کد خبر: ۱۴۳۶۳
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۲
عامل قتل پدر و پسری در اسلامشهر در تهران و کمتر از دو ساعت دستگیر شد.

دستگیری قاتل پدر و پسر در کمتر از ۲ ساعت

مخاطب۲۴ :‌ در ساعت ۱۹:۳۰ روز سه شنبه ۸ فرودین ماه ۱۴۰۲ مأموران گشت انتظامی تهران بزرگ در منطقه یافت آباد – میدان الغدیر، با مشاهده چهره مضطرب و ظاهر بهم ریخته مردی حدوداً ۶۰ ساله به وی مشکوک شده؛ در بازرسی بدنی موفق به کشف یک قبضه سلاح کمری از وی شدند.

با توجه به اظهارات اولیه متهم مبنی بر وقوع درگیری منجر به تیراندازی در شهرستان اسلامشهر و احتمال ارتکاب جنایت، متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی تهران بزرگ، صراحتاً به درگیری منجر به تیراندازی در شهرستان اسلامشهر - منطقه چهاردانگه – خیابان باهنر اعتراف کرد که در بررسی اظهارات متهم، صحت صحبت‌های وی محرز و مشخص شد در ساعت ۱۸:۰۰ همان روز (سه شنبه ۸ فرودین ماه ۱۴۰۲)، طی درگیری متهم با اعضای یک خانواده، دو نفر از اعضای خانواده (پدر ۵۳ ساله و پسر ۲۵ ساله) مورد هدف چندین گلوله قرار داده و به قتل رسیدند.

متهم در خصوص انگیزه و نحوه ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت: من و خانواده مقتول هر دو همسایه بوده و در داخل یک کوچه زندگی می‌کنیم؛ از حدود یک سال پیش به خاطر مسائل خانوادگی با یکدیگر اختلاف و درگیری پیدا کردیم؛ طی این مدت، اختلاف و درگیری دو خانواده به کینه ورزی تبدیل شده بود تا اینکه امروز من در حال عبور از داخل کوچه بودم که با چهار نفر از اعضای خانواده مقتولین مواجه شده و مجدداً بین من و آن‌ها درگیری لفظی و در ادامه درگیری فیزیکی ایجاد شد.

متهم در ادامه اعترافاتش به کارآگاهان گفت: آن‌ها چهار نفر بودند و من تنها؛ به همین دلیل توانستند مرا به شدت مورد ضرب و شتم قرار دهند. با همان وضعیت به داخل خانه رفته و یک قبضه سلاح کمری را که از حدود ۲۰ سال پیش به صورت غیرمجاز در یکی از شهر‌های غربی کشور خریداری کرده بودم را، برداشته و مجدداً به بیرون از خانه آمدم.

در حالی که مقتولین و دیگر اعضای خانواده شأن هنوز داخل کوچه بودند به سمت آن‌ها شروع به تیراندازی کردم؛ پدر خانواده (۵۳ ساله) و یکی از پسرانش (۲۵ ساله) به قصد جلوگیری از ادامه تیراندازی و گرفتن اسلحه به سمت من حمله ور شدند که در این زمان آن‌ها را از فاصله نزدیک مورد هدف گلوله قرار دادم و آن‌ها روی زمین افتادند.

پس از آن، به سرعت از محل متواری شده و خود را به تهران – منطقه یافت آباد رساندم. بی هدف در حال پرسه زنی در خیابان بودم که ناگهان واحد گشت انتظامی به من مشکوک شد و مرا متوقف کرد و در بازرسی بدنی، سلاح همراهم را کشف کرد و در همانجا به مأمورین اعتراف کردم.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به محل وقوع جنایت در شهرستان اسلامشهر و برابر هماهنگی با مقام قضائی، متهم جهت ادامه تحقیقات در خصوص ارتکاب جنایت و احتمال وقوع سایر جرایم احتمالی با سلاح مکشوفه، در اختیار پلیس آگاهی غرب استان تهران قرار گرفته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
فیلم فرود هواپیما در جزیره کیش از دید خلبان title
در این فیلم لحظه فرود هواپیما در فرودگاه کیش از دید خلبان نشان داده می‌شود
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
حقوق کدام گروه از شاغلان و بازنشستگان افزایش می‌یابد؟ |اعلام جزئیات پرداخت معوقات بازنشستگان تامین اجتماعی/ پرداخت یکجا منتفی شد |رویترز به نقل از آژانس: ایران در حال توسعه غنی‌سازی در نطنز است title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند حقوق کدام گروه از شاغلان و بازنشستگان افزایش می‌یابد؟ |اعلام جزئیات پرداخت معوقات بازنشستگان تامین اجتماعی/ پرداخت یکجا منتفی شد |رویترز به نقل از آژانس: ایران در حال توسعه غنی‌سازی در نطنز است را می‌خوانید.
خبر خوش معاون وزیر برای معلمان |زندگی جورجینا و رونالدو در عربستان چگونه خواهد بود؟ |پیامرسان‌های داخلی؛ آخرین آمار کاربران روبیکا، ایتا، بله و سروش title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند خبر خوش معاون وزیر برای معلمان |زندگی جورجینا و رونالدو در عربستان چگونه خواهد بود؟ |پیامرسان‌های داخلی؛ آخرین آمار کاربران روبیکا، ایتا، بله و سروش را می‌خوانید.
معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! را می‌خوانید.
زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار