کد خبر: ۱۷۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۵
علیرضا فغانی اعلام کرد از چند روز قبل آماده بازگشت به ایران بوده تا در هفته‌های پایانی در خدمت فوتبال ایران باشد.

اظهارات مهم فغانی درباره قضاوت دربی جام حذفیاظهارات مهم فغانی درباره قضاوت دربی جام حذفی، علیرضا فغانی اعلام کرد از چند روز قبل آماده بازگشت به ایران بوده تا در هفته‌های پایانی در خدمت فوتبال ایران باشد. 

علیرضا فغانی در گفت‌وگو با خبرورزشی با بیان این مطلب افزود: با توجه به اتمام لیگ استرالیا و با توجه به حساسیت بازی‌های پایانی لیگ برتر ایران کاملا آماده بودم که به ایران بیایم. نه برای دربی (شهرآورد) برای همه بازی‌های حساس لیگ برتر. اتفاقا حرف‌هایی هم زدیم و قرار شد به من خبر بدهند که هنوز به صورت قطعی خبری ندادند.

وی یکی از بهترین داوران حال حاضر دنیاست و افنخار می‌کنیم که او ایرانی است. وقتی می‌گوید حاضرم برای داوری دربی و همه بازی‌های حساس به ایران بیایم یعنی او دلش برای فوتبال ایران می‌تپد. در این شرایط عاقلانه نیست اگر او را برای کمک دعوت نکنیم.

این همه اشتباه سهوی که فریاد همه را به آسمان بلند کرده به ما می‌گوید ما در این روزهای حساس فوتبال ایران به کمک فغانی نیاز داریم.

فغانی منتظر یک تماس تلفنی است تا بلیت تهران را بگیرد. برای تماس با او معطل نکنید. همین امروز با او تماس بگیرید تا فغانی دوباره در ورزشگاه‌های ایران سوت بزند. دل ما برای سوت‌های این داور برجسته تنگ شده است.

او را بیاورید.

پی نوشت:

طی آخرین تماس ها فغانی اضهار داشت: به همراه دو کمک داور ایرانی برای قضاوت در بازی‌های منطقه شرق لیگ قهرمانان آسیا در تایلند حضور داشتم و به مسئولان فدراسیون گفتم اگر نیاز به من دارید، بلیتم برای حضور در ایران را برای امروز (دوشنبه) هماهنگ کنید. مسئولان گفتند خبر می‌دهیم، اما دیگر خبری نشد و من هم بلیت به استرالیا را «اوکی» کردم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها