کد خبر: ۱۳۵۴۹
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۲
اعضای هیات عامل بانک ملی ایران از اداره کل مدیریت اطلاعات بانکی بازدید کردند و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت عملکرد و اقدامات مثبت و سازنده این اداره کل قرار گرفتند.

بازدید اعضای هیات عامل بانک ملی ایران از اداره کل مدیریت اطلاعات بانکی

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛محمد شیریجیان عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و تحول و امیر مسعود رزازان معاون مالی بانک ملی ایران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف اداره کل مدیریت اطلاعات بانکی، از نزدیک در جریان آخرین وضعیت عملکرد و اقدامات مثبت و سازنده این اداره کل قرار گرفتند و از زحمات و تلاش‌های بی وقفه کارکنان این اداره کل تقدیر کردند.

دو عضو هیات عامل این بانک همچنین طرح‌های در دست اقدام این اداره را مورد بررسی و نظارت قرار دادند و تدابیر و رهنمود‌های لازم جهت بهبود و ارتقای سطح کیفی اجرای طرح‌ها را مطرح کردند.

محمد شیریجیان عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و تحول بانک ملی ایران در جریان این بازدید با تقدیر از تلاش‌های تمامی کارکنان این اداره، تعریف پروژه‌های مختلف و اجرای اقدامات لازم و مستمر برای بهبود عملکرد بانک در راستای رفع نیاز مشتریان را با اهمیت خواند.

وی با بیان این که ارائه خدمات مبتنی بر ارزش افزوده داده به مشتری یکی از مزیت‌های رقابتی در بازار‌های کسب وکار است افزود: با برنامه ریزی، تدوین سیاستگذاری‌ها و طراحی هدفگذاری‌های جدید براساس نیاز مشتریان و رصد زنجیره‌های ارزش بازار موجب شتاب بخشی و تقویت جذب منابع جدید در بانک خواهد شد.

امیر مسعود رزازان معاون مالی بانک ملی ایران نیز در این بازدید طرح‌های خاص این اداره را مورد بررسی قرار داد و از همکاری و همسویی این اداره با حوزه مالی بانک تقدیر کرد و گفت: یکی از مواردی که از اهمیت بالایی برخوردار است، رصد شاخص‌های مالی با هدف سودآوری بانک است.

رزازان در ادامه با بیان این که بانک ملی ایران در صنعت بانکداری محصولات نوین و خدمات منحصر به فردی را در اختیار دارد، نقش و جایگاه کارکنان در پیشبرد اهداف بانک را با اهمیت دانست.

در این دیدار لیلا رضایی رئیس اداره کل مدیریت اطلاعات بانکی بانک ملی ایران، ضمن معرفی توانمندی‌های موجود و تشریح پروژه‌ها و فعالیت بخش‌های مختلف این اداره در تامین نیاز‌های داده و اطلاعات درون و برون سازمانی به ویژه وزارت اقتصاد و دارائی و بانک مرکزی جمهوری اسلامی، گزارش‌هایی از اقدامات انجام شده در سال جاری و اهداف و برنامه‌های سال آتی ارائه داد.

در ادامه هر یک از مسئولان و کارشناسان در فضایی صمیمی پروژه‌های در دست اقدام را تشریح و با اعضای هیات عامل بانک گفتگو و تبادل نظر کردند.

 
برچسب ها: بانک ملی ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
مهارت دیدنی پلنگ برفی در تعقیب و شکار طعمه در صخره شیب دار!+ فیلم title
ویدئویی از مهارت تماشایی پلنگ در تعقیب طعمه در صخره شیب دار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
لحظه احساسی آزادی مردی که ۳۴ سال به اشتباه در زندان بود! + فیلم title
مرد فلوریدایی که به اشتباه به جرم سرقت محکوم شده بود پس از ۳۴ سال از زندان آزاد شد.
کوسه یک دختر نوجوان استرالیایی را کشت title
دختر نوجوان استرالیایی که با دیدن دلفین ها به داخل یک رودخانه پریده بود مورد حمله کوسه قرار گرفت.
لحظه وحشتناک سقوط دانشجو از طبقه ششم خوابگاه + فیلم (۱۶+) title
در این مطلب ویدئوی سقوط دانشجوی هندوستانی از طبقه ششم یک خوابگاه را ببینید.
حرکت زیبای خبرنگار ترک حین وقوع پس لرزه در گزارش زنده تلویزیون + فیلم title
خبرنگار تلویزیون ترکیه در حین گزارش زنده تلاش کرد تا یک دختربچه را که با وقوع پس لرزه دچار وحشت شده بود آرام کند.
برگزیده
شرایط فروش ارز در نوروز اعلام شد | مرگ ناگهانی داماد وسط جشن عروسی! + فیلم | اکبرپور: استقلال بهترین تیم لیگ برتر است title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند شرایط فروش ارز در نوروز اعلام شد | مرگ ناگهانی داماد وسط جشن عروسی! + فیلم | اکبرپور: استقلال بهترین تیم لیگ برتر است را می‌خوانید.
از دو کیلومتری این خوراکی‌ها رد نشوید | ویدئویی حیرت انگیز از یک دره گل شگفت انگیز در ژاپن! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند از دو کیلومتری این خوراکی‌ها رد نشوید | ویدئویی حیرت انگیز از یک دره گل شگفت انگیز در ژاپن! | مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ است را می‌خوانید.
بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند را می‌خوانید.
نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار