کد خبر: ۱۷۵۲۸
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۱
همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب بانک ملی استان فارس با حضور محمد نجف زاده عضو هیات عامل و معاون امور شعب منطقه دو کشور برگزار شد.

همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب استان فارس برگزار شد

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛ نجف زاده ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب استان فارس و افزایش سهم درصد این بانک در سال ۱۴۰۱ شتابدهی به حرکت‌های بالنده این اداره امور شعب را خواستار شد.

عضو هیات عامل با اشاره به شکل فعالیت سازمان‌های یادگیرنده خاطرنشان کرد: نگاه کلی کارکنان باید از وظیفه محوری به فرآیند محوری تغییر کند.

وی افزود: امروزه سازمان‌هایی موفق هستند که اهداف و آرمان‌های سازمان را با نگاه سیستمی و در چارچوب فرآیند‌های مشخص و شفاف، پیاده سازی کنند.

معاون شعب منطقه دو کشور شرط موفقیت در استان فارس را همدلی و همراهی همه ارکان سازمان حول اهداف و چشم انداز‌های سازمان دانسته و افزود:همه لایه‌های سازمان فارغ از جایگاه و مرتبه شغلی در فرآیند بهبود عملکرد بانک مسئول و پاسخگو هستند.

وی یکی از مصادیق فرآیندمحوری در ارکان سازمان را فرهنگ سازی میانگین ۲۰ درصدی حساب‌های مشتریان در اخذ تسهیلات دانسته و گفت: این نوع سیاست گذاری در فرهنگ سازمانی بانک ملی ایران با خرد جمعی و همراهی و دقت نظر تمامی رده‌های سازمان حاصل شده و باید در همه عرصه‌های سازمانی تقویت شود.

نجف زاده دستگاه‌های پذیرنده بانک ملی ایران را بستر مناسب جذب منابع ارزان قیمت قلمداد کرده و گفت: شعب باید با توسعه دستگاه‌های کارتخوان، زمینه جذب آسان و فراگیر منابع را فراهم آورند.

در ادامه این جلسه کریم ریگی زادگان رئیس اداره امور شعب استان فارس ضمن ارائه گزارش جامعی از عملکرد این استان در سال ۱۴۰۱، اظهار امیدواری کرد در سال جاری نیز شاهد ارتقاء جایگاه بانک ملی استان فارس در خصوص شاخص‌های عملکردی باشیم.

نجف زاده در این سفر از شعبه‌های دانشگاه شیراز، ممتاز شیراز، ممتاز کوثر، بیضاءو ابوالکلام بازدید و در یک فضای صمیمی با همکاران دیدار و گفتگو کرد.

عضو هیات عامل بانک همچنین از تعدادی واحد‌های تولیدی از جمله شرکت آرد و خوشه فارس بازدید کرد و در جریان روند فعالیت و دغدغه‌های مدیران آن قرار گرفت.

برچسب ها: بانک ملی ایران
آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
استاتین‌ها برای افراد بالای ۷۵ سال هم موثرند title
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که حتی افراد بالای ۷۵ سال نیز می‌توانند از مزایای قلبی ناشی از مصرف استاتین‌ها بهره‌مند شوند.
هنرپیشه سریال آخرین شاه، یک سیاه پوست شبیه محمدرضا پهلوی است title
بعد از تایید خبر ساخت سریال آخرین شاه با موضوع دوران حکومت محمدرضا شاه پهلوی، حال اولین تصویر از هنرپیشه سریال آخرین شاه منتشر شده که یک سیاه پوست با شباهت زیاد به محمدرضا پهلوی است.
راز ساخت اهرام بزرگ مصر بالاخره فاش شد title
محققان با تحلیل تصاویر ماهواره‌ای راداری برای نقشه‌برداری از شاخه رودخانه‌ای در نزدیکی اهرام مصر، توانسته‌اند پاسخ بسیاری از معما‌های مطرح‌شده درباره نحوه ساخت و حتی مراسم تدفین فراعنه مصر را رمزگشایی کنند.
حال حامیم خواننده وخیم است title
خواننده پاپ در آی سی یو بستری شد.
ماهواره سنگین وزن ایرانی "طلوع ۳" در آستانه پرتاب title
ماهواره سنگین‌وزن طلوع ۳ یک ماهواره سنجشی است که مراحل ساخت آن به پایان رسیده است؛ این ماهواره قابلیت ارسال تصاویری با دقت ۵ متر (تک طیفی) و ۱۰ متر (رنگی) را دارد همچنین امکان الحاق "رادار دهانه مصنوعی" (سار) بر روی ماهواره طلوع ۳ وجود دارد.
رضا عطاران با گریم صدام حسین می‌آید! title
پروانه ساخت فیلم «صد دام» صادر شد.
از خبرهای درگوشی‌ مجلس دوازدهم چه می‌دانید؟ title
همیشه خبر‌های مهم و اصلی در بسیاری از خبرگزاری‌ها وجود دارد و به سرعت در دسترس است، ولی آنچه که جالب و قابل توجه است مواردی می‌باشد که در خبر‌های رسمی و اصلی به آن‌ها پرداخته نمی‌شود. امروز افتتاحیه مجلس دوازدهم شورای اسلامی بود، ولی با توجه به شهادت رییس جمهور جو سنگینی بر فضای مجلس دوازدهم حاکم بود.
برگزیده
امام خامنه‌ای:وقت مجلس مصروف مسابقات بی‌فایده رسانه‌ای نشود title
رهبر معظم انقلاب در پیامی به دوازدهمین دوره مجلس تأکید کردند: در خود مجلس مسابقات بی‌فایده‌ی رسانه‌ای و مجادلات مضرّ سیاسی، وقت و عمر کوتاه دوران مسئولیّت را به خود مصروف نسازد؛ وگرنه ظرفیّت ارزشمند حضور نمایندگان در این جایگاه والا ضایع خواهد شد.
رهبر انقلاب در منزل شهید رئیسی چه مطالبی بیان فرمودند؟ title
بیانات منتشر نشده رهبر انقلاب در منزل شهید رئیسی
۲۰ جانشین احتمالی رئیسی چه کسانی هستند؟ title
در پی شهادت رئیس جمهور در اتفاقی نادر دوره ریاست جمهوری در ایران نا تمام ماند تا با برگزاری انتخابات زودهنگام سکاندار قوه اجرایی کشور مشخص شود
وداع تاریخی خراسان جنوبی با رئیس جمهور شهید title
خراسان جنوبی امروز تمام قد برای وداع با یار دیرینش به میدان آمدند تا در تاریخ ثبت شود این حضور و شکوه برای همیشه.
شهید«حسین امیرعبدالهیان» به روایت تصویر title
شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سانحه هوایی روز گذشته همراه با شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهانش، شهد شهادت نوش کرد تا نخستین شهید وزیر امور خارجه انقلاب اسلامی لقب بگیرد.
بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص سانحه بالگرد رئیس جمهور title
علیرغم شرایط نامساعد جوی و محیطی، تلاش‌ها برای رسیدن گروه‌های پُرتلاش امدادی به محل حادثه همچنان با جدیت و امیدوارانه ادامه دارد.