کد خبر: ۱۸۱۸۸
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۰۰
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.

مخاطب24 - انفجار یک نارنجک در شمال غربی ایالت ایندیانا آمریکا سه کشته و زخمی بر جای گذاشت. در این حادثه پدر یک خانواده کشته شد و دو فرزند نوجوان او زخمی شدند. نوجوانان پس از این حادثه به بیمارستان منتقل شدند. این حادثه زمانی رخ داد که این نارنجک پنهان شده در اموال پدربزرگ خانواده منفجر شد.

مقامات محلی هنوز هویت نوجوانان را اعلام نکرده اند، افرادی که از ۹۱۱ تماس می‌گیرند، اگر آن‌ها هر دستگاه انفجاری را در خانه خود پیدا کنند، پدر کشته شد و پس از یک نارنجک دست، پس از یک نارنجک دست، زخمی شد اموال پدربزرگ منفجر شد. پلیس محلی آمریکا در ساعت ۶.۳۰ بعدازظهر روز شنبه پس از وقوع حادثه به محل فراخوانده شد.

بنا به گزارش CBS News، پلیس محلی گفت اعضای خانواده در حال جست و جو در اموال و متعلقات پدربزرگ بودند که یک نارنجک دستی را در میان وسایل پیدا کردند. این نارنج زمانی که یکی از اعضای خانواده ضامن آن را کشید منفجر شد.

هنگامی که پلیس به خانه رسید، آن‌ها با پیکر بی جان پدر خانواده با نام "برین نیلبرت" ۴۷ ساله مواجه شدند. او بعدا اعلام شد که مرده است. دو فرزند او، شامل یک پسر ۱۴ ساله و یک دختر  ۱۸ ساله نیز با جراحات ناشی از زخم‌ ترکش به بیمارستان منطقه منتقل شدند.

 

همچنین تیم خنثی کننده بمب در محل حادثه حاضر شد تا مشخص کند آیا دستگاه انفجاری دیگری در صحنه وجود دارد. در همین حال، مقامات محلی در بیانیه‌ای از مردم خواسته اند اگر یک نارنجک یا سایر ادوات انفجاری را در محل اقامت خود پیدا کردند بلافاصله با شماره ۹۱۱ تماس بگیرند.

در این بیانیه آمده است: «این گونه وسایل بسیار خطرناک هستند و تنها یک تکنسین بمب آموزش دیده باید آن‌ها را اداره کند. ما نمی‌خواهیم کسی صدمه ببیند.»

برچسب ها: نارنجک انفجار
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی را می‌خوانید.
همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد را می‌خوانید.
پاسخ آموزش‌وپرورش به فرهنگیان معترض به رتبه‌های تعیین شده |آمادگی سازمان تامین اجتماعی برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان | ناگفته‌های ظریف از دیدار مهم با خاتمی: به التماس افتادم title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند پاسخ آموزش‌وپرورش به فرهنگیان معترض به رتبه‌های تعیین شده |آمادگی سازمان تامین اجتماعی برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان | ناگفته‌های ظریف از دیدار مهم با خاتمی: به التماس افتادم را می‌خوانید.
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |ارزش واقعی بیت کوین چقدر است؟ |هومن سیدی و محسن تنابنده جوایز افق‌های جشنواره ونیز را کسب کردند title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |ارزش واقعی بیت کوین چقدر است؟ |هومن سیدی و محسن تنابنده جوایز افق‌های جشنواره ونیز را کسب کردند را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار