کد خبر: ۱۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۶
همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه و روز دختر، مراسم رونمایی از تابلوی نقاشی «کرامت» اثر احمد کوچکیان فرد، هنرمند برجسته نقاشی کشور در فرهنگسرای امید برگزار می‌شود.

رونمایی از تابلوی نقاشی کرامت در روز دختررونمایی از تابلوی نقاشی کرامت در روز دختر، به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای امید، در آستانه سالروز ولادت حضرت معصومه و روز دختر، مراسم رونمایی از جدیدترین آلبوم نقاشی احمد کوچکیان فرد، هنرمند برجسته نقاشی کشور به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۳ و فرهنگسرای امید برگزار می‌شود.
در این مراسم که به مناسبت روز دختر و آغاز دهه کرامت برگزار می‌شود، تابلوی نقاشی «کرامت» جدیدترین اثر احمد کوچکیان فرد رونمایی می‌شود. این تابلوی نقاشی رنگ روغن به سبک امپرسیونیسم و در سایز ۱۲۰ * ۸۰ طراحی شده است.
براساس این گزارش، این مراسم رونمایی روز شنبه ۲۲ خردادماه در قالب ویژه برنامه «بانوی بهشت» و به همت فرهنگسرای امید در نگارخانه آبی برگزار می‌شود. پس از رونمایی از این تابلوی نقاشی نیز نمایشگاه ۲۰ اثر از هنرجویان این استاد نقاشی با عنوان «هنر ایران ۱۴۰۰» و با موضوع طبیعت برپا می‌شود.
علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای امید به آدرس میدان امام حسین (ع)، خیابان ۱۷شهریور، خیابان خشکبارچی، بوستان خیام مراجعه کنند.

 

احمد کوچکیان

بیوگرافی

متولد ١٣٣٥ تهران
دکتراى افتخارى هنرهای تجسمی نقاشی. 
لیسانس جامعه شناسی( روانشناسی اجتماعى)
چهار سال دبیر جشنواره شمسه نقاشى وتندیس
 بیش از سى نمایشگاه خارج از کشور
حدود پنجاه نمایشگاه داخل
مدیر مسئول نگارخانه اریک
مدرس دانشگاه سوره سال هشتاد

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها