کد خبر: ۱۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۷
قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در اولین روز پس از تعطیلات نسبت به روزهای ابتدایی تابستان با افزایش نسبتا زیادی مواجه شد.
سایت تدابیر به نقل از عصر ایران؛ مقایسه قیمت خودرو های داخلی و وارداتی در 15 روز گذشته  نشان می دهد که قیمت 12 خودروی داخلی در بازار افزایش یافته است. و در مقابل 3 خودرو نیز کاهش قیمت را تجربه کردند.

 بازار خودروهای پر فروش وارداتی طی 15 روز گذشته نیز شاهد  افت و خیز بود به طوریکه بیشتر این خودروها نیز با افزایش قیمت مواجه شدند.

در خودروهای داخلی:
پارس ال ایکس با 1میلیون و 300 هزار تومان ، پارس ای ال ایکس با 1 میلیون تومان ، پژو 405 با 100 هزار تومان ، تندر 90 فول ایران خودرو با 900 هزار تومان ،  دنا با 1 میلیون تومان، سایپا 111 با 400 هزار تومان، رنو ساندرو اتوماتیک با 800 هزار تومان تومان، پارس تندر با 500 هزار تومان، تندر 90 پارس خودرو با 600 هزار تومان،جک دنده ای اس 5 با 2 میلون تومان ، سراتوی اتوماتیک با 1 میلیون تومان و مزدا 3 با 3 میلیون تومان افزایش  قیمت در بازار مواجه شدند.

قیمت خودرو بعد از تعطیلات بالا رفت / افزایش قیمت 12 خودروی داخلی و 6 خودروی وارداتی در بازار/ اسامی خودروها  (+جدول کامل از پراید و چینی ها تا تویوتا و النترا)


در مقابل این افزایش  قیمت  برخی از خودرهای داخلی نیز افزایش کاهش قیمت را تجربه کردند. در این مدت تندر 90 اتوماتیک با 700 هزار تومان ، پژو اس ال ایکس با 300 هزار تومان و سمند ال ایکس با 500 هزار تومان کاهش قیمت مواجه شدند.


خودروهای وارداتی
بازار خودروهای وارداتی نیز شاهد افزایش قیمت بودیم به طوریکه سانتافه فول با 2 میلیون تومان، النترا با 3 میلیون تومان، تویوتا کرولا با 10 میلیون تومان ،کیا اسپورتیج با 5 میلیون تومان و  اپتیما با 4 میلیون تومان افزایش قیمت مواجه شد.

در این بازار فقط  هیوندا سوناتا  با2 میلیون تومان  کاهش قیمت مواجه شده است .


بر اساس این گزارش آخرین قیمت خودروهای داخلی،چینی و برخی از پرفروش های خارجی در بازار به شرح جدول زیر است

قیمت های درج شده مربوط به خودروهای کاردکس در بازار است و در صورتی که خریدار خواهان خودروی دارای پلاک باشد باید رقمی اضافه تر را پرداخت کند.

معمولا زمان پلاک شدن خودرو های کاردکس یک هفته تا 10 روز بستگی به کارخانه تولید کننده خودرو  دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها