کد خبر: ۱۳۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۹
باشگاه استقلال با انتشار متنی پاسخ بیانیه باشگاه گل گهر را داد.

پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر

مخاطب۲۴ :‌ باشگاه استقلال اعلام کرد؛ با وجود گذشت یک هفته از مسابقه تیم‌های استقلال و گل گهر سیرجان، متاسفانه باشگاه رقیب همچنان در حال صدور بیانیه است و به نظر قصد دارد رکورد تعداد صدور بیانیه در کوتاهترین زمان ممکن را بشکند!

به همین دلیل ارائه برخی توضیحات الزامی است:

۱- به گواه کارشناسان داوری، باشگاه استقلال تا این زمان از فصل بیشترین ضرر را بابت اشتباهات داوری متحمل شده و اگر تصمیمات نادرست برخی داوران، به عنوان مثال فقط آقای عرب براقی در دو دیدار نساجی و مس رفسنجان و نادیده گرفتن پنالتی‌های قطعی استقلال نبود، در حال حاضر و به حق صدرنشین جدول بودیم. با این وجود باشگاه استقلال همواره احترام به ارکان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و به خصوص جامعه داوری را وظیفه خود دانسته و هرگز قصدی برای متشنج کردن فضای فوتبال ندارد، زیرا اعتقاد دارد با آرامش و تمرکز روی مسایل فنی است که میتوان به موفقیت رسید.

۲- در دیدار هفته گذشته استقلال و گل گهر و به گواه کارشناسان، خطای صورت گرفته منجر به پنالتی روی رضا میرزایی صد درصد درست بود و مدافع گل گهر با کف کفش، زانو و آرنج به رضا میرزایی ضربه زده و باعث سرنگونی او شد. ضمن این که خطای کاملا مشخص و واضح پنالتی روی ارسلان مطهری از دید داور پنهان ماند تا یک پنالتی دیگر استقلال گم شود.

۳- نکته قابل توجه اینکه باشگاه گل‌گهر در بیانیه‌ای عجیب، مدعی شده موعود بنیادی‌فر به دلیل عملکرد هفته گذشته خود، این هفته در لیگ برتر قضاوت ندارد! گویا باشگاه گل‌گهر دقت نکرده که بر اساس تصمیم اتخاذ شده، هر هشت داور وسط بازی‌های هفته گذشته در این هفته قضاوت ندارد و این روالی است که هر از گاهی توسط کمیته و دپارتمان داوری انجام می‌گیرد. به جز بنیادی‌فر، ۷ داور دیگر که هفته گذشته سوت زده بودند، این هفته سوت نمی‌زنند و این سیاست مسئولان چینش داوران است و ارتباطی به اشتباهات احتمالی آن‌ها ندارد. نوشتن این گونه بیانیه‌ها آن هم با گمانه زنی‌های غیر واقعی، به منظور افزایش فشار روی داوران، تکراری و نخ‌نما شده و باز هم تاکید می‌کنیم اگر قرار بر سر دادن صدای اعتراض به اشتباهات داوری باشد، فریاد استقلال باید از همه تیم‌ها بلندتر باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
مهارت دیدنی پلنگ برفی در تعقیب و شکار طعمه در صخره شیب دار!+ فیلم title
ویدئویی از مهارت تماشایی پلنگ در تعقیب طعمه در صخره شیب دار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
لحظه احساسی آزادی مردی که ۳۴ سال به اشتباه در زندان بود! + فیلم title
مرد فلوریدایی که به اشتباه به جرم سرقت محکوم شده بود پس از ۳۴ سال از زندان آزاد شد.
کوسه یک دختر نوجوان استرالیایی را کشت title
دختر نوجوان استرالیایی که با دیدن دلفین ها به داخل یک رودخانه پریده بود مورد حمله کوسه قرار گرفت.
لحظه وحشتناک سقوط دانشجو از طبقه ششم خوابگاه + فیلم (۱۶+) title
در این مطلب ویدئوی سقوط دانشجوی هندوستانی از طبقه ششم یک خوابگاه را ببینید.
حرکت زیبای خبرنگار ترک حین وقوع پس لرزه در گزارش زنده تلویزیون + فیلم title
خبرنگار تلویزیون ترکیه در حین گزارش زنده تلاش کرد تا یک دختربچه را که با وقوع پس لرزه دچار وحشت شده بود آرام کند.
برگزیده
بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند را می‌خوانید.
نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر را می‌خوانید.
قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان افت کرد | پرداخت دو یارانه معیشتی در آستانه نوروز+ جزئیات | افزایش دستمزد کارگران در سال آینده title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند دونگا، جدیدترین گزینه سرمربیگری تیم ملی | قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان افت کرد را می‌خوانید.
غفلت استقلال برایش گران تمام می‌شود | سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند غفلت استقلال برایش گران تمام می‌شود | سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد! | ناراحتی شدید دلالان مسکن از قانون جدید را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار