کد خبر: ۱۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۵
وزیر آموزش و پرورش خبر داد:
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: برنامه ما این است که بعد از عید سعید فطر آزمون‌ها در همه پایه‌های تحصیلی آغاز شود و امیدواریم امتحان‌ها تا قبل از ۲۸ خرداد که روز برگزاری انتخابات است، به پایان برسد.

احتمال تجدید نظر در زمان برگزاری آزمون‌ها به خاطر کرونا به گزارش مخاطب24 به نقل از ایسنا، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش درباره برگزاری حضوری امتحانات پایه های نهم و دوازدهم اظهار کرد: هر اقدامی حتما با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا خواهد بود. اگر شرایط و فضای سلامت جامعه خوب باشد امتحانات را برگزار می کنیم، اما اگر زمانی کرونا شدت یابد ممکن است در زمان برگزاری امتحانات تجدید نظر کنیم.

زمان برگزاری آزمون‌ها وزیر آموزش و پرورش برگزاری حضوری امتحانات

وی افزود: اگر زمانی که می خواهیم آزمون را برگزار کنیم، شرایط شیوع کرونا و مدیریت فضای سلامت جامعه خوب باشد و ما بتوانیم با رعایت دستورالعمل ها امتحانات را برگزار کنیم این کار را می کنیم، اما اگر زمانی کرونا شدت یابد که امیدواریم این اتفاق نیفتد، ممکن است در زمان برگزاری امتحانات تجدیدنظر کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اکنون برنامه ما این است که بعد از عید سعید فطر آزمون ها در همه پایه های تحصیلی آغاز شود و امیدواریم تا قبل از ۲۸ خرداد که روز برگزاری انتخابات است به انجام رسیده باشد، گفت: اما اگر به مشکلی بر بخوریم و مسئولان بهداشتی محدودیت هایی را اعمال کنند، متناسب با محدودیت ها در این تصمیمات تجدیدنظر خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار