کد خبر: ۱۷۴۸۰
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های فوتبال لیگ برتر و دسته اول صادر کرد.

محرومیت ۶ ماهه هافبک اسبق استقلال بعد از صدمه زدن به داور

مخاطب24:سایت رسمی فدراسیون فوتبال نوشت:

* دیدار تیم‌های مس رفسنجان و مس کرمان در هفته ۲۷ رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد که باشگاه مس رفسنجان به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

همچنین باشگاه مس کرمان نیز به دلیل توهین تماشاگران منتسب به بازیکنان حریف باید ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

*دیدار تیم‌های چوکا تالش و شمس آذر قزوین برگزار و نیمه تمام ماند. بر همین اساس با اعلام کمیته انضباطی از سوی جهانگیر عسگری، سرمربی تیم چوکا تالش تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی و بدرفتاری که منجر به اخراجش شد رخ داد. وی به ۴ جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

حمید عسگری، هوادار منتسب به تیم چوکا تالش به دلیل ورود به زمین مسابقه و ایراد ضربه بدنی عمدی به داور مسابقه و تکرار تخلفات با توجه به مسابقه ۱۶ فروردین ماه برابر سایپا، به یکسال محرومیت از ورود به محل برگزاری مسابقات تیم مربوطه با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت با صدور این رای از دستو موقت صادره رفع اثر می‌شود. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم چوکا تالش به دلیل ورود هوادار تیم به زمین بازی، پرتاب بطری آب زمین از سوی تماشاگران منتسب و مسئول شناخته شدن در نیمه تمام ماندن مسابقه به دلیل عدم وجود امنیت در ورزشگاه، به دو جلسه محرومیت از بازی در ورزشگاه خانگی و بازی در ورزشگاهی داخل استان گیلان به تشخیص سازمان لیگ و بازنده اعلام شدن با نتیجه سه بر صفر در این مسابقه و پرداخت ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

*مسابقه تیم‌های شهرداری همدان و فجر شهید سپاسی شیراز برگزار و از سوی احمد جمشیدیان، مربی تیم شهرداری همدان تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی پس از اتمام مسابقه و ایراد صدمه بدنی عمدی به داور که منجر به محرومیت نامبرده از ورود به استادیوم‌های ورزشی با صدور قرار دستور موقت شد، رخ داد. بر همین اساس وی به شش ماه محرومیت از ورود به استادیوم‌های برگزاری مسابقات تیم با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت و پرداخت ۸۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. با صدور این رای از قرار دستور موقت رفع اثر می‌شود. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم شهرداری همدان به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم شهرداری همدان به دلیل تخلفات تماشاگران و یکی از عوامل منتسب به این تیم وورود به زمین مسابقه و حمله ور شدن به سوی داور و مضروب کردن کمک داور و عدم معرفی فرد متخلف، به دو جلسه از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی محروم است و باید ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

منبع:ایلنا

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی را می‌خوانید.
میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن را می‌خوانید.
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی را می‌خوانید.
همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار