کد خبر: ۱۶۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
بخشی از پالایشگاه نفت تهران در جنوب پایتخت عصر روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ آتش گرفت. اکنون فیلمی از لحظه شکاف مخزن در پالایشگاه تهران و وقوع انفجار و آتش‌سوزی در این پالایشگاه منتشر شده است.

فیلم لحظه شروع حریق در پالایشگاه تهران، به گزارش چهارشنبه شب ایرنا، شاکر خفایی افزود: هرگونه احتمال خرابکاری در حادثه آتش سوزی پالایشگاه تهران تکذیب می‌شود.

وی ادامه داد: در بین مخازن درگیر حریق، مخازن بنزین وجود ندارد و شهروندان هیچگونه نگرانی در رابطه با تآمین سوخت خودرو‌ها در ایام پیش رو نداشته باشند

خفایی افزود: ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر امروز آتش سوزی در مخزن گازوئیل این پالایشگاه رخ داد و ۲۰ هزار بشکه گازوئیل دچار حریق شده است.

او گفت: اکنون این آتش سوزی مهار شده و از سرایت آن به دیگر مخازن جلوگیری شده است.

مدیر روابط عمومی پالایشگاه تهران با بیان اینکه این آتش‌سوزی خوشبختانه هیچ تلفاتی نداشته است، افزود: به دلیل اینکه در این حریق فرآورده‌هایی مثل گازوئیل دچار آتش‌سوزی شده است نمی‌توان آتش را خاموش کرد و باید تنها آتش را مهار کرد تا تمام فراورده بسوزد.

وی با بیان اینکه هم اکنون حریق مهار شده است، گفت: دلایل و علت بروز این حادثه در دست بررسی است و پس از تکمیل تحقیقات نتایج آن را اعلام خواهیم کرد.

برچسب ها
ارسال نظرا‌ت
نام:
ایمیل:
* نظر: