کد خبر: ۱۷۸۳۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۹
سیدنجیب حسینی مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک شهر در پیامی به مناسبت فرا رسیدن «روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات» روابط عمومی‌ها را بازوی فکری و اجرایی قدرتمند سازمان‌ها در اجرای راهبرد‌ها و پیشبرد اهداف خرد و کلان توصیف کرد.

روابط عمومی‌ها بازوی فکری و اجرایی قدرتمند سازمان‌ها در اجرای راهبرد‌ها و پیشبرد اهداف

به گزارش مخاطب ۲۴به نقل از روابط عمومی بانک شهر: متن پیام «سید نجیب حسینی» به شرح زیر است:

در دنیایی که آگاهی و شفافیت نیاز بشر امروز بیش از هر زمان دیگری است و همه توان علمی امروز برای رسیدن به این دو عنصر مهم به کار گرفته می‌شود، سرمایه ارزشمند روابط عمومی است که می‌تواند به مثابه بازوی فکری سازمان ها، در اجرای راهبرد‌ها و پیشبرد اهداف کلان سازمان نقش آفرینی کند، پس باید گفت: امروزه و در عصر توسعه ارتباطات و رسانه‌ها، دیگر هیچ شرکت یا سازمانی را بدون وجود نهاد روابط عمومی نمی‌توان متصور بود.

روابط عمومی در توسعه، رشد و تقویت انگیزه‌های درون‌سازمانی از یک‌سو و کمک به قوام اعتماد مردمی از سوی دیگر، نقشی بسیار اثرگذار دارد.

تعریف نقش روابط عمومی‌ها به‌عنوان فعالان عرصه «هنر هشتم»، مبین تلاش برای بهتر شدن فضای عمومی جامعه و تقویت امیدواری و روحیه‌بخشی عمومی و تاب‌آوری برای عبور از مشکلات است؛ امری حیاتی که اگر از آن غفلت شود، زمینه خسارات جبران‌ناپذیری به جامعه خواهد شد.

این تعریف همچنین، نشانگر اهمیت و جایگاه حساس، مهم و بی‌همتای روابط عمومی به‌عنوان یک واحد پژوهشگر و با نفوذ در جامعه هدف است که روی تصمیم‌گیری‌های کلی سازمانی و نهادی تاثیر می‌گذارد.
اینجانب ضمن پاسداشت مجاهدت و تلاش‌های همکاران ارزشمندم در روابط عمومی بانک شهر، شرکت‌های تابعه و شعب استانی، ۲۷ اردیبهشت‌ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را به یکایک تلاشگران این عرصه خطیر تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و برای آنان از درگاه خداوند حکیم، پیروزی، بهروزی و عاقبت به خیری طلب می‌کنم.

سید نجیب حسینی
مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک شهر

برچسب ها: بانک شهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی را می‌خوانید.
میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن را می‌خوانید.
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی را می‌خوانید.
همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار