کد خبر: ۱۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۵
طارمی با توضیح درباره این موضوع جنجالی ( رابطه با سحر قریشی ) می‌گوید که دو سال پیش برای مدت کوتاهی در رابطه‌ای خصوصی بود و تمام تصاویر نیز به همان دوران مربوط می‌شوند.
واکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی . طارمی با توضیح درباره این موضوع جنجالی ( رابطه با سحر قریشی ) می‌گوید که دو سال پیش برای مدت کوتاهی در رابطه‌ای خصوصی بود و تمام تصاویر نیز به همان دوران مربوط می‌شوند.

طعنه های عجیب مهران مدیری  نویسنده برنامه دورهمی روی آنتن تلویزیون رسمی ایران، باعث شد تا مهدی طارمی مهاجم ملی پوش فوتبال ایران با انتشار پستی نسبت به حواشی احیر خود واکنش نشان داد و سکوتش را بشکند.

به گزارش تابناک ورزشی، در روز‌هایی که کرونا ذهن کل جامعه را معطوف به خود کرده است، یک ماجرای جنجالی درباره مهدی طارمی، او را به تیتر یک اخبار سایت‌های مختلف تبدیل کرده  و در صفحات اجتماعی همه جا صحبت از او و یکی از بازیگران پرحاشیه سینمای ایران است. طارمی که پس از ترک پرسپولیس و حضور در لیگ قطر و سپس پرتغال، از حواشی فاصله گرفته بود، با این اتفاق دوباره تصویر خود را در صفحات اینستاگرامی دید و البته یک برنامه تلویزیونی نیز نسبت به آن واکنش نشان دادند.

واکنشی که حالا مورد توجه طارمی قرار گرفته و او در بخش پایانی پست اینستاگرامش، به آن پرداخته است. جایی که می‌نویسد: امیدوارم برای شما چنین اتفاقی صورت نگیره که بعضی‌ها هرجوری که دوست داشته باشند، در هر فضایی صحبت کنند.

واکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی سحر قریشی

واکنش اینستاگرامی مهاجم تیم ملی که در صفحه‌ای با بک گراند مشکی منتشر شده، با جمله «هر فردی یک حریم خصوصی دارد» آغاز می‌شود. او ابتدا خطاب به مردم می‌گوید که مثل آن‌ها زندگی می‌کند و کار‌هایی که مردم انجام می‌دهند را در زندگی خود دارد. سپس با توضیح درباره موضوع جنجالی می‌گوید که دو سال پیش برای مدت کوتاهی در رابطه‌ای خصوصی بود و تمام تصاویر نیز به همان دوران مربوط می‌شوند.

عبارت نخستی که طارمی با یک اموجی همراه کرد، نشان می‌دهد که تا چه حد فشار روی او بود و در نهایت منجر به واکنش وی شد. طارمی البته در گیرودار همین اخبار و جنجال‌ها نیز عملکرد خوبی را در پیراهن تیم سبزپوش پرتغال از خود نشان داد تا ثابت کند این اتفاقات خللی در عملکرد فنی اش وارد نکرده اند.نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها