کد خبر: ۱۷۸۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۱
دکتر هاشمیان، فوق تخصص ICU با لحنی تند به انتقاد از وزیر بهداشت پرداخت.

فیلم: صحبت‌های تند دکتر هاشمیان علیه وزیر بهداشت، دکتر هاشمیان، فوق تخصص ICU با لحنی تند به انتقاد از وزیر بهداشت پرداخت.
سخنان تند دکتر محمدرضا هاشمیان فوق تخصص ICU بیمارستان مسیح دانشوری و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، علیه سعید نمکی وزیر بهداشت را می‌بینید، که در پی سفر ایرانیان به ارمنستان برای تزریق واکسن کرونا در لایوی اینستاگرامی بیان شد. دکتر هاشمیان با انتقاد از تصمیمات و رفتار سعید نمکی، از مدیریت او در مقابله با همه‌گیری کرونا به شدت انتقاد کرد و اتفاقات اخیر را مایه خفت جامعه پزشکی و مردم ایران دانست.

 
پی نوشت:
کیانوش جهانپور، رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت است. کیانوش جهانپور پیش‌تر با انتشار یک توئیت، برخی مدیران شرکت‌های خصوصی را که به دنبال واردات واکسن کرونا هستند، «پفیور» خطاب کرده بود. کیانوش جهانپور در روز‌های اخیر نیز با دکتر مینو محرز به اختلاف خورده است. مینو محرز روز گذشته اعلام کرد که کوبایی‌ها واکسن تولید مشترک ایران و کوبا را به ایران نمی‌دهند. کیانوش جهانپور، اما در گفتگو با رکنا ضمن تکذیب این مساله، صحبت‌های مینو محرز را مغرضانه و بی اساس دانست. کیانوش جهانپور حالا هم در یک توئیت به اظهارات اخیر دکتر هاشمیان پاسخ داده است.
امروز دکتر محمدرضا هاشمیان، فوق تخصص بیماری‌های عفونی ضمن بیان اظهارات تند علیه سعید نمکی، وزیر بهداشت در لایو اینستاگرام گفته بود که «وزیر بهداشت مردم را بدبخت کرده است و باید محاکمه شود.»
کیانوش جهانپور، رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت نیز دقایقی پیش با انتشار یک توئیت به این اظهارات هاشمیان این طور پاسخ داد: «به جای لایو گذاشتن از این بخش آن بخش و بیمار لاکچری تشریف بیاورند سیستان و بلوچستان هنر خودشان در کاهش مرگ و میر بیماران کرونایی را به نمایش بگذارند. اینجا شاید به اندازه بریدن کیک تولد، فلان قرص بهمان شرکت داروسازی نان ندارد، اما برای عکس و لایو و ...، زمان و مکان مناسب دارد. یکی دو ماه از شمال شهر و بیمارستان خصوصی دل بکنید، نیاز نیست فریاد بزنید و کمدی دایه دلسوزتر از مادر بازی کنید.»
برچسب ها
ارسال نظرا‌ت
نام:
ایمیل:
* نظر: