مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۹۹۵
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۱ - ۱۳ تير ۱۳۹۵ - 03 2016 July
غلامرضا کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز یک شنبه (13 تیرماه) خانه ملت در نشست خبری در سخنانی گفت: دولت متعهد شده که ظرف امروز یا نهایتاً در این هفته لایحه برنامه ششم توسعه را به مجلس تقدیم کند.
سايت تدابير، غلامرضا کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز یک شنبه (13 تیرماه) خانه ملت در نشست خبری در سخنانی گفت: دولت متعهد شده که ظرف امروز یا نهایتاً در این هفته لایحه برنامه ششم توسعه را به مجلس تقدیم کند.
وی افزود: با وجود اینکه لایحه برنامه ششم یک بار در مجلس نهم به مجلس ارائه شده و مورد بررسی قرار گرفت اما دولت بار دیگر اصلاحاتی در این لایحه انجام داده و آن را مجدد به مجلس ارائه می‌کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به زمان‌بندی جلسات مجلس افزود: قرار بود مجلس در دو هفته آینده جلسه علنی نداشته باشد و نمایندگان به تعطیلات تابستانی بروند اما با وجود تقدیم لایحه برنامه ششم توسعه از سوی دولت به مجلس، تعطیلات تابستانی بهارستان نشینان لغو شده و نمایندگان مجلس لایحه برنامه ششم را در این مدت بررسی می‌کنند.

عصر ايران به نقل از تسنيم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها