کد خبر: ۱۷۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۳
وزیر خارجه انگلیس:
وزیر خارجه انگلیس با تکرار برخی ادعا‌ها درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که کشورش با فرانسه، آلمان و آمریکا در زمینه اعمال تحریم‌ها علیه ایران و اتخاذ موضعی مشترک در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای ممانعت از دستیابی این کشور به سلاح هسته‌ای، همکاری نزدیکی دارد.

واشنگتن و لندن باید در برابر «تسلیحات هسته‌ای تهران و مسکو» متحد بمانند

مخاطب24:«جیمز کلورلی» وزیر خارجه انگلیس با تکرار برخی ادعا‌ها درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که کشورش با فرانسه، آلمان و آمریکا در زمینه اعمال تحریم‌ها علیه ایران و اتخاذ موضعی مشترک در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای ممانعت از دستیابی این کشور به سلاح هسته‌ای، همکاری نزدیکی دارد.

 

 


وی گفت که تلاش برای عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای یکی از اولویت‌های کلیدی دولت انگلیس در حوزه سیاست خارجی است.

کلورلی با اعلام این‌که آمریکا و انگلیس در خصوص همه مسائل اتفاق‌نظر ندارند، گفت که باید در برابر «تسلیحات هسته‌ای روسیه و ایران» متحد بمانیم.

وزیر خارجه انگلیس در پاسخ به پرسشی مبنی بر این‌که چرا انگلیس هنوز سپاه پاسداران را در فهرست تروریستی خود قرار نداده است، گفت که تنها آمریکا است که چنین اقدامی انجام داده است.

وی افزود که انگلیس به طور پیوسته تصمیم‌های خود را مورد بازبینی قرار می‌دهد تا منطبق بر تعهدات اساسی این کشور در قبال تأمین امنیت شهروندان انگلیس و منطقه باشد.

وزیر خارجه انگلیس پیش از این نیز با تکرار برخی ادعا‌های ضدایرانی، اعلام کرده بود که کشورش نه در حرف، بلکه در عمل، به اعمال فشار علیه ایران ادامه می‌دهد.

وی در توییتی با اشاره به اقدام‌های ضدایرانی غرب و انگلیس نوشت که در مورد ایران، ما باید با عمل - نه فقط با حرف - رهبری کنیم.

منبع:ایلنا

 
آخرین اخبار
پربازدید ها
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
فیلم فرود هواپیما در جزیره کیش از دید خلبان title
در این فیلم لحظه فرود هواپیما در فرودگاه کیش از دید خلبان نشان داده می‌شود
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برگزیده
اطلاعیه مهم برای مشمولان رتبه بندی | حمایت حمید محمدی مجری و گوینده خبر صداوسیما از علی دایی | طرح رتبه‌ بندی و وعده وزیر برای اصلاح نظام حقوقی معلمان title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند اطلاعیه مهم برای مشمولان رتبه بندی | حمایت حمید محمدی مجری و گوینده خبر صداوسیما از علی دایی | طرح رتبه‌ بندی و وعده وزیر برای اصلاح نظام حقوقی معلمان را می‌خوانید.
حقوق کدام گروه از شاغلان و بازنشستگان افزایش می‌یابد؟ |اعلام جزئیات پرداخت معوقات بازنشستگان تامین اجتماعی/ پرداخت یکجا منتفی شد |رویترز به نقل از آژانس: ایران در حال توسعه غنی‌سازی در نطنز است title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند حقوق کدام گروه از شاغلان و بازنشستگان افزایش می‌یابد؟ |اعلام جزئیات پرداخت معوقات بازنشستگان تامین اجتماعی/ پرداخت یکجا منتفی شد |رویترز به نقل از آژانس: ایران در حال توسعه غنی‌سازی در نطنز است را می‌خوانید.
خبر خوش معاون وزیر برای معلمان |زندگی جورجینا و رونالدو در عربستان چگونه خواهد بود؟ |پیامرسان‌های داخلی؛ آخرین آمار کاربران روبیکا، ایتا، بله و سروش title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند خبر خوش معاون وزیر برای معلمان |زندگی جورجینا و رونالدو در عربستان چگونه خواهد بود؟ |پیامرسان‌های داخلی؛ آخرین آمار کاربران روبیکا، ایتا، بله و سروش را می‌خوانید.
معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! را می‌خوانید.