مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۴۸۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳:۵۲ - ۱۸ دی ۱۳۹۹ - 07 2021 January
تیم کوهنوردی شرکت ناموران پژوهش و توسعه با هدف افزایش روحیه تیمی و نشاط همکاران و تدارک و انجام برنامه‌های صعود گروهی، مجددا فعالیت خود را آغاز کرده است

تیم کوهنوردی شرکت ناموران پژوهش و توسعه با هدف افزایش روحیه تیمی و نشاط همکاران و تدارک و انجام برنامه‌های صعود گروهی، مجددا فعالیت خود را آغاز کرده است.

گفتنی است اعضای تیم کوهنوردی شرکت ناموران پژوهش را پرسنل دیسیپلینهای مختلف شرکت تشکیل داده که به صورت داوطلبانه در برنامه های کوهپیمایی شرکت می‌کنند و قرار است برنامه ها از مسیرهای سبک تر آغاز و طی یک برنامه ریزی 3 ماهه و کسب آمادگی جسمانی لازم صعود به قلل مرتفع تر انجام شود.

به گزارش مخاطب 24 این هفته تیم کوهنوردی آقایان ناموران پژوهش به سرپرستی آقای علی زندی و متشکل از آقایان حامد کریمی، مازیار صالحی، البرز حسین پور، محمد هنری، محمد فرهنگیان، محمد رضا نعیمی، امیر حسین حاج اکبری و مهرداد صداقت در روز پنج شنبه 18 دی ماه 99 به قله های کوهسار تهران صعود کردند.

تیم کوهنوردی ناموران پژوهش و توسعه

شروع برنامه راس ساعت 6:30 صبح از پمپ بنزین شهران آغاز و پس از پیمودن حدود یک ساعت و نیم به بالای یکی از قله های کوهسار و کنار چشمه رسیدهو در آنجا همنوردان اتراق و پس از صرف صبحانه مختصری که به همراه آورده بودند از بالای قله به سمت پایین حرکت و در ساعت 10 صبح در محل کار خود حضور یافتند.

تیم کوهنوردی ناموران پژوهش و توسعه

انتشار یافته: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
0
0
لطفاً از این دست خبرها هر هفته تهیه و بارگذاری کنید. ممنون
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها