کد خبر: ۱۸۵۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۴
به منظور آشنایی هر چه بیشتر خانواده ها، با بخش‌های گوناگون خط تولید کارخانه ذوب آهن اصفهان، پنجمین برنامه بازدید در سال جاری با حضور جمعی از مسئولین شرکت و همچنین ۱۲۹ خانواده به تعداد ۴۱۴ نفر، جمعه پنجم خردادماه برگزار شد.

بازدیدها، همدلی و هم افزایی در خانواده و محل کار را افزایش می‌دهد

به گزارش مخاطب24به نقل از شرکت فولاد مبارکه اصفهان؛ هوشنگ مرادی معاون مدیر خدمات و اموررفاهی شرکت در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت: بازدید خانواده‌ها از ذوب آهن اصفهان سبب می‌شود این عزیزان بیش از پیش با محل کار همسران شان آشنا شوند که این رویکرد در افزایش همدلی و هم افزایی بین محیط خانواده و محل کار، موثر می‌باشد.


وی افزود: مدیریت خدمات و اموررفاهی با همکاری مدیریت روابط عمومی و سایر بخش‌های کارخانه از مدت‌ها پیش برای برگزاری این بازدیدها، برنامه ریزی نمودند تا خانواده بزرگ ذوب آهن دقایق به یاد ماندنی را در محل کارخانه سپری کنند.

معاون مدیر خدمات و امور رفاهی شرکت تصریح کرد: ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در ایران، همواره در بین هموطنان عزیزمان جایگاه خاصی دارد و محصول ریل تولیدی آن نیز با تلاش و کوشش همکاران عزیز و دعای خیر همین خانواده ها، خودکفایی را برای ایران عزیزمان به ارمغان آورده است.


مرادی با اشاره به بازدیدی که همراه با خانواده اش در آغازین سال‌های استخدام از محل کارخانه داشته است، خاطر نشان کرد: با نگاه کردن به عکس بازدید آن دوران، خاطرات بسیار زیادی از آن روز برای من و خانواده ام زنده می‌شود، روز به یادماندنی را در کارخانه سپری نمودیم.

وی اظهار داشت: تور‌های انزلی و چادگان و همچنین برنامه‌های فرهنگی و ورزشی نیز از جمله سایر برنامه‌هایی است که مدیریت خدمات و امور رفاهی شرکت با همکاری سایر بخش‌های کارخانه برای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان در نظر گرفته است.


در حاشیه این برنامه بازدید با تعدادی از همکاران گفتگو نمودیم که در ادامه می‌خوانید.


* علیرضا فتاحی تکنسین ایمنی راه آهن ضمن اظهار رضایت از برنامه‌های بازدید امروز گفت: دور جدید بازدید خانواده‌ها از خط تولید نسبت به گذشته بسیار جذاب‌تر شده و خانواده‌ها با میل و رغبت بیشتری از این برنامه استقبال کردند و دیدن عظمت ذوب آهن اصفهان و همچنین محیط کار ما، برایشان جذاب بود.


* محمدرضا شیرمحمدی برقکار ارشد برق کوره بلند نیز اظهار داشت: بازدید خانواده‌ها از محیط کارخانه و شرایط کاری ما، سبب ایجاد همدلی بیشتر و ارتقاء انگیزه در بین کارکنان می‌شود.


* حمیدرضا ابراهیمی تکنولوژ انبار مواد خام بخش آگلومراسیون نیز بیان کرد: بازدید خانواده‌ها از کارخانه و مشاهده فرایند تولید فولاد در کنار همدیگر بسیار لذت بخش بود. پیشنهاد می‌شود در اتوبوس‌ها کارشناسان بیشتری برای معرفی بخش‌های مختلف کارخانه حضور داشته باشند.


شایان ذکر است این برنامه بازدید با گرفتن عکس یادگاری در میدان آهن و همچنین برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری همراه بود که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

گفتنی است بر اساس نظرسنجی انجام شده، این بازدید با رضایت بالای ۸۰ درصد همراه بود. همچنین از بین شــرکت کنندگان در نظرسنجی مربوطه ۱۰ نفر به قید قرعه انتخاب شدند که از روز یکشنبه هفتم خردادماه با مراجعه به مدیریت روابط عمومی، سرپرســتی امور فرهنگی و تشریفات (تلفن ۴۹۴۴) می‌توانند هدایای خود را دریافت کنند. اسامی منتخبین بدین شرح است: ۱- محمد مهدی هاشم پور (۴۵۷۱۷۸) کک سازی ۲- علی عسگری (۴۶۹۵۵۹) کوره بلند ۳- محمدرضا شیر محمدی (۴۴۹۴۵۷) کوره بلند ۴- مهران ابراهیمی (۴۷۲۵۷۸) نورد۳۰۰، ۵- محمد علی سیاه پوش (۷۰۴۸۵۸۳) برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری تعمیرات ۶- مصطفی قره داغی (۴۵۰۳۴۳) اتوماسیون ۷- جواد مختاری (۴۵۹۱۰۱) آگلومراسیون ۸- مجید والی پور (۷۰۳۸۹۶۷) راهبری و ماشین آلات ۹- ستار علی خاصی (۴۶۱۷۱۱) نورد۳۰۰، ۱۰- محمدرضا انصاری (۴۰۰۰۳۳) معاونت خرید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی را می‌خوانید.
میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن را می‌خوانید.
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی را می‌خوانید.
همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار