کد خبر: ۱۳۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: در راستای تکریم مشتریان و مسافران در ایام تعطیلات، هزینه ایاب و ذهاب تمام خدماتی که از سوی امدادگران در طرح امداد نوروزی ایران خودرو و سایپا صورت خواهد گرفت، رایگان خواهد بود.

ایاب و ذهاب رایگان ایران خودرو در طرح امداد نوروزی

مخاطب24:علیمردان عظیمی در مراسم آغاز طرح مشترک خدمات و امداد نوروزی ایران خودرو و سایپا، ضمن قدردانی از تمام افرادی که در طول یک سال گذشته به ارایه خدمات به مردم کشور پرداخته اند، گفت: نمایندگی‌ها پرچم دار مشتری مداری برای شرکت‌های ایران خودرو و سایپا به شمار می‌روند و همواره به عنوان شریک تجاری این دو خودروساز تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی مطلوب به مردم به کار می‌گیرند.
وی با تاکید بر این که در طرح مشترک خدمات و امداد نوروزی، خدمت متفاوتی را به مردم و مشتریان ارایه خواهیم کرد، تصریح کرد: هدف گذاری اصلی در طرح خدمات امداد نوروزی ایجاد آرامش و امنیت برای تمام هم وطنان است و در همین راستا از زحمات پلیس راهور و ناجا که در ایام نوروز در کنار خودروسازان به مردم خدمت رسانی می‌کنند قدردانی می‌کنیم.
وی با بیان این که وظیفه خود می‌دانیم با تجهیز امدادگران و بهره مندی از دانش و تکنولوژی‌های نوین، رضایتمندی مشتریان از کیفیت خدمات رسانی را افزایش دهیم، تصریح کرد: خدمات پس از فروش مهم‌ترین وظیفه خودروساز پس از تحویل خودرو است؛ از طریق نمایندگی‌ها در سراسر کشور، نسبت به ارایه خدمات با کیفیت و به موقع به مشتریان اقدام خواهیم کرد.
عظیمی با بیان این که باید خدمات رسانی با کیفیت، صادقانه و دلسوزانه صورت گیرد، با اشاره به لزوم در دسترس بودن قطعات در نمایندگی‌ها و امداد‌های جاده ای، گفت: باید قطعات پر مصرف پیش بینی شده و نسبت به تامین به موقع و مناسب آن‌ها اقدام شود تا با کسری و کمبودی در این زمینه مواجه نشویم.
وی با بیان این که گروه صنعتی ایران خودرو تلاش خواهد کرد تا در سال آینده رویکرد‌های نوین و متنوعی را به منظور بهبود روند ارایه خدمات به مشتریان دنبال کند، خاطرنشان کرد: خدمات رسانی به مشتریان باید به صورت دقیق پایش شود تا در عوامل و مولفه‌های مختلف رضایتمندی مشتریان، برنامه‌های بهبود تعریف و نسبت به ارایه خدمات شایسته به مشتریان اقدام شود.
وی اظهار امیدواری کرد، کیفیت خدمات رسانی به مشتریان در ایام نوروز نسبت به سال‌های گذشته ارتقا یابد و صنعت خودروسازی کشور بیش از پیش شکوفا شده و بهبود یابد.


مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز در آیین افتتاح طرح مشترک خدمات و امداد نوروزی ایران خودرو و سایپا گفت: رسالت شرکت‌های خودروساز تولید محصول باکیفیت و در سطح استاندارد جهانی است که با ارایه گارانتی پنج ساله و خدمات با کیفیت نقش مهمی در رضایت مشتریان خواهند داشت.
به گزارش سایپانیوز، محمدعلی تیموری، گفت: بیش از ۹۰ درصد خودرو‌های تولیدی در کشور در اختیار دو گروه خودروساز سایپا و ایران خودرو است و اتحاد استراتژیک بین این دو گروه تحول بزرگی در ارایه خدمات در صنعت خودرو کشور ایجاد کرده است.
وی افزود: خدمت رسانی به معنی یاری رساندن است و در این مسیر، شخصی می‌تواند خدمات درست به مشتری ارایه دهد که یاری رسان خوبی باشد و امیدواریم همه همکاران در دو شرکت سایپا و ایران خودرو در ایام تعطیلات نوروز یاری رسانی هم وطنان باشند.
تیموری تصریح کرد: با توجه به سطح گسترده خدمات دو شرکت در کشور، همکاران امدادگر علاوه بر خدمت رسانی به محصولات تولیدی که تعهد در انجام خدمات آن وجود دارد، به سایر خودرو‌های مونتاژ داخل ایران هم برای رفاه حال هم وطنان یاری رسانی می‌کنند به نحوی که نشان سایپا و ایران خودرو در کشور بدرخشد.
وی افزود: در حال حاضر ۲۷ میلیون خودرو در جاده‌های کشور وجود دارد و رسالت ما افزایش کیفیت خودرو‌های تولیدی است و باید تلاش کنیم با افزایش استاندارد و رساندن گارانتی خودرو به پنج سال، محصولات باکیفیت را تولید و به بازار عرضه کنیم.
مدیرعامل سایپا گفت: متاسفانه طی دهه ۹۰ حجم تولید قطعات غیر استاندارد و قاچاق در کشور زیاد شد و با توجه به کشش به سمت خدمات و قطعات ارزان قیمت، این موضوع باعث کاهش ضریب ایمنی و کیفیت خودرو‌ها در سطح جاده‌های کشور شد و برای جلوگیری از این مشکل باید با افزایش زمان گارانتی و خدمات دهی مناسب رضایتمندی مشتری را افزایش دهیم.
وی افزود: بیش از ۲۵ میلیون خودرو در کشور بدون گارانتی در جاده‌ها تردد دارند که امیدواریم با افزایش گارانتی برخی از محصولات، رسالت خود را که تولید خودرو باکیفیت است ارتقا دهیم و در آینده‌ای نزدیک محصولات با کیفیت در سطح استاندارد جهانی تولید کنیم.
تیموری تاکید کرد: مدت زمان گارانتی خیلی از خودروسازان مطرح جهانی پنج ساله است و امیدوارم با این اتحاد استراتژیک که بین دو خودروساز بزرگ کشور صورت گرفته است، گارانتی پنج ساله را برای برخی از محصولات داخلی لحاظ کنیم و هم اکنون گروه سایپا برای خودروی آریا برنامه‌ریزی انجام داده که با افزایش شرایط کیفی، این خودرو با گارانتی پنج ساله به بازار عرضه شود.
مدیرعامل سایپا گفت: وقتی استاندارد گارانتی پنج ساله شود، کیفیت و ایمنی خودرو محفوظ می‌ماند به نحوی که قطعات بی کیفیت در بازار و لوازم یدکی‌ها روی خودرو نصب نمی‌شود.
وی با اشاره به نقش کیفیت در همه امور زندگی افزود: مقام معظم رهبری در ۱۰ بهمن ۱۴۰۰، کیفیت خودرو‌های داخلی را نامناسب دانستند و به درستی به این مهم اشاره کردند. گروه خودروسازی سایپا در این راستا تلاش زیادی در خصوص بالا بردن کیفیت خودرو‌های خود انجام داد که خوش بختانه محصولات تولید سال ۱۴۰۱ با کیفیت چشم گیری تولید و روانه بازار شده است.
تیموری گفت: افزایش کیفیت در محصول، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری و درآمد است و هر مقدار بر روی افزایش کیفیت دفت شود، درآمد افزایش و هزینه‌ها کاهش می‌یاید.
او تصریح کرد: خوش بختانه در ماه‌های اخیر عرضه لوازم یدکی اصلی به بازار بیش از ۳۰۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته و این لوازم بر اساس استاندارد تولید و با قیمت مناسب ارایه شده است لذا در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد.
تیموری گفت: افزایش کیفیت محصول نتیجه افزایش کیفیت در فرآیند است که در سایپا از طراحی محصول شروع شد و در ادامه از عرضه و تولید بعضی از خودرو‌های جدید شرکت سایپا جلوگیری شد به نحوی که کیفیت محصول فدای گذشت زمان نشود و تلاش سایپا بر این اساس است که خودرو‌های باکیفیت و گارانتی پنج ساله تولید و به بازار عرضه کند.
وی افزود: در دو شرکت ویرایش شده سایپا و ایران خودرو تلاش خواهیم کرد تا از ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم تا علاوه بر تولید محصولات باکیفیت، خدمات رسانی مطلوب و با کیفیت به هم وطنان ارایه شود.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: افزایش کیفیت محصولات باعث افزایش مدت زمان گارانتی محصول می‌شود و این موضوع برای خودروساز مناسب است، چرا که مدت زمان بیش تری خودرو را در شبکه گارانتی خود دنبال می‌کند.

 
برچسب ها: ایران خودرو
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
مهارت دیدنی پلنگ برفی در تعقیب و شکار طعمه در صخره شیب دار!+ فیلم title
ویدئویی از مهارت تماشایی پلنگ در تعقیب طعمه در صخره شیب دار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
لحظه احساسی آزادی مردی که ۳۴ سال به اشتباه در زندان بود! + فیلم title
مرد فلوریدایی که به اشتباه به جرم سرقت محکوم شده بود پس از ۳۴ سال از زندان آزاد شد.
کوسه یک دختر نوجوان استرالیایی را کشت title
دختر نوجوان استرالیایی که با دیدن دلفین ها به داخل یک رودخانه پریده بود مورد حمله کوسه قرار گرفت.
لحظه وحشتناک سقوط دانشجو از طبقه ششم خوابگاه + فیلم (۱۶+) title
در این مطلب ویدئوی سقوط دانشجوی هندوستانی از طبقه ششم یک خوابگاه را ببینید.
حرکت زیبای خبرنگار ترک حین وقوع پس لرزه در گزارش زنده تلویزیون + فیلم title
خبرنگار تلویزیون ترکیه در حین گزارش زنده تلاش کرد تا یک دختربچه را که با وقوع پس لرزه دچار وحشت شده بود آرام کند.
برگزیده
شرایط فروش ارز در نوروز اعلام شد | مرگ ناگهانی داماد وسط جشن عروسی! + فیلم | اکبرپور: استقلال بهترین تیم لیگ برتر است title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند شرایط فروش ارز در نوروز اعلام شد | مرگ ناگهانی داماد وسط جشن عروسی! + فیلم | اکبرپور: استقلال بهترین تیم لیگ برتر است را می‌خوانید.
از دو کیلومتری این خوراکی‌ها رد نشوید | ویدئویی حیرت انگیز از یک دره گل شگفت انگیز در ژاپن! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند از دو کیلومتری این خوراکی‌ها رد نشوید | ویدئویی حیرت انگیز از یک دره گل شگفت انگیز در ژاپن! | مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ است را می‌خوانید.
بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند را می‌خوانید.
نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار