کد خبر: ۱۷۳۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۴
با حضور مهدی کوهی مدیرعامل شرکت انجام شد:
آیین واگذاری خانه احداث شده توسط گروه جهادی ذوب آهن اصفهان به خانواده نیازمند، با حضور مهدی کوهی مدیرعامل و جمعی از مسئولین این شرکت، سرهنگ حسین خدامیان فرمانده سپاه ناحیه لنجان، سرهنگ عطایی فرمانده بسیج کارگری استان، احمد یوسفی رئیس کمیته امداد شهرستان لنجان و جمعی از جهادگران ذوب آهنی چهارشنبه ۲۰ اردیبشهت ماه در شهر سده لنجان برگزار شد.

آیین واگذاری خانه احداث شده توسط گروه جهادی ذوب آهن اصفهان

به گزارش مخاطب24 به نقل از شرکت ذوب آهن اصفهان:مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این آیین گفت: مبنای انقلاب ما که توسط حضرت امام خمینی (ره) تبیین شد، حمایت از محرومین است و نحوه زندگی و ساده زیستی مقام معظم رهبری که همواره پشتیبان اصلی اقشار آسیب پذیر است نیز پیامی به همه ماست که هر آنچه می‌توانیم باید برای خدمت به محرومین انجام دهیم.

کوهی افزود: بازسازی و ساخت ۴۴ واحد مسکونی، بازسازی ۳۵ مدرسه و ۳ باب منزل که توسط گروه جهادی ذوب آهن اصفهان در حال ساخت است، بیانگر بخشی از کارنامه موفق این گروه جهادی است که باروحیه بسیجی انجام می‌شود. وی با بیان اینکه بهتر است، هر یک از پروژه‌های جهادی ذوب آهن به نام یک شهید این مجتمع عظیم صنعتی مزین و آغاز شود، اظهار داشت: منزل مسکونی که امروز به خانواده‌ای گرانقدر از بازنشستگان ذوب آهن و بومی منطقه واگذار شد، کاری بسیار ارزشمند است و حمایت از این فعالیت‌ها با جدیت دنبال می‌شود.

مدیرعامل ذوب آهن اظهار داشت: روحیه بسیجی و جهادی در هر فعالیتی که جاری باشد، قطعاً عامل موفقیت و سرعت در کار است و در انجام پروژه‌های ذوب آهن و فعالیت‌های تولیدی نیز شاهد ثمرات این روحیه جهادی هستیم. کوهی افزود: خدمت به محرومین و مستضعفین سرلوحه کار ما در ذوب آهن اصفهان است و این فعالیت‌ها باید در راستای جهاد تبیین به خوبی اطلاع رسانی شود.

سرهنگ حسین خدامیان فرمانده سپاه ناحیه لنجان نیز گفت: ساخت و بازسازی ۴۴ خانه توسط گروه‌های جهادی ذوب آهن اصفهان، بسیار ارزشمند است و جای آن دارد که در سطح ملی به آن پرداخته شود. وی افزود: حضور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این آیین نشان دهنده جایگاه شایسته فعالیت‌های جهادی در این مجتمع عظیم صنعتی و باعث دلگرمی گروه‌های جهادی است.

سرهنگ عطایی فرمانده بسیج کارگری استان نیز گفت: گروه جهادی شهرستان لنجان و گروه جهادی ذوب آهن اصفهان، فعال‌ترین گروه‌های جهادی استان هستند که عملکرد آن‌ها می‌تواند الگویی در سطح کشور باشد. وی ضمن قدردانی از مسئولین ذوب آهن اصفهان که بیشترین حمایت را در بین سازمان‌ها از فعالیت‌های جهادی انجام می‌دهند، افزود: ذوب آهن سرآمد فعالیت‌های جهادی است و این فعالیت‌ها که در راستای محرومیت زدایی انجام می‌شود مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد.

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت نیز با بیان اینکه فعالیت‌های جهادی ذوب آهن در استان سرآمد است، گفت: این فعالیت‌ها حاصل کار گروهی است که گروه جهادی بسیج، خیریه والفجر کارکنان و تلاشگران شرکت حول محور بسیج در آن حضور دارند و بدون این روحیه گروهی و جهادی نمی‌توان نتایج خوبی گرفت.

سرهنگ علی رضا فرهمند فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نیز گفت: ساخت این خانه از شهریور ماه سال گذشته توسط گروه جهادی ذوب آهن با همراهی خیریه والفجر آغاز شد که با انجام ۲۰۱۰ نفر ساعت کار توسط همکاران بسیجی ذوب آهنی، تا اسفند ماه به طول انجامید. وی ضمن قدردانی از حمایت مسئولین ذوب آهن از فعالیت‌های جهادی افزود: خیرین ذوب آهنی، برخی لوازم خانگی نیز به این خانواده اهدا کردند.

مهدی دانشمند مدیرعامل موسسه خیریه والفجر کارکنان ذوب‌آهن اصفهان نیز گفت: خانواده‌ای که امروز می‌تواند در این خانه ساکن شود، از سال ۱۳۷۰ تحت پوشش خیریه قرار دارد و متأسفانه خانه آن‌ها براثر بارندگی تخریب شد و چیزی جز چند دیوار مخروبه از آن باقی نمانده بود که باهمت گروه‌های جهادی ساخته شد.

 
برچسب ها: ذوب آهن اصفهان
آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
استاتین‌ها برای افراد بالای ۷۵ سال هم موثرند title
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که حتی افراد بالای ۷۵ سال نیز می‌توانند از مزایای قلبی ناشی از مصرف استاتین‌ها بهره‌مند شوند.
هنرپیشه سریال آخرین شاه، یک سیاه پوست شبیه محمدرضا پهلوی است title
بعد از تایید خبر ساخت سریال آخرین شاه با موضوع دوران حکومت محمدرضا شاه پهلوی، حال اولین تصویر از هنرپیشه سریال آخرین شاه منتشر شده که یک سیاه پوست با شباهت زیاد به محمدرضا پهلوی است.
راز ساخت اهرام بزرگ مصر بالاخره فاش شد title
محققان با تحلیل تصاویر ماهواره‌ای راداری برای نقشه‌برداری از شاخه رودخانه‌ای در نزدیکی اهرام مصر، توانسته‌اند پاسخ بسیاری از معما‌های مطرح‌شده درباره نحوه ساخت و حتی مراسم تدفین فراعنه مصر را رمزگشایی کنند.
حال حامیم خواننده وخیم است title
خواننده پاپ در آی سی یو بستری شد.
ماهواره سنگین وزن ایرانی "طلوع ۳" در آستانه پرتاب title
ماهواره سنگین‌وزن طلوع ۳ یک ماهواره سنجشی است که مراحل ساخت آن به پایان رسیده است؛ این ماهواره قابلیت ارسال تصاویری با دقت ۵ متر (تک طیفی) و ۱۰ متر (رنگی) را دارد همچنین امکان الحاق "رادار دهانه مصنوعی" (سار) بر روی ماهواره طلوع ۳ وجود دارد.
رضا عطاران با گریم صدام حسین می‌آید! title
پروانه ساخت فیلم «صد دام» صادر شد.
از خبرهای درگوشی‌ مجلس دوازدهم چه می‌دانید؟ title
همیشه خبر‌های مهم و اصلی در بسیاری از خبرگزاری‌ها وجود دارد و به سرعت در دسترس است، ولی آنچه که جالب و قابل توجه است مواردی می‌باشد که در خبر‌های رسمی و اصلی به آن‌ها پرداخته نمی‌شود. امروز افتتاحیه مجلس دوازدهم شورای اسلامی بود، ولی با توجه به شهادت رییس جمهور جو سنگینی بر فضای مجلس دوازدهم حاکم بود.
برگزیده
امام خامنه‌ای:وقت مجلس مصروف مسابقات بی‌فایده رسانه‌ای نشود title
رهبر معظم انقلاب در پیامی به دوازدهمین دوره مجلس تأکید کردند: در خود مجلس مسابقات بی‌فایده‌ی رسانه‌ای و مجادلات مضرّ سیاسی، وقت و عمر کوتاه دوران مسئولیّت را به خود مصروف نسازد؛ وگرنه ظرفیّت ارزشمند حضور نمایندگان در این جایگاه والا ضایع خواهد شد.
رهبر انقلاب در منزل شهید رئیسی چه مطالبی بیان فرمودند؟ title
بیانات منتشر نشده رهبر انقلاب در منزل شهید رئیسی
۲۰ جانشین احتمالی رئیسی چه کسانی هستند؟ title
در پی شهادت رئیس جمهور در اتفاقی نادر دوره ریاست جمهوری در ایران نا تمام ماند تا با برگزاری انتخابات زودهنگام سکاندار قوه اجرایی کشور مشخص شود
وداع تاریخی خراسان جنوبی با رئیس جمهور شهید title
خراسان جنوبی امروز تمام قد برای وداع با یار دیرینش به میدان آمدند تا در تاریخ ثبت شود این حضور و شکوه برای همیشه.
شهید«حسین امیرعبدالهیان» به روایت تصویر title
شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سانحه هوایی روز گذشته همراه با شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهانش، شهد شهادت نوش کرد تا نخستین شهید وزیر امور خارجه انقلاب اسلامی لقب بگیرد.
بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص سانحه بالگرد رئیس جمهور title
علیرغم شرایط نامساعد جوی و محیطی، تلاش‌ها برای رسیدن گروه‌های پُرتلاش امدادی به محل حادثه همچنان با جدیت و امیدوارانه ادامه دارد.