کد خبر: ۱۱۰۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹
دکتر زارعیان، معاون تجاری و خدمات مشتریان با تشریح دگرگونی‌های بنیادی در بخش اقتصاد دیجیتال گفت: پارادایم توسعه فنی و تجاری کشور به توسعه شرکت مخابرات ایران بستگی دارد و در حال حاضر در امور راهبردی شرکت مخابرات ایران این سرفصل‌ها به ویژه در بخش تجاری و مشتریان پیگیری می‌شود.

دکتر زارعیان: پارادایم توسعه فنی و تجاری کشور به توسعه شرکت مخابرات ایران بستگی دارد

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران :دکتر زارعیان در این نشست که امروز شنبه اول بهمن ماه ۱۴۰۱به منظور بررسی راهکار‌های توسعه راهبردی در مخابرات منطقه خوزستان با حضور عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات، جمعی از معاونین ستادی، و مدیران مخابرات مناطق و شهر‌های مختلف استان خوزستان برگزار شد، اظهار داشت: تببین سیاست‌های راهبردی از سوی ستاد و بومی سازی آن در هر منطقه با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود از وظایف و هنر اصلی مخابرات مناطق است.

دکتر زارعیان در نشست هم اندیشی توسعه کسب و کار عنوان کرد:هدف اصلی از اجرای این برنامه‌ها، ایجاد نگاهی نوین و تحقق رضایت مندی مشتریان علی رغم مشکلات نهادینه شده در ساختار حوزه ارتباطات در کشورمان در بیش از یک دهه‌ی گذشته است.

وی افزود:در حال حاضر نیاز به فعالیت شرکت مخابرات ایران همسو با چشم انداز‌های تعریف شده در بخش‌های راهبردی داریم تا در نهایت به رشد مطلوب برسیم.

دکتر زارعیان معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران با تبیین اهمیت نگاه تجاری به توسعه اظهار داشت: با تفکر صرف مهندسی درحال حاضر نمی‌توانیم به توسعه دست یابیم، بلکه مدیریت حرفه‌ای در شرایط حاضر بر این مطلب استوار است که بخش‌های تجاری و بازاریابی را به موازات مهندسی در نظر داشته باشیم.

دکتر زارعیان با تشریح دگرگونی‌های بنیادی در بخش اقتصاد دیجیتال گفت: پارادایم توسعه فنی و تجاری کشور به توسعه شرکت مخابرات ایران بستگی دارد و در حال حاضر در امور راهبردی شرکت مخابرات ایران این سرفصل‌ها به ویژه در بخش تجاری و مشتریان پیگیری می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر ممکن است هنوز بخشی از بدنه کارشناسی و مدیریتی به این نگاه جدیدنرسیده باشند گفت: تحقق این وضعیت از ارزش بالایی برخوردار است، چرا که همه باید به پارادایم توسعه همزمان فنی و تجاری به جای توسعه فنی صرف برسند.

دکتر زارعیان همچنین اظهار داشت: توسعه بازار و جریان‌های درآمدی در استان‌های مهم مانند خوزستان بسیار اهمیت دارد که در نهایت موجب بهبود تجربه دیجیتال و یکپارچه مشتری می‌شود.

معاون تجاری و خدمات مشتریان، گفت: در حال حاضر نیاز به فعالیت مخابرات در بخش‌های تجاری و مشتریان همسو با چشم انداز تعریف شده در بخش راهبردی داریم تا توسعه شرکت در بخش‌های مختلف همگام و پیشرو در سطح اول کشور و در ادامه در استاندارد‌های پذیرفته شده جهانی پیش برود که مخابرات منطقه خوزستان با توجه به ظرفیت‌های خود نقش مهمی ایفا می‌کند.

در ادامه این همایش، مدیران مربوطه در بخش توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران در منطقه خوزستان و همچنین مدیران مخابرات مناطق شهر‌های مختلف استان خوزستان، برنامه‌های خود را در بخش بهبود فرایند‌های کسب و کار به عنوان یکی از مراکز مهم ارتباطی در سطح کشور بیان کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
نوشیدنی‌های خوشمزه برای پیشگیری از کمبود آهن title
آهن، یکی از املاح ضروری برای بدن است که در تشکیل گلبول‌های قرمز نقش دارد.
حقوق مدیرعامل اپل در سال ۲۰۲۳ چقدر خواهد بود؟ title
ارزش سهام تیم کوک برای سال ۲۰۲۲ میلادی، ۷۵ میلیون دلار بود، در حالی که در سال جاری، این رقم به ۴۰ میلیون دلار خواهد رسید.
مهاجری: سردار رادان برگشت؛ فرزاد حسنی برنگشت! title
محمد مهاجری در واکنش به انتصاب سردار رادان به فرماندهی انتظامی ناجا نوشت: یاد برنامه تلویزیونی ۱۵سال پیش کوله پشتی و فرزاد حسنی می‌افتم. برنامه‌ای که سردار رادان با تهور و شجاعتی غیرقابل انتظار پاسخ انتقاد‌های تند مجری را داد.
ظهور یک رقیب جدی برای گوگل title
با تصمیم مایکروسافت برای استفاده از برنامه هوش مصنوعی چت‌جی‌پی‌تی (ChatGPT) در موتور جستجوی بینگ، گوگل برای نخستین بار در ۲۰ سال گذشته ممکن است با رقابت روبرو شود.
برگزیده
گشتی در موزه «خواکین سورولا» نقاش اسپانیایی title
«خواکین سورولا» نقاش اسپانیایی بود که سبک نقاشی او در زیرمجموعه امپرسیونیسم قرار می‌گرفت. بهترین آثار او در فضای باز نقاشی شده‌اند و ساحل آفتابی والنسیا را به زیبایی به تصویر می‌کشند. عمده شهرت «سورولا» برای نقاشی‌های ماهرانه‌اش از مردم و مناظری است که زیر نور درخشان خورشید سرزمین مادری‌اش به تصویر کشیده شده‌اند.
تصاویر بارش برف ۲ متری در ژاپن title
برف ژاپن؛ در منطقه هیجیوری ژاپن ۲۲۳ سانتیمتر برف باریده است که به منزله یک رکورد در بارش برف در ماه دسامبر است.
مهران غفوریان: قرار بود دختر باشم + فیلم title
صحبت های مهران غفوریان درباره خانواده خود را بشنوید.
چرا سود سهام عدالت ۱۴۰۱ واریز نشده یا کم واریز شده؟ title
رئیس سازمان بورس گفت: سهامداران عدالت برای دریافت سود، حتما باید اطلاعات خود را در سامانه سجام تکمیل کرده باشند.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار