مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۰ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - 17 2020 February
بازتاب
در قاره آسیا ژاپن با ۱۵۰۲ امتیاز در رتبه نخست و رده بیست‌وهشتم جهان جای دارد. پس از ایران هم، کره‌جنوبی با ۱۴۶۱ امتیاز (رده ۴۰ جهان)، استرالیا با ۱۴۵۷ امتیاز (رده ۴۲ جهان) و قطر با ۱۳۹۶ امتیاز (رده ۵۵ جهان) به‌ترتیب رده‌های سوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند.
کد خبر:۹۵۹۴۷۴
تاریخ انتشار:۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶16 February 2020

تیم ملی فوتبال کشورمان در اولین رده‌بندی فیفا در سال ۲۰۲۰، همچنان در رده دوم آسیا و سی‌وسوم جهان جای خواهد داشت.

به گزارش تابناک ورزشی، در حالی که فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) پنجشنبه ۲۰ فوریه (اول اسفند) قرار است اولین رده‌بندی ماهیانه تیم‌های ملی جهان در سال ۲۰۲۰ را اعلام کند، سایت «football-rankings.info» طبق فرمول‌های موجود، جایگاه تیم‌های ملی جهان را پیش‌بینی کرد که بر این اساس تیم ملی کشورمان با ۱۴۸۸ امتیاز همچنان در رده سی‌وسوم جهان و دوم آسیا بوده و تغییری در جایگاهش به وجود نمی‌آید.

جایگاه پنج تیم برتر آسیایی نیز نسبت به آخرین رده‌بندی هیچگونه تغییری نخواهد کرد. در قاره آسیا ژاپن با ۱۵۰۲ امتیاز رتبه نخست را به خود اختصاص داده است و در رده بیست‌وهشتم جهان جای دارد. پس از ایران هم، کره‌جنوبی با ۱۴۶۱ امتیاز (رده ۴۰ جهان)، استرالیا با ۱۴۵۷ امتیاز (رده ۴۲ جهان) و قطر با ۱۳۹۶ امتیاز (رده ۵۵ جهان) به‌ترتیب رده‌های سوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند.

جایگاه ۱۰ تیم برتر جهان هم دستخوش تغییر نخواهد شد و تیم‌های بلژیک، فرانسه، برزیل، انگلیس، اروگوئه، کرواسی، پرتغال، اسپانیا، آرژانتین و کلمبیا به ترتیب در رده‌های اول تا دهم این رده‌بندی هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها