کد خبر: ۱۳۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
تاکید سرپرست بانک ملی ایران بر بیان مستقیم و بی واسطه مشکلات کارکنان به مدیران

تاکید سرپرست بانک ملی ایران بر بیان مستقیم و بی واسطه مشکلات کارکنان به مدیران

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛ابوالفضل نجارزاده در چهارمین همایش تجلیل از کارکنان برتر اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی که با حضور عباس شفیعی رئیس هیات مدیره، معاونان، هیات عامل، روسای ادارات و کارکنان اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی برگزار شد، ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه حفاظت فیزیکی و فنی گفت: نقش و جایگاه اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی بسیار مهم است و اگر در حال حاضر همکاران ما در صحت و آرامش کار می‌کنند، حاصل زحمات کارکنان حفاظت فیزیکی و فنی است.

سرپرست بانک ملی ایران افزود: تلاش‌های همکارانی که در هرساعت از شبانه روز و در هر شرایط، در ایام تعطیلات رسمی، نوروز و دور از خانواده مشغول خدمت به بانک هستند و به نوعی آرامش و آسایش زندگی خود و خانواده شان را فدای سازمان می‌کنند، جای قدردانی دارد و اقدامات انجام شده در این بخش شاید کوچکترین حرکتی باشد که ما قدردان زحمات شان باشیم.

نجارزاده در ادامه اظهار داشت: با توجه به جایگاه حفاظت فیزیکی و فنی در بانک باید گفت که اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی بانک در بین همه ادارات حفاظت فیزیکی‌های شبکه بانکی کشور زبانزد است و هر موضوعی در این حوزه به وجود می‌آید، همیشه بانک ملی ایران به عنوان الگو مطرح می‌شود و همواره راهکار‌ها و عملکرد این بانک مورد وثوق است و این امر نشان دهنده بالا بودن سطح توانمندی، تخصص، عرق و پایبندی همه همکاران این اداره به بانک ملی ایران است.

وی در ادامه سخنان خود برگزاری جلسات ویژه برای گروه‌های مختلف در بانک را لازم و ضروری دانست و گفت: مدیران ارشد بانک در جریان برخی از مشکلات هستند و قطعا راهکار‌هایی برای رفع آن‌ها دارند، اما گاهی در سازمان‌ها گزارش‌های دقیقی از مشکلات همکاران به اطلاع مدیران ارشد نمی‌رسد و برگزاری جلسات ویژه با طیف‌های مختلف باعث می‌شود همکاران مسائل، مشکلات و درخواست‌های خود را رو در رو مطرح کنند.

نجار زاده همچنین در خصوص جذب نیروی جدید و نوع حضور همکاران اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی در بانک گفت: با جذب نیروی جدید باید تدابیری اندیشیده شود تا فشار کاری در بین همکاران کمتر شود و شرایط برای ارتقا و جا به جایی همکاران با سابقه در این اداره مهیا شود.

جذب نیروی جدید و هموار شدن شرایط فعالیت برای کارکنان

حسن کاظمی عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی نیز در این همایش با اشاره به برنامه بانک برای جذب نیروی جدید از طریق برگزاری آزمون گفت: وقفه ده ساله در جذب نیرو موجب شده است تا مشکلات متعددی به خصوص در بحث شیفت و مرخصی کارکنان اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی به وجود آید که با جذب نیرو این مشکلات تا اندازه زیادی مرتفع می‌شود.

وی ضمن اشاره به ضرورت برگزاری چنین همایشی گفت: بررسی دغدغه‌ها و اخذ نظرات و پیشنهادات کارکنان در چنین همایش‌هایی موجب می‌شود تا ضمن ایجاد انگیزه در کارکنان، بهره وری نیروی انسانی در بانک افزایش یابد.

کاظمی ادامه داد: وظایف محوله به کارکنان اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی درباره تامین امنیت محیط بانک ایجاب می‌کند تا با دغدغه خاصی مسائل و مشکلات مربوط به این قشر از کارکنان بانک پیگیری شود و در این باره اعضای هیات مدیره و هیات عامل، اهتمام ویژه دارند.

کارکنان اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی آرامش آفرین هستند

اکبر شبانی رئیس مرکز حراست بانک ملی ایران در این همایش گفت: کارکنان اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی با مشکلات مختلفی مانند ساعات شیفت مواجه هستند، اما با این وجود با همه توان برای ارتقای امنیت در بانک ملی ایران تلاش می‌کنند.

وی افزود: تحولات کشور مانند اغتشاشات اخیر یا چهارشنبه سوری که در کشور رخ می‌دهد با مقوله حفاظت فیزیکی مرتبط است، اما با این وجود اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی بانک ملی ایران به خوبی به مدیریت شرایط پرداخته و هیچ گونه مشکلی در اماکن بانک بروز پیدا نکرده است.

شبانی تاکید کرد: حضور کارکنان اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی در بانک آرامش آفرین است و با تلاش شماست که همه کارکنان بانک با خیال راحت به پیشبرد اهداف و برنامه‌های بانک می‌پردازند.

چشم همیشه بیدار بانک ملی ایران

حسین صابری رئیس اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی نیز در این مراسم گفت: این اداره، چشمان همیشه بیدار بانک ملی ایران است که نه خاموش می‌شود و نه تعطیل.

وی افزود: با تلاش شبانه روزی کارکنان اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی با وجود مشکلات و موانع، امنیت در همه ارکان و اماکن بانک ملی ایران تامین شده است و این مهم مرهون تلاش‌های بی وقفه‌ای است که کارکنان این اداره کل در سراسر کشور داشته اند.

رئیس اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این اداره بیان کرد: امنیت از مقوله‌هایی است که تنها در فقدان آن، اهمیتش برای همه معلوم می‌شود. از این رو، تقویت هر چه بیشتر امنیت بانک ملی ایران رویکردی است که همه مدیران بانک تا عالی‌ترین سطوح بر آن تاکید دارند.

در این همایش کارکنان اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی به بیان دغدغه‌ها و نظرات خود پرداختند و در کارگروهی با حضور حسن کاظمی عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی، اکبر شبانی رئیس مرکز حراست، سید جعفر میرزاده موسوی سرپرست اداره کل منابع انسانی، حسین صابری رئیس اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی، کمال حاجتی سرپرست اداره کل رفاه و درمان و سید علی حسینی پور عزآبادی رئیس اداره کل سازمان و روش ها، به این دغدغه‌ها پاسخ داده شد.

 
برچسب ها: بانک ملی ایران
آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
نتایج نهایی شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور title
ستاد انتخابات کشور از صبح روز شنبه نتایج شمارش آرا انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را برای اطلاع ملت شریف ایران اسلامی منتشر می‌کند که براساس آخرین اطلاعات دریافتی، این گزارش به روز رسانی می‌شود.
اعلام نتایج رسمی انتخابات مجلس title
نتایج انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چند حوزه انتخابیه به صورت رسمی اعلام شد.
فیلم کامل مبارزه امیر علی‌اکبری برابر آرجالان بولار هندی-کانادایی title
رویداد یکصد و شصت و ششم سازمان وان چمپیونشیپ، امروز در استادیوم "لوسیل" برگزار شد و امیر علی‌اکبری در ششمین مبارزه خود در این سازمان در مقابل آرجالان بولار فایتر هندی - کانادایی به دلیل کارت قرمز و دیسکاله به پیروزی دست یافت.
ایجاد فرصت مخاطب ۲۴ برای تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس title
مخاطب ۲۴ با هدف ایجاد بستر مناسب برای «انتخاب اصلح» و آشنایی مردم با داوطلبان انتخابات‌های دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نظرات، دیدگاه‌ها و برنامه‌های آنها، آمادگی خود را برای میزبانی از شخصیت‌ها، گروه‌ها و احزاب سیاسی فعال در انتخابات و انعکاس دیدگاه‌های آنان اعلام می‌کند.
میزان افزایش نرخ دستمزد کارگران، وزیر کار پاسخ داد + فیلم title
شورای عالی کار و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف است هر سال پیش از شروع سال جدید، حداقل دستمزد کارگران را مشخص و به واحدهای مشمول قانون کار کشور ابلاغ کند تا کارفرمایان بر اساس تصمیمات مربوطه به اجرای حقوق و مزایا بپردازند.
اسامی نماینده های تهران که فعلا در هیچ لیست انتخاباتی قرار نگرفتند title
نکته قابل توجه در فهرست انتخاباتی اصولگرایان برای تهران، پوست‌اندازی شورای ائتلاف در نمایندگان فعلی و جایگزین ساختن چهره‌های جدید بوده است.
وراث متوفیان سهام عدالت؛ سریعتر اقدام کنند title
تمامی خدمات مربوط به انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث در ۴ بانک و ۴۴ کارگزاری منتخب به صورت رایگان است و نیازی به پرداخت هیچ‌گونه وجهی نیست.
برگزیده
نتانیاهو چه قولی داده بود به بایدن؟ title
اسکای نیوز عربی در گزارشی امروز از عدم تمایل جو بایدن رئیس جمهور آمریکا برای گفتگو با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل خبر داد.
حال قهرمان سنگین وزن اردبیلی چطوره؟ title
قهرمان سابق وزنه‌برداری جهان و المپیک هفته جاری از بیمارستان مرخص می‌شود و بیماری دیابت او تحت کنترل است.
پاسخ صریح آذری جهرمی به ادعای عبدالله گنجی درباره آراء باطله title
آذری جهرمی در پاسخ به عبدالله گنجی نوشت: معنای رای ۸۰۰ هزار نفری اولین نفر خبرگان (که در هر دو لیست حضور داشته اند) از مجموع ۱/۸ میلیون رای ماخوذه چیست؟
نظر دولت درمورد تعطیلی پنجشنبه و جمعه title
​بهادری جهرمی، سخنگوی دولت درباره آخرین وضعیت تعطیلی‌های پایان هفته توضیح داد.
آخرین خبر از تعطیلی شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ title
​شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ما بین سه تعطیلی قرار گرفته است و احتمال تعطیلی شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ وجود دارد.
حقوق بازنشستگان باید متناسب با تورم، افزایش پیدا کند title
آصفری: مجلس دولت را موظف کرده است که در برنامه هفتم نسبت به پرداخت بدهی خود به صندوق‌های تامین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی اقدام کند. به نظر من دیگر راه فراری وجود ندارد.