کد خبر: ۱۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۶
فراز کمالوند برای هدایت تیم فوتبال سایپا با مسئولان این باشگاه به توافق رسید.
جدایی کمالوند از استقلال فراز کمالوند برای هدایت تیم فوتبال سایپا با مسئولان این باشگاه به توافق رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، فراز کمالوند دستیار فرهاد مجیدی در تیم استقلال امروز به صورت رسمی به تیم فوتبال سایپا پیوست و سرمربی نارنجی پوشان شد.

کمالوند امروز در حاشیه تمرین تیم سایپا در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره حضور کوتاه مدتش در استقلال توضیحاتی داد.

کمالوند گفت: کار ما مربیگری است بعد از آنکه تیم سایپا پیشنهاد سرمربیگری داد، با فرهاد مجیدی برای جدایی از استقلال توافق داشتیم و به این جمع بندی رسیدیم که به سایپا کمک کنم.

سرمربی سایپا بحث جدایی اش از استقلال و پیوستن به سایپا به دلیل مسائل مالی را رد کرد و گفت: حضورم در استقلال به خاطر فرهاد مجیدی بود. ما 30 سال با هم دوست هستیم و اختلافی نداشتیم.

کمالوند با بیان اینکه مدیرعامل استقلال مخالف جدایی اش بوده است، اظهار کرد: با نظر فرهاد مجیدی به استقلال آمده بودم و توانستم نظر او را برای جدایی جلب کنم. قراردادم با استقلال قلبی بود.  من با فرهاد (مجیدی) ۳۰ سال دوست هستم و نیازی به نوشتن نبود.

مربی سابق استقلال افزود: من نقش بسیار بسیار جزئی در استقلال داشتم. نقش اول را خدا داشت و سپس خود بچه‌ها و فرهاد به عنوان سرمربی. من هم اگر می‌توانستم کمک می‌کردم.

کمالوند با اشاره به صعود استقلال از گروهش در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: خدا را شکر که دل هواداران استقلال خوش شد. هواداران ناراحت بودند ولی با مجیدی روند رو به رشد ادامه می‌یابد. استقلال با فرهاد لایق حضور در فینال آسیا است.

سرمربی جدید تیم سایپا از صحبت درباره انتخاب دستیارانش در این تیم خودداری کرد و در خصوص برنامه اش برای فصل آینده در سایپا گفت: «چو فردا شود فکر فردا کنیم».

گفتنی است تیم فوتبال سایپا بعداز استعفای ابراهیم صادقی، محسن بیاتی نیا مدیر آکادمی باشگاه را به عنوان سرمربی موقت تیم انتخاب کرد تا در تعطیلات لیگ برتر تیم را تمرین دهد اما در زمان این انتخاب تاکید کرد محسن بیاتی نیا مربی موقت تیم است و به زودی سرمربی جدید به اردوی تیم ملحق می شود.

مدیر فنی آبی پوشان در بازگشت از عربستان به باشگاه استقلال اعلام کرده قصد جدایی از جمع آبی پوشان و ملحق شدن به تیم سایپا را دارد.

قرار است فراز کمالوند امروز در محل برگزاری دیدار دوستانه تیم فوتبال سایپا و بادران حاضر شده و مسابقه این تیم را از نزدیک تماشا کند. پیش از این تمرینات سایپا تا بازگشت استقلال و پیوستن کمالوند به این تیم زیر نظر محسن بیاتی نیا برگزار می شد.

لازم به ذکر است که جدایی کمالوند با رضایت مجیدی است و به احتمال زیاد جایگزین او یک مربی خارجی است.

باشگاه استقلال و فرهاد مجیدی قصد دارند یک مربی با تجربه خارجی را به تهران آورده تا به این ترتیب جای خالی کمالوند در استقلال پر شود. البته آبی ها در این راه با دردسر بزرگ منع استخدام مربیان خارجی رو به رو هستند و این مربی خارجی در صورت حضور در استقلال، تا پایان فصل نمی تواند در مسابقات داخلی آبی ها را از روی نیمکت همراهی کند و حضور او تنها در تمرینات خواهد بود.

کمالوند در این خصوص گفت: خوشحالم که در این مدت کنار رفیق خوبم فرهاد مجیدی بودم. از او تشکر می کنم که به من اعتماد کرد و توانستم در خدمت باشگاه استقلال باشم. تجربه بسیار خوبی برایم بودم و جا دارد از انرژی مثبتی که هواداران استقلال به من دادند، تشکر کنم.

قبل از هر نوع همکاری با فرهاد مجیدی ما دوست هستیم و این دوستی قطعا ادامه دار خواهد بود. من درباره جدایی از استقلال با فرهاد صحبت کردم و با توافق و تعاملی که داشتیم این اتفاق رخ داد.

جا دارد از آقای مددی مدیرعامل باشگاه هم تشکر کنم که همکاری خوبی داشتند. از هواداران استقلال هم یکبار دیگر بابت لطفی که داشتند ممنونم و امیدوارم در آینده نیز این فرصت نصیبم شود تا در خدمت باشگاه بزرگ استقلال باشم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار