مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۹۶۱
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۷ - ۰۹ تير ۱۳۹۵ - 29 2016 June
روابط عمومی وزارت اطلاعات در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس تاکید کرد: کشورهایی که با حمایت و تجاوزاتشان به کشورهای مسلمان خشنودی مستکبران را برای خود می خرند، بدانند که فریاد برائت از تجاوز و ستم برای همیشه تاریخ ماندگار است.
بیانیه وزارت اطلاعات به مناسبت روز جهانی قدسسایت تدابیر، در این بیانیه آمده است: وقتي نام مظلومي در جهان اسلام برده مي شود، نگاه ها به سمت فلسطين،سمت كشوري اشغال شده به دست بدترين انسان هاي جهان به ذهن مي آيد، فلسطيني كه روزي نماد اسلام و آماج قلب هاي مسلمان بود، از 70 سال پيش فرزندانش را آواره ديده و غاصبين را در خود.

اگرچه شايد تا امروز بزرگترين خيانت را كساني مي كنند كه با سكوت خود، مهر تاييد بر رفتارهاي غاصبانه جنايتكارانه وحشي ترين افراد جهان مي زنند.

روح خدا و بنيانگذار جمهوري اسلامي كه روحش غريق رحمت و رضوان الهي باد، چه هوشمندانه و مدبرانه از ماه مبارزه با نفس سركش و ماه عبادت و اطاعت، روزي را براي مبارزه واقعي از انتفاضه هاي فلسطين مظلوم گذاشت.

به بركت نفس مخلصانه امام (ره) اين روز جهاني شد و تبديل به روزي براي آزادي خواهي و جنبش و بيدار باش براي مسلمانان تبديل شد.

فلسطين و مردم مظلومش امروز همان وضع سال هاي قبل را دارند اگرچه مردم مظلوم و بي پناه يمن هم گرفتار همرزمان رژيم غاصب صهيونيستي شده اند. امروز مردم بحرين، عراق و سوريه نيز كمتر از فلسطيني ها در ظلم ستم نيستند و از خداوند مي خواهيم به لطف و فضل خود شر دشمنان اسلام را به خودشان برگرداند.

مردم انقلابي ما و هم پيمانان با ولايت، با حضور در راهپيمايي روز قدس و كشيدن بلندترين فرياد بر سر تمامي جنايتكاران عالم از آمريكاي جنايتكار و اسرائيل غاصب و خونخوار، برائت خود را از تجاوز و ستم اعلام مي نمايند تا كشورهايي كه با حمايتشان و تجاوزاتشان به كشورهاي مسلمان خشنودي مستكبران را براي خود مي خرند، بدانند كه آن فرياد براي هميشه ي تاريخ ماندگار است.

منبع: عصر ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها