کد خبر: ۱۸۵۰۱
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۶
در حکمی از سوی دکتر میرهاشم موسوی انجام شد:
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور حکمی محسن نظام‌خیرآبادی را به سمت مدیرکل تشکیلات و توسعه مدیریت این سازمان منصوب کرد.

انتصاب محسن نظام‌خیرآبادی به سِمَت مدیرکل تشکیلات و توسعه مدیریت

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از سازمان تامین اجتماعی؛ محسن نظام خیرآبادی، پیش از این مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان خراسان رضوی بوده است.

در حکم انتصاب صادر شده توسط دکتر میرهاشم موسوی، برای انتصاب مدیرکل تشکیلات و توسعه مدیریت سازمان تأمین‌اجتماعی آمده است:

جناب آقای محسن نظام‌خیرآبادی

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل تشکیلات و توسعه مدیریت منصوب می‌شوید. شایسته است با سرلوحه قرار دادن سیاست‌های کلی تأمین‌اجتماعی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، شعائر و اهداف دولت مردمی سیزدهم، از جمله؛ عدالت‌محوری، مردم‌داری، پاکدستی، فسادستیزی و قانون‌مداری در انجام وظایف سازمانی و تحقق مأموریت‌ها به شرح ذیل همت گمارید:

- مدیریت بر طراحی و تدوین ساختار سازمانی اعم از ستادی، استانی و اجرایی در بخش‌های بیمه‌ای، درمانی ناشی از ایجاد، توسعه، ارتقا، انحلال و ادغام در چارچوب سیاست‌های سازمان.

- مدیریت فعالیت‌های مربوط بهبود روش‌ها مشتمل بر شناسایی، مستندسازی و مدل‌سازی، تحلیل و طراحی فرآیند‌ها با بکارگیری ابزار‌های نوین با مشارکت حوزه‌های تخصصی ذی‌مدخل.

- برنامه‌ریزی و نظارت بر فعالیت‌های پایش و اندازه‌گیری کارایی و اثربخشی فرآیند‌ها و نظارت بر یکپارچگی آن‌ها در قالب تعریف فعالیت‌های یکسان و شناسایی و رفع مغایرت در گردش کار‌ها و شیوه‌های اجرایی هر فرآیند در واحد‌های سازمانی با مشارکت حوزه‌های تخصصی.

- مدیریت پایش کارایی و اثربخشی ساختار براساس شاخص‌های مدون و تأثیرگذار در تحقق اهداف سازمانی، با کاربست ابزار‌های نوین و ارائه گزارش و پیشنهادات اصلاحی به مقام مافوق.

- مدیریت فعالیت‌های مربوط به تهیه و تدوین نظامات نگهداشت کارکنان و جبران خدمات، افزایش سالانه حقوق کارکنان (ضریب ریالی)، پاداش و مزایای عملکردی کارکنان و ابلاغ آن با سیر مراحل اداری.

- مشارکت در برنامه‌ریزی نیروی انسانی از حیث عناوین شغلی و تعداد و ترکیب نیروی موردنیاز به‌ویژه نیروی ناشی از افزایش عملکرد حسب نرم و ضوابط، توسعه و ایجاد و ارتقاء و... در چارچوب برنامه و بودجه و سیاست‌های سازمان در زمینه جذب نیروی انسانی.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه عنایات معصومین علیهم‌السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.


میرهاشم موسوی

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی را می‌خوانید.
همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد را می‌خوانید.
پاسخ آموزش‌وپرورش به فرهنگیان معترض به رتبه‌های تعیین شده |آمادگی سازمان تامین اجتماعی برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان | ناگفته‌های ظریف از دیدار مهم با خاتمی: به التماس افتادم title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند پاسخ آموزش‌وپرورش به فرهنگیان معترض به رتبه‌های تعیین شده |آمادگی سازمان تامین اجتماعی برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان | ناگفته‌های ظریف از دیدار مهم با خاتمی: به التماس افتادم را می‌خوانید.
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |ارزش واقعی بیت کوین چقدر است؟ |هومن سیدی و محسن تنابنده جوایز افق‌های جشنواره ونیز را کسب کردند title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |ارزش واقعی بیت کوین چقدر است؟ |هومن سیدی و محسن تنابنده جوایز افق‌های جشنواره ونیز را کسب کردند را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار