کد خبر: ۱۷۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۰
کتاب «اقتصاد نیروی کار» در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی می‌شود.

رونمایی از کتاب «اقتصاد نیروی کار» در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از سازمان تامین اجتماعی؛ کتاب اقتصاد نیروی کار در دو جلد توسط موسسه عالی پژوهش به چاپ رسیده است که روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، ساعت ۱۱ در غرفه موسسه به نشانی سالن ناشران عمومی، ردیف ۲۱ غرفه ۱۰ با حضور مترجمان، رونمایی می‌شود.

این کتاب ارزشمند توسط دکتر حسن طایی و دکتر رضا اخباری ترجمه شده است که منبع فنی جامع و کامل در مورد اقتصاد نیروی کار، با هدف تجهیز پژوهشگران و دانشگاهیان به دانش و ابزار موردنیاز برای تحلیل این بُعد مهم از اقتصاد، به‌خصوص در شرایط کنونی کشور خواهد بود.

کتاب «اقتصاد نیروی کار» منبع جامع، حرفه‌ای و پیشرفته‌ای در حوزة اقتصاد نیروی کار است که به‌طور گسترده در دانشگاه‌های جهان مورد توجه قرار گرفته است و همه ابعاد اقتصاد نیروی کار را به‌طور مفصل و با جزئیات پوشش می‌دهد. درواقع، احاطه کتاب بر ادبیات و پوشش آخرین تحولات نظری، روش‌شناختی و تجربی، آن را به منبعی ارزشمند برای اقتصاددانان کار تبدیل کرده است. ضمن اینکه در ویراست دوم، مثال‌های متعددی از کشور‌های مختلف به کتاب اضافه شده، روش‌های تجربی با استفاده از مطالعاتی که به نظر می‌رسد نقطه عطفی در اقتصاد کار هستند ارائه شده است، و نظریه‌ها بر اساس ساده‌ترین الگو‌های ممکن و نتایج تجربی توضیح داده شده‌اند. همچنین، در این ویراست، با سرفصل‌هایی نظیر تبعیض، جهانی‌شدن، توزیع درآمد، حمایت از اشتغال، و حداقل مزد یا برنامه‌های بازار کار برای بیکاران، فضای بیشتری برای تحلیل سیاست عمومی و اهرم‌های در دسترس برای سیاست‌گذاران ایجاد شده است.

پیشاپیش حضور علاقه‌مندان و پژوهشگران عزیز در این مراسم را گرامی می‌داریم، درصورت نیاز و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۷۵۳۲۴۵ و داخلی ۱۱۳ تماس حاصل فرمائید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! را می‌خوانید.
زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی را می‌خوانید.
میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن را می‌خوانید.
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار