کد خبر: ۱۷۳۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۴
با حضور مهدی کوهی مدیرعامل شرکت انجام شد:
آیین واگذاری خانه احداث شده توسط گروه جهادی ذوب آهن اصفهان به خانواده نیازمند، با حضور مهدی کوهی مدیرعامل و جمعی از مسئولین این شرکت، سرهنگ حسین خدامیان فرمانده سپاه ناحیه لنجان، سرهنگ عطایی فرمانده بسیج کارگری استان، احمد یوسفی رئیس کمیته امداد شهرستان لنجان و جمعی از جهادگران ذوب آهنی چهارشنبه ۲۰ اردیبشهت ماه در شهر سده لنجان برگزار شد.

آیین واگذاری خانه احداث شده توسط گروه جهادی ذوب آهن اصفهان

به گزارش مخاطب24 به نقل از شرکت ذوب آهن اصفهان:مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این آیین گفت: مبنای انقلاب ما که توسط حضرت امام خمینی (ره) تبیین شد، حمایت از محرومین است و نحوه زندگی و ساده زیستی مقام معظم رهبری که همواره پشتیبان اصلی اقشار آسیب پذیر است نیز پیامی به همه ماست که هر آنچه می‌توانیم باید برای خدمت به محرومین انجام دهیم.

کوهی افزود: بازسازی و ساخت ۴۴ واحد مسکونی، بازسازی ۳۵ مدرسه و ۳ باب منزل که توسط گروه جهادی ذوب آهن اصفهان در حال ساخت است، بیانگر بخشی از کارنامه موفق این گروه جهادی است که باروحیه بسیجی انجام می‌شود. وی با بیان اینکه بهتر است، هر یک از پروژه‌های جهادی ذوب آهن به نام یک شهید این مجتمع عظیم صنعتی مزین و آغاز شود، اظهار داشت: منزل مسکونی که امروز به خانواده‌ای گرانقدر از بازنشستگان ذوب آهن و بومی منطقه واگذار شد، کاری بسیار ارزشمند است و حمایت از این فعالیت‌ها با جدیت دنبال می‌شود.

مدیرعامل ذوب آهن اظهار داشت: روحیه بسیجی و جهادی در هر فعالیتی که جاری باشد، قطعاً عامل موفقیت و سرعت در کار است و در انجام پروژه‌های ذوب آهن و فعالیت‌های تولیدی نیز شاهد ثمرات این روحیه جهادی هستیم. کوهی افزود: خدمت به محرومین و مستضعفین سرلوحه کار ما در ذوب آهن اصفهان است و این فعالیت‌ها باید در راستای جهاد تبیین به خوبی اطلاع رسانی شود.

سرهنگ حسین خدامیان فرمانده سپاه ناحیه لنجان نیز گفت: ساخت و بازسازی ۴۴ خانه توسط گروه‌های جهادی ذوب آهن اصفهان، بسیار ارزشمند است و جای آن دارد که در سطح ملی به آن پرداخته شود. وی افزود: حضور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این آیین نشان دهنده جایگاه شایسته فعالیت‌های جهادی در این مجتمع عظیم صنعتی و باعث دلگرمی گروه‌های جهادی است.

سرهنگ عطایی فرمانده بسیج کارگری استان نیز گفت: گروه جهادی شهرستان لنجان و گروه جهادی ذوب آهن اصفهان، فعال‌ترین گروه‌های جهادی استان هستند که عملکرد آن‌ها می‌تواند الگویی در سطح کشور باشد. وی ضمن قدردانی از مسئولین ذوب آهن اصفهان که بیشترین حمایت را در بین سازمان‌ها از فعالیت‌های جهادی انجام می‌دهند، افزود: ذوب آهن سرآمد فعالیت‌های جهادی است و این فعالیت‌ها که در راستای محرومیت زدایی انجام می‌شود مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد.

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت نیز با بیان اینکه فعالیت‌های جهادی ذوب آهن در استان سرآمد است، گفت: این فعالیت‌ها حاصل کار گروهی است که گروه جهادی بسیج، خیریه والفجر کارکنان و تلاشگران شرکت حول محور بسیج در آن حضور دارند و بدون این روحیه گروهی و جهادی نمی‌توان نتایج خوبی گرفت.

سرهنگ علی رضا فرهمند فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نیز گفت: ساخت این خانه از شهریور ماه سال گذشته توسط گروه جهادی ذوب آهن با همراهی خیریه والفجر آغاز شد که با انجام ۲۰۱۰ نفر ساعت کار توسط همکاران بسیجی ذوب آهنی، تا اسفند ماه به طول انجامید. وی ضمن قدردانی از حمایت مسئولین ذوب آهن از فعالیت‌های جهادی افزود: خیرین ذوب آهنی، برخی لوازم خانگی نیز به این خانواده اهدا کردند.

مهدی دانشمند مدیرعامل موسسه خیریه والفجر کارکنان ذوب‌آهن اصفهان نیز گفت: خانواده‌ای که امروز می‌تواند در این خانه ساکن شود، از سال ۱۳۷۰ تحت پوشش خیریه قرار دارد و متأسفانه خانه آن‌ها براثر بارندگی تخریب شد و چیزی جز چند دیوار مخروبه از آن باقی نمانده بود که باهمت گروه‌های جهادی ساخته شد.

 
برچسب ها: ذوب آهن اصفهان
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی را می‌خوانید.
همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد را می‌خوانید.
پاسخ آموزش‌وپرورش به فرهنگیان معترض به رتبه‌های تعیین شده |آمادگی سازمان تامین اجتماعی برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان | ناگفته‌های ظریف از دیدار مهم با خاتمی: به التماس افتادم title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند پاسخ آموزش‌وپرورش به فرهنگیان معترض به رتبه‌های تعیین شده |آمادگی سازمان تامین اجتماعی برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان | ناگفته‌های ظریف از دیدار مهم با خاتمی: به التماس افتادم را می‌خوانید.
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |ارزش واقعی بیت کوین چقدر است؟ |هومن سیدی و محسن تنابنده جوایز افق‌های جشنواره ونیز را کسب کردند title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |ارزش واقعی بیت کوین چقدر است؟ |هومن سیدی و محسن تنابنده جوایز افق‌های جشنواره ونیز را کسب کردند را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار