کد خبر: ۱۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵
مدیرکل ثبت احوال کردستان گفت: شناسنامه افرادی که مفقود شده و یا نیاز به تعویض دارد می‌توانند درخواست تعویض یا المثنی شناسنامه خود را تا پایان وقت اداری ۳۰ بهمن ماه به ادارات ثبت احوال یا دفاتر پیشخوان تحویل دهند که جهت شرکت حداکثری در انتخابات در اسرع وقت صادر شود.

حسن صومی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به موضوعات ضروری در خصوص شناسنامه و اقدامات انجام شده در ثبت احوال استان جهت حضور و شرکت پرشور مردم در انتخابات دوم اسفند سال جاری، اظهار کرد: مجموعه ثبت احوال استان با تدابیر اندیشیده شده برای ارائه خدمت به هم استانی‌ها و حضور حداکثری در انتخابات آمادگی کامل دارد.

 وی یکی از مهم ترین اسناد مورد نیاز برای شرکت در انتخابات را شناسنامه عنوان کرد و افزود: اخذ رای تنها از طریق شناسنامه و شماره ملی انجام می شود.

مدیرکل ثبت احوال کردستان بیان کرد: آن دسته از هم استانی‌هایی که شناسنامه خود را گم کرده و یا نیاز به تعویض دارد می‌توانند درخواست تعویض یا المثنی شناسنامه خود را تا پایان وقت اداری ۳۰ بهمن ماه به ادارات ثبت احوال یا دفاتر پیشخوان تحویل دهند که جهت شرکت حداکثری در انتخابات در اسرع وقت صادر شود.

صومی خاطر نشان کرد: ادارات ثبت احوال استان در روزهای پنجشنبه یکم اسفند تا ساعت ۱۶ جمعه دوم اسفند ماه تا پایان زمان اخذ رای آماده ارائه خدمت به مردم است.

برچسب ها: شناسنامه ، تعویض
نام:
ایمیل:
* نظر: