کد خبر: ۱۷۳۴
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
کریم باقری مربی پرسپولیس درحالیکه بازیکنان پرسپولیس مشغول شادی و گرفتن عکس یادگاری با جام قهرمانی بودند جام را به سیامک داد تا او هم بتواند این جام را بالای سر ببرد.

به گزارش مخاطب24 به نقل از خبرورزشی - پرسپولیس توانست با تک گل عیسی آل کثیر تراکتور را در ورزشگاه آزادی شکست دهد و قهرمان سوپرجام شود. سیامک نعمتی هافبک ملی پوش پرسپولیس که در اواخر بازی با تراکتور به میدان آمد بعد از برخورد با بازیکن تراکتور دچار مصدومیت از ناحیه کتف شد و از بازی بیرون رفت.

یک پرسپولیسی با کتف شکسته؛ مرسی آقا کریم باقری که هستی!

آن طور که مشخص است مصدومیت نعمتی جدی است و این بازیکن قطعا به دیدار بعدی تیمش مقابل مس رفسنجان نخواهد رسید. اما بعد از بازی با تراکتور و موقع جشن قهرمانی اتفاق جالبی رخ داد که بسیار قشنگ بود.

کریم باقری مربی پرسپولیس درحالیکه بازیکنان پرسپولیس مشغول شادی و گرفتن عکس یادگاری با جام قهرمانی بودند جام را به سیامک داد تا او هم بتواند این جام را بالای سر ببرد. کریم با توجه به اینکه یک دست نعمتی بسته بود به این بازیکن کمک کرد تا جام را بالاس سر ببرد.

باقری با این کار نشان داد در مواقع حساس حواسش به همه چیز است. سیامک نعمتی هم در واکنش به این حرکت قشنگ کریم باقری خطاب به او گفت: مرسی که هستی آقا کریم. ممنون که به یاد من بودی...

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها