کد خبر: ۱۷۵۲۸
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۱
همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب بانک ملی استان فارس با حضور محمد نجف زاده عضو هیات عامل و معاون امور شعب منطقه دو کشور برگزار شد.

همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب استان فارس برگزار شد

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛ نجف زاده ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب استان فارس و افزایش سهم درصد این بانک در سال ۱۴۰۱ شتابدهی به حرکت‌های بالنده این اداره امور شعب را خواستار شد.

عضو هیات عامل با اشاره به شکل فعالیت سازمان‌های یادگیرنده خاطرنشان کرد: نگاه کلی کارکنان باید از وظیفه محوری به فرآیند محوری تغییر کند.

وی افزود: امروزه سازمان‌هایی موفق هستند که اهداف و آرمان‌های سازمان را با نگاه سیستمی و در چارچوب فرآیند‌های مشخص و شفاف، پیاده سازی کنند.

معاون شعب منطقه دو کشور شرط موفقیت در استان فارس را همدلی و همراهی همه ارکان سازمان حول اهداف و چشم انداز‌های سازمان دانسته و افزود:همه لایه‌های سازمان فارغ از جایگاه و مرتبه شغلی در فرآیند بهبود عملکرد بانک مسئول و پاسخگو هستند.

وی یکی از مصادیق فرآیندمحوری در ارکان سازمان را فرهنگ سازی میانگین ۲۰ درصدی حساب‌های مشتریان در اخذ تسهیلات دانسته و گفت: این نوع سیاست گذاری در فرهنگ سازمانی بانک ملی ایران با خرد جمعی و همراهی و دقت نظر تمامی رده‌های سازمان حاصل شده و باید در همه عرصه‌های سازمانی تقویت شود.

نجف زاده دستگاه‌های پذیرنده بانک ملی ایران را بستر مناسب جذب منابع ارزان قیمت قلمداد کرده و گفت: شعب باید با توسعه دستگاه‌های کارتخوان، زمینه جذب آسان و فراگیر منابع را فراهم آورند.

در ادامه این جلسه کریم ریگی زادگان رئیس اداره امور شعب استان فارس ضمن ارائه گزارش جامعی از عملکرد این استان در سال ۱۴۰۱، اظهار امیدواری کرد در سال جاری نیز شاهد ارتقاء جایگاه بانک ملی استان فارس در خصوص شاخص‌های عملکردی باشیم.

نجف زاده در این سفر از شعبه‌های دانشگاه شیراز، ممتاز شیراز، ممتاز کوثر، بیضاءو ابوالکلام بازدید و در یک فضای صمیمی با همکاران دیدار و گفتگو کرد.

عضو هیات عامل بانک همچنین از تعدادی واحد‌های تولیدی از جمله شرکت آرد و خوشه فارس بازدید کرد و در جریان روند فعالیت و دغدغه‌های مدیران آن قرار گرفت.

برچسب ها: بانک ملی ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! را می‌خوانید.
زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی را می‌خوانید.
میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن را می‌خوانید.
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار