کد خبر: ۱۷۰۰
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷
واکسن کرونا یی که در ایران ساخته شده و می‌شود، ایمن‌ترین، کم عارضه ترین و بهترین واکسن ساخته شده برای کرونا است. تمام ایرانیان تا پایان ۱۴۰۰ واکسینه می‌شوند، در زمستان آماده صادرات واکسن خواهیم شد.

مجوز مصرف نخستین واکسن ایرانی کرونا کوو ایران برکت صادر شد، واکسن کرونا یی که در ایران ساخته شده و می‌شود، ایمن‌ترین، کم عارضه ترین و بهترین واکسن ساخته شده برای کرونا است. تمام ایرانیان تا پایان ۱۴۰۰ واکسینه می‌شوند، در زمستان آماده صادرات واکسن خواهیم شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان از صدور مجوز مصرف نخستین واکسن ایرانی کرونا خبر داد.

مجوز مصرف نخستین واکسن ایرانی کرونا کوو ایران برکت صادر شد

به گزارش «تابناک»، سعید نمکی که در بیست و نهمین پویش ره سلامت در دانشگاه علوم پزشکی اراک سخن می‌گفت، با اعلام این خبر گفت: روز گذشته مجوز مصرف نخستین واکسن ایرانی کرونا صادر شد و از این بابت خدا را شاکریم. این خبر مسرت بخش موجب شد که بعد از تجربه بی خوابی‌های شبانه زیاد بابت ناراحتی ها، دیشب از خوشحالی خوابم نبرد!

بیشتر بدانیم:

رهبر انقلاب دُز اول واکسن کوو ایران برکت را دریافت کردند + فیلم

وی در ادامه افزود: واکسنی که در ایران ساخته شده و می‌شود، ایمن‌ترین، کم عارضه ترین و بهترین واکسن ساخته شده برای کرونا است. دیروز قرار بود هم واکسن برکت و هم واکسن پاستور مجوز مصرف بگیرد که پاستور به دلیل دو مورد نقص در پرونده منجر به صدور مجوز نشد ولی واکسن کووایران برکت مجوز مصرف را دریافت کرد و اجازه توزیع دوزهای آماده را هم صادر کردیم.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها