کد خبر: ۱۸۵۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۴
به منظور آشنایی هر چه بیشتر خانواده ها، با بخش‌های گوناگون خط تولید کارخانه ذوب آهن اصفهان، پنجمین برنامه بازدید در سال جاری با حضور جمعی از مسئولین شرکت و همچنین ۱۲۹ خانواده به تعداد ۴۱۴ نفر، جمعه پنجم خردادماه برگزار شد.

بازدیدها، همدلی و هم افزایی در خانواده و محل کار را افزایش می‌دهد

به گزارش مخاطب24به نقل از شرکت فولاد مبارکه اصفهان؛ هوشنگ مرادی معاون مدیر خدمات و اموررفاهی شرکت در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت: بازدید خانواده‌ها از ذوب آهن اصفهان سبب می‌شود این عزیزان بیش از پیش با محل کار همسران شان آشنا شوند که این رویکرد در افزایش همدلی و هم افزایی بین محیط خانواده و محل کار، موثر می‌باشد.


وی افزود: مدیریت خدمات و اموررفاهی با همکاری مدیریت روابط عمومی و سایر بخش‌های کارخانه از مدت‌ها پیش برای برگزاری این بازدیدها، برنامه ریزی نمودند تا خانواده بزرگ ذوب آهن دقایق به یاد ماندنی را در محل کارخانه سپری کنند.

معاون مدیر خدمات و امور رفاهی شرکت تصریح کرد: ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در ایران، همواره در بین هموطنان عزیزمان جایگاه خاصی دارد و محصول ریل تولیدی آن نیز با تلاش و کوشش همکاران عزیز و دعای خیر همین خانواده ها، خودکفایی را برای ایران عزیزمان به ارمغان آورده است.


مرادی با اشاره به بازدیدی که همراه با خانواده اش در آغازین سال‌های استخدام از محل کارخانه داشته است، خاطر نشان کرد: با نگاه کردن به عکس بازدید آن دوران، خاطرات بسیار زیادی از آن روز برای من و خانواده ام زنده می‌شود، روز به یادماندنی را در کارخانه سپری نمودیم.

وی اظهار داشت: تور‌های انزلی و چادگان و همچنین برنامه‌های فرهنگی و ورزشی نیز از جمله سایر برنامه‌هایی است که مدیریت خدمات و امور رفاهی شرکت با همکاری سایر بخش‌های کارخانه برای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان در نظر گرفته است.


در حاشیه این برنامه بازدید با تعدادی از همکاران گفتگو نمودیم که در ادامه می‌خوانید.


* علیرضا فتاحی تکنسین ایمنی راه آهن ضمن اظهار رضایت از برنامه‌های بازدید امروز گفت: دور جدید بازدید خانواده‌ها از خط تولید نسبت به گذشته بسیار جذاب‌تر شده و خانواده‌ها با میل و رغبت بیشتری از این برنامه استقبال کردند و دیدن عظمت ذوب آهن اصفهان و همچنین محیط کار ما، برایشان جذاب بود.


* محمدرضا شیرمحمدی برقکار ارشد برق کوره بلند نیز اظهار داشت: بازدید خانواده‌ها از محیط کارخانه و شرایط کاری ما، سبب ایجاد همدلی بیشتر و ارتقاء انگیزه در بین کارکنان می‌شود.


* حمیدرضا ابراهیمی تکنولوژ انبار مواد خام بخش آگلومراسیون نیز بیان کرد: بازدید خانواده‌ها از کارخانه و مشاهده فرایند تولید فولاد در کنار همدیگر بسیار لذت بخش بود. پیشنهاد می‌شود در اتوبوس‌ها کارشناسان بیشتری برای معرفی بخش‌های مختلف کارخانه حضور داشته باشند.


شایان ذکر است این برنامه بازدید با گرفتن عکس یادگاری در میدان آهن و همچنین برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری همراه بود که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

گفتنی است بر اساس نظرسنجی انجام شده، این بازدید با رضایت بالای ۸۰ درصد همراه بود. همچنین از بین شــرکت کنندگان در نظرسنجی مربوطه ۱۰ نفر به قید قرعه انتخاب شدند که از روز یکشنبه هفتم خردادماه با مراجعه به مدیریت روابط عمومی، سرپرســتی امور فرهنگی و تشریفات (تلفن ۴۹۴۴) می‌توانند هدایای خود را دریافت کنند. اسامی منتخبین بدین شرح است: ۱- محمد مهدی هاشم پور (۴۵۷۱۷۸) کک سازی ۲- علی عسگری (۴۶۹۵۵۹) کوره بلند ۳- محمدرضا شیر محمدی (۴۴۹۴۵۷) کوره بلند ۴- مهران ابراهیمی (۴۷۲۵۷۸) نورد۳۰۰، ۵- محمد علی سیاه پوش (۷۰۴۸۵۸۳) برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری تعمیرات ۶- مصطفی قره داغی (۴۵۰۳۴۳) اتوماسیون ۷- جواد مختاری (۴۵۹۱۰۱) آگلومراسیون ۸- مجید والی پور (۷۰۳۸۹۶۷) راهبری و ماشین آلات ۹- ستار علی خاصی (۴۶۱۷۱۱) نورد۳۰۰، ۱۰- محمدرضا انصاری (۴۰۰۰۳۳) معاونت خرید.

آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
استاتین‌ها برای افراد بالای ۷۵ سال هم موثرند title
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که حتی افراد بالای ۷۵ سال نیز می‌توانند از مزایای قلبی ناشی از مصرف استاتین‌ها بهره‌مند شوند.
هنرپیشه سریال آخرین شاه، یک سیاه پوست شبیه محمدرضا پهلوی است title
بعد از تایید خبر ساخت سریال آخرین شاه با موضوع دوران حکومت محمدرضا شاه پهلوی، حال اولین تصویر از هنرپیشه سریال آخرین شاه منتشر شده که یک سیاه پوست با شباهت زیاد به محمدرضا پهلوی است.
راز ساخت اهرام بزرگ مصر بالاخره فاش شد title
محققان با تحلیل تصاویر ماهواره‌ای راداری برای نقشه‌برداری از شاخه رودخانه‌ای در نزدیکی اهرام مصر، توانسته‌اند پاسخ بسیاری از معما‌های مطرح‌شده درباره نحوه ساخت و حتی مراسم تدفین فراعنه مصر را رمزگشایی کنند.
حال حامیم خواننده وخیم است title
خواننده پاپ در آی سی یو بستری شد.
ماهواره سنگین وزن ایرانی "طلوع ۳" در آستانه پرتاب title
ماهواره سنگین‌وزن طلوع ۳ یک ماهواره سنجشی است که مراحل ساخت آن به پایان رسیده است؛ این ماهواره قابلیت ارسال تصاویری با دقت ۵ متر (تک طیفی) و ۱۰ متر (رنگی) را دارد همچنین امکان الحاق "رادار دهانه مصنوعی" (سار) بر روی ماهواره طلوع ۳ وجود دارد.
رضا عطاران با گریم صدام حسین می‌آید! title
پروانه ساخت فیلم «صد دام» صادر شد.
از خبرهای درگوشی‌ مجلس دوازدهم چه می‌دانید؟ title
همیشه خبر‌های مهم و اصلی در بسیاری از خبرگزاری‌ها وجود دارد و به سرعت در دسترس است، ولی آنچه که جالب و قابل توجه است مواردی می‌باشد که در خبر‌های رسمی و اصلی به آن‌ها پرداخته نمی‌شود. امروز افتتاحیه مجلس دوازدهم شورای اسلامی بود، ولی با توجه به شهادت رییس جمهور جو سنگینی بر فضای مجلس دوازدهم حاکم بود.
برگزیده
امام خامنه‌ای:وقت مجلس مصروف مسابقات بی‌فایده رسانه‌ای نشود title
رهبر معظم انقلاب در پیامی به دوازدهمین دوره مجلس تأکید کردند: در خود مجلس مسابقات بی‌فایده‌ی رسانه‌ای و مجادلات مضرّ سیاسی، وقت و عمر کوتاه دوران مسئولیّت را به خود مصروف نسازد؛ وگرنه ظرفیّت ارزشمند حضور نمایندگان در این جایگاه والا ضایع خواهد شد.
رهبر انقلاب در منزل شهید رئیسی چه مطالبی بیان فرمودند؟ title
بیانات منتشر نشده رهبر انقلاب در منزل شهید رئیسی
۲۰ جانشین احتمالی رئیسی چه کسانی هستند؟ title
در پی شهادت رئیس جمهور در اتفاقی نادر دوره ریاست جمهوری در ایران نا تمام ماند تا با برگزاری انتخابات زودهنگام سکاندار قوه اجرایی کشور مشخص شود
وداع تاریخی خراسان جنوبی با رئیس جمهور شهید title
خراسان جنوبی امروز تمام قد برای وداع با یار دیرینش به میدان آمدند تا در تاریخ ثبت شود این حضور و شکوه برای همیشه.
شهید«حسین امیرعبدالهیان» به روایت تصویر title
شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سانحه هوایی روز گذشته همراه با شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهانش، شهد شهادت نوش کرد تا نخستین شهید وزیر امور خارجه انقلاب اسلامی لقب بگیرد.
بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص سانحه بالگرد رئیس جمهور title
علیرغم شرایط نامساعد جوی و محیطی، تلاش‌ها برای رسیدن گروه‌های پُرتلاش امدادی به محل حادثه همچنان با جدیت و امیدوارانه ادامه دارد.