مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۹۹۶
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۰ - ۱۳ تير ۱۳۹۵ - 03 2016 July
در جریان نشست علنی امروز مجلس، یکی از نمایندگان مردم تهران که قرار بود درباره گزارش وزیر ارتباطات و فناوری صحبت کند، از این فرصت برای قرائت بیانیه‌ای در دفاع از خود و خانواده‌اش در جریان فیش‌های حقوقی استفاده کرد.
سايت تدابير، سیده فاطمه حسینی در جریان نشست علنی امروز مجلس به بهانه صحبت درخصوص گزارش وزیر ارتباطات و فناوری، به قرائت متن بیانیه‌ای پرداخت که ساعاتی پیش در اعتراض به اخبار منتشر شده درباره او و خانواده‌اش درمورد موضوع فیش‌های حقوقی نجومی پرداخت که این مسئله با اعتراض برخی از نمایندگان روبرو شد.

بر این اساس، هنگامی که این نماینده تهران با استفاده از نوبت فاطمه ذوالقدر دیگر نماینده مردم تهران، پشت تریبون قرار گرفت تا در رابطه با گزارش محمود واعظی صحبت کند، به قرائت متن بیانیه خود پرداخت که این مسئله با تذکر چندین‌باره علی مطهری که برای ساعاتی ریاست جلسه علنی امروز را برعهده داشت مواجه شد و این درحالی بود که حسینی علی‌رغم این تذکرها، همچنان به قرائت بیانیه خود ادامه داد.

جواد کریمی‌قدوسی، نماینده مردم مشهد نیز با حضور در جایگاه هیات‌رئیسه از مطهری درخواست کرد مانع از قرائت این بیانیه شود.

این عضو جبهه پایداری که از قرائت بیانیه حسینی عصبانی بود، پس از آن‌که این نماینده مجلس برای چندمین‌بار نسبت به تذکرهای مطهری بی‌توجهی کرد، با صدای بلند فریاد زد که "این حرف‌ها را باید در نطق بگویید!"

به گزارش ایلنا، فاطمه حسینی صبح امروز با انتشار بیانیه‌ای، اخباری که در روزهای اخیر علیه او و خانواده‌اش منتشر شده را غیر واقعی و سراسر کذب خواند و تاکید کرد رسانه‌ها در انتشار اخبار رعایت اخلاق را در دستور کار قرار دهند.

عصر ايران به نقل از ايلنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها