جشنواره فیلم فجر - بالای اخبار
کد خبر: ۱۰۹۹۱
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹
عضو هیات عامل و معاون پشتیبانی بانک ملی ایران گفت:سال گذشته بازسازی و نوسازی و مقاوم سازی ۲۴ رقبه از ساختمان‌های بانک انجام شد که با توجه به ضرورت و موقعیت این واحد‌ها در سطح کشور، به عنوان شاخص‌ترین این واحد‌ها باید از ساختمان مریم میرزا خانی در خیابان بخارست و انتقال تعدادی از ادارات کل به آن ساختمان و محوطه سازی مجموعه ادارات مرکزی نام برد.

بازسازی، نوسازی و مقاوم سازی ۲۴ رقبه از ساختمان‌های بانک ملی ایران انجام شد

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛نصرت اله شهبازی تاکید کرد: در راستای نام گذاری سال ۱۴۰۱ (تولید، دانش بنیان، اشتغال) و با رویکرد بهره گیری از شرکت‌های دانش بنیان، ایجاد و گشایش شعب ملی پلاس – دانش بنیان در دستور کار بانک قرار گرفت و سه شعبه به مرحله بهره برداری نهایی رسید.

وی افزود:همچنین با توجه به لزوم و اهمیت یکسان سازی امر نوسازی و بازسازی هم از منظر طراحی و معماری و هم از منظر تاسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی، اداره کل مهندسی و املاک نسبت به انجام پروژه الگو سازی ساختمان‌های بانک اقدام کرده است بر این اساس برای اجرای دقیق طرح، یک جامعه آماری مشتمل بر ۷۰۰ ساختمان با پراکندگی نرمال در سطح کشور تهیه و در حال مطالعه وشروع عملیات الگوسازی است.

شهبازی با اشاره به اجرای «مدیریت سبز» در بانک ملی ایران، گفت:مدیریت سبز از جمله اموری است که همواره و به منظور کاهش تلفات انرژی حفظ محیط زیست، ذخیره منابع انرژی برای آیندگان، جلوگیری از آلایندگی و نظایر آن مورد تاکید است. بر اساس بند ز ماده ۳۸ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه مصوب ۱۳۸۹، دستگاه‌های اجرایی مکلف به اجرای مدیریت سبز و اخذ نمره مطلوب در مراتب شش گانه آن شامل مدیریت مصرف انرژی، آب، پسماند عادی، سوخت وسایل نقلیه، ساختمان و تجهیزات، آموزشی و فرهنگ سازی می‌باشند.

وی ادامه داد: بانک ملی ایران به عنوان بزرگترین سازمان مالی کشور، اجرای برنامه مدیریت سبز را فراتر از ماده ۳۸ قانون توسعه داده و در راستای ارتقای انگیزه و روحیه کارکنان و همچنین اعتبار بانک در میان مشتریان به انجام الزامات مدیریت سبز مبادرت ورزیده است. انجام امور مدیریت سبز ضمن اخذ گواهینامه‌های بین المللی ایزو گام بلندی در کاهش هزینه‌ها بوده و از نگاهی دیگر همراهی و قانون پذیری بانک را بیش از پیش جلوه می‌دهد.

عضو هیات عامل بانک ملی ایران اظهار کرد:با ابلاغ آیین‌نامه نحوه فعالیت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و تاکید بر انجام آن در قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه کشور، اداره‌کل کارپردازی در حداقل زمان ممکن، همه تشریفات لازم برای عضویت در سامانه و شروع به فعالیت در آن را اجرا نمود و با راهبری سامانه ضمن ارائه آموزش‌های لازم به واحد‌های دارای تفویض اختیار، اقدام به راه‌اندازی و پیاده‌سازی آن در سطح کشور کرد که در نتیجه، ضمن آنکه عملکرد بانک در این حوزه از سوی سازمان توسعه تجارت الکترونیکی وزرات صنعت معدن و تجارت و سامانه ستاد مورد تقدیر واقع شده، به‌عنوان یک دستگاه پیشرو در این موضوع نیز شناخته می‌شود.

شهبازی ادامه داد: با ابلاغ قانون "ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد"، بخشنامه سازمان برنامه و بودجه و تاکیدات موکد واحد‌های نظارتی مبنی بر الزام به درج متن قرارداد‌های مربوط به معاملات متوسط و بالاتر موضوع قانون برگزاری مناقصات در پایگاه اطلاعات قراردادها، اداره‌کل کارپردازی علاوه بر ثبت اطلاعات قرارداد‌های منعقده خود، اقدام به ایجاد کارتابل و تعریف نام کاربری برای واحد‌های دارای تفویض اختیار نموده و مسئولیت راهبری پایگاه مذکور در سطح واحد‌های بانک در سراسر کشور را نیز برعهده دارد.

 
برچسب ها: بانک ملی ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
مجازات آنی سارق موبایل در خیابان + فیلم title
قربانی با حمله ای برق آسا سارق موبایل را در خیابان غافلگیر و به سزای عملش رساند.
سفر خارجی ناخواسته کودک بنگلادشی حین قایم موشک بازی در بندر! فیلم title
پسر بنگلادشی که در کانیتنر یک کشتی در حین بازی قایم موشک بازی پنهان شده بود ناخواسته از یک کشور خارجی سر درآورد.
حمله مرگبار سگ ولکرد به کودک ۴ ساله + فیلم title
کودک ۴ ساله در مقابل خانه در حال بازی بود که مورد حمله سگ ولگرد قرار گرفت.
بازی با مار سمی، مرد جوان را به کام مرگ فرستاد + فیلم title
مرد جوان هندی که قصد گرفتن سلفی با مار سمی را داشت بر اثر حمله ناگهانی مار جانش را از دست داد.
ویدئویی پربازدید از فرار غواص از حمله کوسه بزرگ title
ویدئوی خوش شانسی یک غواص از حمله مرگبار کوسه در اعماق اقیانوس به ویدئویی داغ تبدیل شده است.
برگزیده
همسر بازیگر سرشناس کیست؟| میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان| اظهارات جنجالی گوگوش title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند اظهارات جنجالی گوگوش در مورد مسعود کیمیایی، روسیه در جنگ از بمب خلا استفاده کرده است، میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان، چرا صورت حاجی فیروز سیاه است؟ را می‌خوانید.
گشتی در موزه «خواکین سورولا» نقاش اسپانیایی title
«خواکین سورولا» نقاش اسپانیایی بود که سبک نقاشی او در زیرمجموعه امپرسیونیسم قرار می‌گرفت. بهترین آثار او در فضای باز نقاشی شده‌اند و ساحل آفتابی والنسیا را به زیبایی به تصویر می‌کشند. عمده شهرت «سورولا» برای نقاشی‌های ماهرانه‌اش از مردم و مناظری است که زیر نور درخشان خورشید سرزمین مادری‌اش به تصویر کشیده شده‌اند.
تصاویر بارش برف ۲ متری در ژاپن title
برف ژاپن؛ در منطقه هیجیوری ژاپن ۲۲۳ سانتیمتر برف باریده است که به منزله یک رکورد در بارش برف در ماه دسامبر است.
مهران غفوریان: قرار بود دختر باشم + فیلم title
صحبت های مهران غفوریان درباره خانواده خود را بشنوید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار