کد خبر: ۱۱۰۲۱
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
اطلاعیه:
نتایج مرحله اول فرآیند استخدام (آزمون کتبی) سال ۱۴۰۱ که در تاریخ‌های ۲۴ و ۲۵ آذرماه سال جاری برگزار شده بود اعلام شد.

اعلام نتایج مرحله اول آزمون استخدام سال ۱۴۰۱ شرکت فولاد مبارکه (آزمون کتبی)

به گزارش مخاطب24به نقل از شرکت فولاد مبارکه اصفهان؛ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام سی امین سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان «تولید؛ دانش بنیان؛ اشتغال آفرین» نام نهاده شده است، به اطلاع داوطلبان محترم شرکت کننده در مرحله اول فرآیند استخدام شرکت فولاد مبارکه (آزمون‌کتبی) می‌رساند نتایج و اسامی پذیرفته شدگان این مرحله که در تاریخ‌های ۲۴ و ۲۵ آذرماه سال جاری برگزار شد، از طریق سامانه ثبت نام آزمون دانشگاه صنعتی اصفهان به نشانی coursereg.iut.ac.ir در تاریخ ۲۷ دی ماه اعلام و منتشر شده است.

با عنایت به اهمیت موضوع و سؤالات متعددی که در این حوزه مطرح می‌باشد، شایسته است از سوی داوطلبان عزیز به نکات زیر توجه لازم مبذول گردد.

مراحل بعدی پس از آزمون کتبی:
در این مرحله، داوطلبانی که حدنصاب آزمون کتبی را کسب نموده اند از بالاترین نمرات (به میزان چند برابر ظرفیت پذیرش در هر ردیف شغلی)، «مجاز به ادامه فرآیند ارزیابی» شده‌اند و مراحل بعدی ارزیابی شامل: کانون ارزیابی شایستگی، معاینات طب کار و هسته گزینش می‌باشد که در نهایت به تدریج و بر اساس نیاز شرکت تعداد ۱۱۰۳ نفر از این داوطلبان که تمام مراحل فرایند را با موفقیت طی نموده باشند به صورت قرارداد موقت و طبق ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی جذب شرکت خواهند شد.

نکات قابل توجه داوطلبانی که برای ورود به مرحله بعدی ارزیابی، مجاز شده اند:
الف) - داوطلبانی که مجاز به ورود به مرحله بعدی اعلام شده اند چنانچه مدارک مخدوش در سامانه بارگذاری نموده باشند، برای ورود به مرحله بعدی مجاز نخواهند بود و از ادامه فرایند حذف خواهند شد.

ب) - داوطلبان مجاز شناخته شده، جهت انجام کنترل مدارک بایستی در تاریخ، ساعت و مکانی که در سامانه ثبت نام دانشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد، مراجعه نمایند. عدم مراجعه داوطلب در زمان و مکان مشخص شده، به منزله انصراف ایشان از ادامه مراحل ارزیابی است.

ج) - همراه داشتن اصل مدارک ذیل توسط داوطلب، در زمان کنترل مدارک الزامی می‌باشد:

۱- اصل مدرک تحصیلی که برمبنای آن در آزمون شرکت نموده اند.
۲- اصل شناسنامه
۳- اصل کارت ملی
۴- اصل کارت پایان خدمت
۵- دو قطعه عکس
۶- تصویر سابقه معتبر پرداخت حق بیمه و همراه داشتن شناسه کاربری و رمز ورود به سامانه تامین اجتماعی (گواهی ریز حقوق و دستمزد) برای داوطلبانی که سابقۀ کار خود را در سامانۀ ثبت نامی اعلام نموده اند.
۷- مدرک ایثارگری که از طریق سامانه بنیاد شهید و امور ایثارگران قابل دریافت باشد، (برای داوطلبان مشمول سهمیه ایثارگری)

ج) - پس از انجام مرحله کنترل مدارک، نفرات مجاز شده، برای حضور در فرآیندهای: غربالگری سلامت روان، طب کار و کانون ارزیابی مهارتی و شایستگی‌های رفتاری (برای مقطع دیپلم) یا حضور در کانون ارزیابی شایستگی‌های تخصصی و رفتاری (برای رده کارشناسی)، از طریق سامانه ثبت نام یا ارسال پیامک دعوت خواهند شد.

د) - مجددا تاکید می‌گردد افرادی که در لیست چند برابر ظرفیت قرار گرفته اند و در مرحله کنترل مدارک قادر به ارائه اصل مدرک (که به استناد آن مجاز به شرکت در آزمون شده اند) نباشند، به هیچ وجه مجاز به ادامه مراحل بعدی نخواهند بود و نتیجه آزمون آنان، «غیرمجاز برای ادامه فرآیند» خواهد بود.

ه) - افرادی که گواهی سابقه کار معتبر از سازمان تامین اجتماعی یا از صندوق بازنشستگی ذیربط در سامانه ارائه ننموده اند و در لیست چند برابر ظرفیت قرار گرفته اند، در صورت عدم صحت یا عدم امکان ارائه گواهی مذکور، به هیچ وجه مجاز به ادامه مراحل بعدی نخواهند بود.

و) - با توجه به اینکه کلیه اطلاع‌رسانی‌های فرآیند ارزیابی از طریق سامانه ثبت نام دانشگاه انجام خواهد شد، لذا داوطلبان می‌بایست در طول فرآیند جذب، جهت آگاهی از اطلاعیه‌ها و نتایج مراحل مختلف و تغییرات احتمالی، به طور مستمر به سامانه دانشگاه مراجعه نمایند و عدم اطلاع داوطلب از نتایج مراحل، جزئیات یا تغییرات احتمالی فرآیند، موجب هیچگونه حقی برای وی نمی‌شود.

ز) - پاسخ گویی به هرگونه سوال احتمالی داوطلبان، صرفاً از طریق رایانامه (ایمیل) ستاد آزمون دانشگاه صنعتی اصفهان به نشانی azmoon@of.iut.ac.ir یا شماره تماس ۰۳۱۳۳۹۱۵۳۲۶ انجام خواهد شد.

ح) - کارنامه نمرات آزمون کتبی و ارزیابی شایستگی کلیه داوطلبان (اعم از مجاز و غیر مجاز) متعاقباً و پس از اتمام فرآیند کانون ارزیابی شایستگی، از طریق همین سامانه، بارگذاری و اعلام خواهد شد.

 
برچسب ها: فولاد مبارکه
آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
نتایج نهایی شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور title
ستاد انتخابات کشور از صبح روز شنبه نتایج شمارش آرا انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را برای اطلاع ملت شریف ایران اسلامی منتشر می‌کند که براساس آخرین اطلاعات دریافتی، این گزارش به روز رسانی می‌شود.
اعلام نتایج رسمی انتخابات مجلس title
نتایج انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چند حوزه انتخابیه به صورت رسمی اعلام شد.
فیلم کامل مبارزه امیر علی‌اکبری برابر آرجالان بولار هندی-کانادایی title
رویداد یکصد و شصت و ششم سازمان وان چمپیونشیپ، امروز در استادیوم "لوسیل" برگزار شد و امیر علی‌اکبری در ششمین مبارزه خود در این سازمان در مقابل آرجالان بولار فایتر هندی - کانادایی به دلیل کارت قرمز و دیسکاله به پیروزی دست یافت.
ایجاد فرصت مخاطب ۲۴ برای تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس title
مخاطب ۲۴ با هدف ایجاد بستر مناسب برای «انتخاب اصلح» و آشنایی مردم با داوطلبان انتخابات‌های دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نظرات، دیدگاه‌ها و برنامه‌های آنها، آمادگی خود را برای میزبانی از شخصیت‌ها، گروه‌ها و احزاب سیاسی فعال در انتخابات و انعکاس دیدگاه‌های آنان اعلام می‌کند.
میزان افزایش نرخ دستمزد کارگران، وزیر کار پاسخ داد + فیلم title
شورای عالی کار و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف است هر سال پیش از شروع سال جدید، حداقل دستمزد کارگران را مشخص و به واحدهای مشمول قانون کار کشور ابلاغ کند تا کارفرمایان بر اساس تصمیمات مربوطه به اجرای حقوق و مزایا بپردازند.
اسامی نماینده های تهران که فعلا در هیچ لیست انتخاباتی قرار نگرفتند title
نکته قابل توجه در فهرست انتخاباتی اصولگرایان برای تهران، پوست‌اندازی شورای ائتلاف در نمایندگان فعلی و جایگزین ساختن چهره‌های جدید بوده است.
وراث متوفیان سهام عدالت؛ سریعتر اقدام کنند title
تمامی خدمات مربوط به انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث در ۴ بانک و ۴۴ کارگزاری منتخب به صورت رایگان است و نیازی به پرداخت هیچ‌گونه وجهی نیست.
برگزیده
نتانیاهو چه قولی داده بود به بایدن؟ title
اسکای نیوز عربی در گزارشی امروز از عدم تمایل جو بایدن رئیس جمهور آمریکا برای گفتگو با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل خبر داد.
حال قهرمان سنگین وزن اردبیلی چطوره؟ title
قهرمان سابق وزنه‌برداری جهان و المپیک هفته جاری از بیمارستان مرخص می‌شود و بیماری دیابت او تحت کنترل است.
پاسخ صریح آذری جهرمی به ادعای عبدالله گنجی درباره آراء باطله title
آذری جهرمی در پاسخ به عبدالله گنجی نوشت: معنای رای ۸۰۰ هزار نفری اولین نفر خبرگان (که در هر دو لیست حضور داشته اند) از مجموع ۱/۸ میلیون رای ماخوذه چیست؟
نظر دولت درمورد تعطیلی پنجشنبه و جمعه title
​بهادری جهرمی، سخنگوی دولت درباره آخرین وضعیت تعطیلی‌های پایان هفته توضیح داد.
آخرین خبر از تعطیلی شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ title
​شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ما بین سه تعطیلی قرار گرفته است و احتمال تعطیلی شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ وجود دارد.
حقوق بازنشستگان باید متناسب با تورم، افزایش پیدا کند title
آصفری: مجلس دولت را موظف کرده است که در برنامه هفتم نسبت به پرداخت بدهی خود به صندوق‌های تامین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی اقدام کند. به نظر من دیگر راه فراری وجود ندارد.