مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳:۵۲ - ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - 02 2020 September
میلاد سرلک پس از مذاکراتش با پرسپولیس با این باشگاه به توافق دست یافت ولی نهایی شدن این انتقال منوط به رضایت باشگاه شهرخودرو است.
توافق میلاد سرلک با پرسپولیس میلاد سرلک پس از مذاکراتش با پرسپولیس با این باشگاه به توافق دست یافت ولی نهایی شدن این انتقال منوط به رضایت باشگاه شهرخودرو است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، میلاد سرلک پس از مذاکراتش با پرسپولیس با این باشگاه به توافق دست یافت ولی نهایی شدن این انتقال منوط به رضایت باشگاه شهرخودرو است.

هافبک سابق شهر خوردو، نساجی و سپاهان که مدتی است نامش به عنوان یکی از گزینه‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس مطرح شده، مذاکراتی که با سرخپوشان داشت که به توافق شد و تنها مشکل رضایت‌نامه او باقی مانده تا در لیگ بیستم در جمع شاگردان گل‌محمدی باشد. 

مذاکره سرلک با پرسپولیس توسط مدیربرنامه‌هایش انجام شده ولی مسئولان باشگاه به او گفته‌اند باید خودش از باشگاه شهرخودرو رضایت‌نامه بگیرد و در این صورت قراردادش با سرخپوشان امضا خواهد شد. 

سرلک در صورت نهایی شدن پیوستنش به پرسپولیس پس از آل‌کثیر، حامد لک، سعید آقایی و احسان پهلوان پنجمین خرید تابستانی پرسپولیس است.نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها