کد خبر: ۱۸۰۰۸
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۹
به همت واحد کنترل کیفی فولادسازی؛
به همت بازرسان مستقر در انبار‌های روباز ناحیه فولادسازی فولاد مبارکه در تاریخ یازدهم فروردین ۱۴۰۲ تعداد ۱۲۳۸ عدد تختال مورد بازرسی قرار گرفت و این رقم تا پایان ماه به ۹۲۷۵ تختال افزایش یافت.

رکورد بازرسی تختال در انبار روباز به ثبت رسید

به گزارش مخاطب24به نقل از شرکت فولاد مبارکه اصفهان؛ صفرعلی بگی، فورمن کنترل کیفی فولادسازی، ضمن اعلام این خبر در اهمیت افزایش بازرسی‌ها گفت: افزایش تولید و بازرسی تختال در فولادسازی امکان فروش قسمتی از تختال به‌صورت صادرات را فراهم می‌سازد.

وی در این زمینه گفت: در فرایند کنترل کیفیت، تمامی تختال‌های فروش داخل و خارج از کشور جهت تأیید پارامتر‌های کیفی به انبار‌های روباز فولادسازی ارسال می‌شود و فعالیت‌های ذیل روی آن‌ها انجام می‌شود: ۱-بازرسی چشمی تمام وجوه تختال جهت کنترل عیوب سطحی، داخلی و شکلی؛ ۲-بررسی وضعیت ابعادی تختال‌ها با ابزار‌های مختلف اندازه‌گیری و تطبیق آن‌ها با سفارش درخواستی مشتری؛ ۳- بررسی کیفیت تختال‌های تولیدی (آنالیز شیمیایی) با توجه به سفارش مشتری؛ ۴-نظارت بر روش‌های رفع عیب تختال‌ها طبق دستورالعمل.

فورمن کنترل کیفی فولادسازی در خصوص وظایف واحد کنترل کیفی گفت: حفظ و ارتقای رضایت مشتریان در زمینه کیفیت محصولات دریافتی از مهم‌ترین این وظایف است؛ زیرا بروز هرگونه اشتباه در بازرسی و تأیید نابه‌جای کیفیت تختال‌ها، منجر به نارضایتی مشتریان و خدشه‌دار شدن برند ارزشمند شرکت می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه تولید محصولات بدون عیب و منطبق با سفارش مشتریان از اصول محوری تولید در فولاد مبارکه است، ادامه داد: تلاش همه کارکنان تولید و کنترل کیفی بر این است که در این مسیر حرکت کنند؛ بنابراین بازرسی تختال‌های صادراتی توسط کارکنان کنترل کیفی و انطباق آن با شرایط درخواستی مشتریان اهمیت ویژه‌ای دارد و مستلزم دقت و صرف زمان زیادی است و چنانچه زمان بازرسی طولانی شود، شاهد تجمع تختال‌ها در انبار، کمبود فضا و تأخیر در عملیات بارگیری و ارسال محصول خواهیم بود.

صفرعلی بگی رکورد قبلی بازرسی تختال در انبار‌های روباز فولاد مبارکه را مربوط به بهمن‌ماه سال ۱۳۹۸ و به تعداد ۱۰۵۰ عدد تختال در روز و ۸۳۰۰ تختال در همان ماه اعلام و خاطرنشان کرد: از دیگر نکات حائز اهمیت در خصوص ثبت این رکورد ارزشمند می‌توان به شرایط سخت محیط بازرسی تختال با توجه به روباز بودن انبار‌ها و بعضاً وجود شرایط نامساعد جوی اشاره کرد.

فورمن کنترل کیفی فولادسازی در خاتمه از حمایت‌های مدیر کنترل کیفی، رئیس و همکاران کنترل کیفی فولادسازی به‌ویژه بازرسان مستقر در انبار روباز که موجبات کسب این رکورد ارزشمند را فراهم ساختند، تشکر و قدردانی کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی را می‌خوانید.
میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن را می‌خوانید.
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی را می‌خوانید.
همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار