کد خبر: ۱۸۵۶۷
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۰
مهندس سلطانی در آیین افتتاح پروژه فیبرنوری شهرستان پاکدشت:
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در آیین بهره برداری و افتتاح پروژه فیبرنوری شهرستان پاکدشت گفت: نهضت جهادی شرکت مخابرات ایران (نجما) در زمره الزامات تحقق شعار سال ۱۴۰۲ است، که مقام معظم رهبری اعلام فرمودند.

طرح نجمای مخابرات در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری است

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران: مهندس سلطانی در این مراسم که چهارشنبه سوم خرداد در سالن سردار شهید سلیمانی شورای اسلامی شهرستان پاکدشت و در ادامه سلسله افتتاحات هفتگی مخابرات منطقه تهران با حضور مدیران ارشد مخابرات منطقه تهران، امام جمعه، فرماندار و سایر مدیران ادارات و دستگاه‌های نظامی و انتظامی شهرستان پاکدشت برگزار شد، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تغییر شیوه جنگ‌های نظامی به جنگ اقتصادی، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند “دشمن ما اتاق جنگ را از وزارت دفاع به وزارت خزانه داری برده و جنگ، جنگ اقتصادی است “؛ بنابراین در چنین شرایطی استحکام و ثبات اقتصادی کشور از الزامات تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی و راهبرد‌های مخابرات در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری بوده و بدنبال تلاش حداکثری در جهت توسعه صنعت ارتباطات است، افزود: از دو سال گذشته در شرکت مخابرات راهبرد‌های جدیدی آغاز شده است و رسالت شرکت مخابرات ایران در جهت تحقق شعار سال، آمادگی در خصوص سیاست گذاری صحیح در رشد صنعت فاوای کشور، آمادگی کامل به منظور برقراری ارتباط با دستگاه‌های اجرایی، توسعه شبکه‌های اجتماعی، تامین ارتباطات مورد نیاز و آماده سازی زیرساخت‌های لازم است.

مهندس سلطانی با اشاره به تصویب هیئت مدیره و ابلاغ طرح نهضت جهادی شرکت مخابرات ایران ” نجما” از اواخر بهمن و اسفند ۱۴۰۱ گفت: از ابتدای سال جاری بطور مرتب و منظم هر هفته شاهد افتتاح پروژه‌های فیبرنوری در استان تهران هستیم، که با وجود تمامی پیچیدگی‌های کار و حساسیت‌های موجود، خوشبختانه با تلاش جهادی همکاران خوب مان در مخابرات تهران، بهره برداری از فیبرنوری برای مردم شریف استان تهران استمرار یافته است.

وی نهضت جهادی فیبرنوری را نمونه موفقی از برنامه ریزی ملی بر اساس داشته‌ها با هدف رسیدن به نتایج راهبردی عنوان کرد و افزود: پیاده سازی کارشناسانه این طرح، رونق صنعت ارتباطات را در پی خواهد داشت و طرح مهندسی و مطالعه شده‌ای است که نسبت به اجرای کامل اهداف آن در کشور بسیار امیدواریم، چرا که اجرای چنین طرح عظیمی در کشور موجب رونق شرکت‌های دانش بنیان، اشتغال‌زایی، رشد تولید و تحقق شعار سال خواهد بود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران الزامات عملیاتی شدن شعار سال را کمک دستگاه‌ها به یکدیگر عنوان کرد و افزود: پیگیری جدی تصمیم ها، ثبات در سیاست‌ها و تصمیمات اقتصادی، ساختارسازی برای مشارکت مردم در اقتصاد و پذیرش اولویت شعار سال توسط دستگاه‌های مختلف در کنار حمایت و همکاری سایر دستگاه ها، منجر به موفقیت هرچه بیشتر این طرح ملی خواهد شد

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! را می‌خوانید.
زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی را می‌خوانید.
میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن را می‌خوانید.
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار