کد خبر: ۱۸۰۱۰
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۵
یزدان‌دوست:
مدیرعامل بیمه ملت گفت: با توجه به ظرفیت مدیریت روابط عمومی، ایده‌پردازی و خلق ایده‌های نو، با ارائه کار‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی جدید، باید در سال ۱۴۰۲ پی گرفته شود و با کار تیمی، ایده‌های این واحد به نتیجه مطلوب برسد.

روابط عمومی، با خلق ایده‌های نو به توسعه بازار بیمه ملت کمک کند

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی بیمه ملت: علیرضا یزدان‌دوست مدیر عامل و داوود قاسم‌پور دیزجی رییس هیات مدیره این شرکت، به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، با حضور در مدیریت روابط عمومی شرکت، با کارکنان این واحد دیدار و گفتگو کردند.

علیرضا یزدان‌دوست، مدیرعامل بیمه ملت در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، گفت: این روز، بهانه‌ای برای قدردانی از تلاش‌های همکاران روابط عمومی است و بسیار خرسندم که در چنین روزی در جمع شما هستم.

وی با تشکر از اقدامات کم‌نظیر واحد روابط عمومی شرکت طی چند ماه اخیر، گفت: روابط عمومی، نقش مهمی در معرفی برند بیمه ملت به مردم دارد و این واحد، نقش خود را به خوبی ایفا کرده و موفق بوده است، اما با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود، انتظارات بیشتری از مجموعه روابط عمومی وجود دارد.

مدیرعامل بیمه ملت، در ادامه به یکی از ماموریت‌های مدیریت روابط عمومی در سال جدید اشاره کرد و گفت: با توجه به ظرفیت روابط عمومی، ایده‌پردازی و خلق ایده‌های نو، با ارائه کار‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی جدید، باید در سال جدید پی گرفته شود و با کار تیمی، ایده‌های این واحد به نتیجه مطلوب برسد.

یزدان‌دوست خاطر نشان کرد: روابط عمومی بیمه ملت، این ظرفیت را دارد که با همکاری حوزه‌های فنی و بازاریابی با نیازسنجی درست، ایده‌های جدیدی خلق کند و به بخش توسعه بازار کمک کند.

وی با تاکید بر اینکه روابط عمومی ویترین هر سازمانی است، افزود: کار مهم شما مدیریت این ویترین است و معتقدم باید با مدیریت این ویترین و ارائه مطلوب محصولات و خدمات و ایجاد تنوع در آن، نقاط مناسبی را برای جذب بازار، هدف گرفت.

داود قاسم‌پور دیزجی رئیس هیات مدیره بیمه ملت نیز در این دیدار با قدردانی از تلاش‌های همکاران مدیریت روابط عمومی گفت: حوزه روابط عمومی، با حوزه رسانه پیوند خورده است و در این بخش نیز مانند کار رسانه‌ای، باید اخلاق حرفه‌ای را رعایت کرد و خوشبختانه، همکاران ما در بخش روابط عمومی، به این موضوع توجه ویژه‌ای دارند.

وی افزود: روابط عمومی چشم، گوش و زبان سازمان و بازوی کمکی مدیریت سازمان برای تحقق اهداف است و ما باید در بیمه ملت، با انسجام تیمی و همراهی، مدیران را برای رسیدن به اهداف سازمان یاری کنیم.

در این مراسم، ادریس سالاری مدیر روابط عمومی بیمه ملت نیز در سخنان کوتاهی، ضمن تشکر از حضور مدیران ارشد شرکت در واحد روابط عمومی گفت: حضور مدیرعامل و رئیس محترم هیات مدیره برای من و تک‌تک همکاران، بسیار ارزشمند بوده و این حضور نشان از نگاه ویژه مدیران ارشد به حوزه روابط عمومی دارد که در صنعت بیمه مغتنم است.

وی خاطر نشان کرد: تلاش خواهیم کرد در نقشه راه آتی، سیاست‌ها و ماموریت‌های هیات مدیره و مدیرعامل محترم را با جدیت در دستور کار قرار دهیم و نقش موثرتری در رسیدن سازمان به اهداف خود ایفا کنیم.

آخرین اخبار
پربازدید ها
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
فیلم فرود هواپیما در جزیره کیش از دید خلبان title
در این فیلم لحظه فرود هواپیما در فرودگاه کیش از دید خلبان نشان داده می‌شود
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برگزیده
اطلاعیه مهم برای مشمولان رتبه بندی | حمایت حمید محمدی مجری و گوینده خبر صداوسیما از علی دایی | طرح رتبه‌ بندی و وعده وزیر برای اصلاح نظام حقوقی معلمان title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند اطلاعیه مهم برای مشمولان رتبه بندی | حمایت حمید محمدی مجری و گوینده خبر صداوسیما از علی دایی | طرح رتبه‌ بندی و وعده وزیر برای اصلاح نظام حقوقی معلمان را می‌خوانید.
حقوق کدام گروه از شاغلان و بازنشستگان افزایش می‌یابد؟ |اعلام جزئیات پرداخت معوقات بازنشستگان تامین اجتماعی/ پرداخت یکجا منتفی شد |رویترز به نقل از آژانس: ایران در حال توسعه غنی‌سازی در نطنز است title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند حقوق کدام گروه از شاغلان و بازنشستگان افزایش می‌یابد؟ |اعلام جزئیات پرداخت معوقات بازنشستگان تامین اجتماعی/ پرداخت یکجا منتفی شد |رویترز به نقل از آژانس: ایران در حال توسعه غنی‌سازی در نطنز است را می‌خوانید.
خبر خوش معاون وزیر برای معلمان |زندگی جورجینا و رونالدو در عربستان چگونه خواهد بود؟ |پیامرسان‌های داخلی؛ آخرین آمار کاربران روبیکا، ایتا، بله و سروش title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند خبر خوش معاون وزیر برای معلمان |زندگی جورجینا و رونالدو در عربستان چگونه خواهد بود؟ |پیامرسان‌های داخلی؛ آخرین آمار کاربران روبیکا، ایتا، بله و سروش را می‌خوانید.
معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! را می‌خوانید.