جشنواره فیلم فجر - بالای اخبار
کد خبر: ۱۱۲۱۸
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
بانک دی موفق شده است با تمرکز بر بهداشت اعتباری، وصول مطالبات غیرجاری و نیز کاهش هزینه‌های غیرضرور، رشد قابل توجهی را در کارنامه سه فصل نخست امسال ثبت کند.

عملکرد بانک دی به روایت آمار

به گزارش مخاطب ۲۴به نقل از روابط عمومی بانک دی :رشد ۵۵۲ درصدی درآمد‌های غیرعملیاتی، رشد ۳۰ درصدی درآمد‌های کارمزدی و افزایش ۲۲ درصدی درآمد تسهیلات و سپرده گذاری در کنار کاهش ۱۹ درصدی هزینه‌های عملیاتی و کاهش ۵۰ درصدی هزینه‌های کارمزدی، تنها بخشی از دستاورد‌های بانک دی در این دوره است.

این بانک موفق شده است با تشکیل کارگروه‌های ویژه به منظور وصول مطالبات غیرجاری و تعیین تکلیف آن‌ها در کنار افزایش درآمد ناشی از پرداخت تسهیلات، سپرده گذاری و سرمایه گذاری فعالیت‌های بانکی، فروش وثایق تملیکی و مازاد، ترویج بانکداری الکترونیک و استقرار سرویس¬های نوین بانکی، همزمان درآمد‌های خود را افزایش و هزینه‌ها را کاهش دهد.

درآمد عملیاتی بانک شامل درآمد تسهیلات، سپرده گذاری و سرمایه گذاری فعالیت‌های بانکی در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر سال جاری بالغ بر ۲۲ هزار و ۸۵۹ میلیارد ریال بوده که که نسبت به دوره مالی مشابه سال گذشته ۲۲ درصد رشد نشان می‌دهد.

هزینه‌های عملیاتی بانک دی شامل هزینه کارمزد، هزینه‌های اداری و عمومی و هزینه مطالبات مشکوک الوصول در دوره مالی ۹ ماهه منتهی به پایان آذر ماه سال جاری حدود هفت هزار و ۴۵۵ میلیارد ریال بوده که با رعایت بهداشت اعتباری، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود ۱۹ درصد کمتر شده است.

در حوزه درآمد‌های غیرعملیاتی شامل فروش وثایق تملیکی و مازاد، در دوره مورد گزارش به دلیل برگزاری شش مرحله مزایده و فروش ۲۱ فقره ملک، مبلغ یک هزار و ۶۷ میلیارد ریال درآمد ایجاد شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشدی حدود ۵۵۲ درصد را ثبت کرده است.

بانک دی در حوزه درآمد‌های کارمزدی نیز با نگاه ویژه به ترویج بانکداری الکترونیک، استقرار سرویس‌های نوین بانکی، توسعه قابلیت ماشین‌های بانکی، توسعه قابلیت سامانه‌های دی جت و دی نت و همچنین افزایش خدمات در بخش صدور ضمانت نامه، بیش از یک هزار و ۸۴۱ میلیارد ریال درآمدزایی داشته که این رقم حدود ۳۰ درصد بیش از مدت مشابه سال گذشته است.

از سوی دیگر، هزینه‌های کارمزدی بانک در ۹ ماه نخست سال جاری به علت داشتن تعداد زیاد خودپرداز در شبکه بانکی مبلغ ۲۶۹ میلیارد ریال بوده که این رقم نسبت به دوره مالی مشابه سال ۱۴۰۰، کاهش حدود ۵۰ درصدی را تجربه کرده است.

 
برچسب ها: بانک دی 
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
مجازات آنی سارق موبایل در خیابان + فیلم title
قربانی با حمله ای برق آسا سارق موبایل را در خیابان غافلگیر و به سزای عملش رساند.
سفر خارجی ناخواسته کودک بنگلادشی حین قایم موشک بازی در بندر! فیلم title
پسر بنگلادشی که در کانیتنر یک کشتی در حین بازی قایم موشک بازی پنهان شده بود ناخواسته از یک کشور خارجی سر درآورد.
حمله مرگبار سگ ولکرد به کودک ۴ ساله + فیلم title
کودک ۴ ساله در مقابل خانه در حال بازی بود که مورد حمله سگ ولگرد قرار گرفت.
بازی با مار سمی، مرد جوان را به کام مرگ فرستاد + فیلم title
مرد جوان هندی که قصد گرفتن سلفی با مار سمی را داشت بر اثر حمله ناگهانی مار جانش را از دست داد.
ویدئویی پربازدید از فرار غواص از حمله کوسه بزرگ title
ویدئوی خوش شانسی یک غواص از حمله مرگبار کوسه در اعماق اقیانوس به ویدئویی داغ تبدیل شده است.
برگزیده
همسر بازیگر سرشناس کیست؟| میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان| اظهارات جنجالی گوگوش title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند اظهارات جنجالی گوگوش در مورد مسعود کیمیایی، روسیه در جنگ از بمب خلا استفاده کرده است، میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان، چرا صورت حاجی فیروز سیاه است؟ را می‌خوانید.
گشتی در موزه «خواکین سورولا» نقاش اسپانیایی title
«خواکین سورولا» نقاش اسپانیایی بود که سبک نقاشی او در زیرمجموعه امپرسیونیسم قرار می‌گرفت. بهترین آثار او در فضای باز نقاشی شده‌اند و ساحل آفتابی والنسیا را به زیبایی به تصویر می‌کشند. عمده شهرت «سورولا» برای نقاشی‌های ماهرانه‌اش از مردم و مناظری است که زیر نور درخشان خورشید سرزمین مادری‌اش به تصویر کشیده شده‌اند.
تصاویر بارش برف ۲ متری در ژاپن title
برف ژاپن؛ در منطقه هیجیوری ژاپن ۲۲۳ سانتیمتر برف باریده است که به منزله یک رکورد در بارش برف در ماه دسامبر است.
مهران غفوریان: قرار بود دختر باشم + فیلم title
صحبت های مهران غفوریان درباره خانواده خود را بشنوید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار