کد خبر: ۱۸۶۶
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
فیلم سه شهروند افغانستان که در محل قرارگیری لاستیک هواپیمای آمریکایی پنهان شده بودند، در هنگام پرواز روی سقف خانه‌ها در نزدیکی فرودگاه کابل سقوط کردند و جان باختند.

فیلم صحنه‌های باور نکردنی از فرودگاه کابل! مردم محلی از نزدیکی فرودگاه کابل ادعا دارند که سه جوان که خود را در چرخ‌های یک هواپیما محکم گرفته بودند، بالای خانه مردم سقوط کردند. یکی از شهروندان کابل این موضوع را تایید کَرد و میگوید که افتادن این افراد صدای بلند و وحشت‌ناکی ایجاد کرد.

فیلم صحنه های باور نکردنی از فرودگاه کابل!

سرویس فیلم و صوت سایت مخاطب۲۴: فیلم لحظه بلند شدن هواپیمای نظامی آمریکا از فرودگاه کابل را نشان می‌دهد.

در ادامه صحنه‌هایی باورنکردنی از فرودگاه کابل را می‌بینید، افرادی روی بال و موتور هواپیما نشسته‌اند و خودشان را پنهان کرده تا بتوانند از این شهر بگریزند!

 

 
 
همینطور فیلم سه شهروند افغانستان که در محل قرارگیری لاستیک هواپیمای آمریکایی پنهان شده بودند، در هنگام پرواز روی سقف خانه‌ها در نزدیکی فرودگاه کابل سقوط کردند و جان باختند.
 
 

آیا امکان زنده ماندن افراد روی بدنه هواپیما آمریکایی وجود داشت؟

تصمیم چسبیدن به بدنه هواپیما به احتمال خیلی زیاد به حادثه مرگ ختم خواهد شد، حتی اگر دستاویزی باشد که افراد بتوانند تعادل خود را تا مقصد نگه دارند ارتفاع هواپیما به حدی می رسد که اکسیژن خون انسان تاب تحمل آن را ندارد.
خبرآنلاین در گزارشی درباره کوهنوردان می نویسد: مغز ما نسبت به سطح اکسیژن درون بدن بسیار حساس است، به همین دلیل هم سردرد و سرگیجه از اولین علائم در ارتفاعات بالاست. ماندن طولانی در ارتفاعات بیشتر از ۵۰۰۰ متر، کم‌کم باعث زوال بافت ماهیچه‌ای و افزایش احتمال جمع شدن مایع درون شش‌ها و مغز می‌شود که مرگ‌آور است. در ارتفاع بالاتر از ۷۵۰۰ متر، افت اکسیژن آن‌قدر شدید است که فرد هشیاری خود را از دست می‌دهد و حتی ممکن است منجر به مرگ شود.
اگر شما بدون گذشت زمان برای سازگار شدن، به طور ناگهانی به قله اورست برده شوید (که ۸۸۴۸ متر ارتفاع دارد) در عرض دو دقیقه می‌میرید.
هواپیما‌های مسافربری معمولا در ارتفاع ۹۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ متری پرواز می‌کنند؛ حتی اگر این افراد سقوط نمی کردند و یا دچار حادثه روی بدنه هواپیما نمی شدند امکان زنده ماندن در آن ارتفاع وجود نداشت
 
 
فیلم صحنه های باور نکردنی از فرودگاه کابل!
برچسب ها
ارسال نظرا‌ت
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها