مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۳۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲:۲۸ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - 09 2020 February
لحظاتی قبل ماهواره ایرانی "ظفر" که در پایگاه فضایی امام خمینی (ره) سمنان مستقر شده بود، به عنوان ششمین ماهواره ایرانی با با ماهواره‌بر "سیمرغ" به فضا پرتاب شد. اما ماهواره بر به سرعت مورد نیاز جهت تزریق ماهواره در مدار مورد نظر نرسید و بهینه سازی‌های لازم جهت پرتاب آتی انجام خواهد شد.

پرتاب ماهواره ظفر توسط ماهواره بر سیمرغ موفقیت آمیز نبود لحظاتی قبل ماهواره ایرانی "ظفر" که در پایگاه فضایی امام خمینی (ره) سمنان مستقر شده  بود، به عنوان ششمین ماهواره ایرانی با با ماهواره‌بر "سیمرغ" به فضا پرتاب شد. اما ماهواره بر به سرعت مورد نیاز جهت تزریق ماهواره در مدار مورد نظر نرسید و بهینه سازی‌های لازم جهت پرتاب آتی انجام خواهد شد.

سخنگوی فضایی وزارت دفاع اعلام کرد ماهواره‌بر سیمرغ ماهواره‌ی ظفر را با موفقیت به فضا پرتاب کرد اما به سرعت موردنیاز جهت تزریق ماهواره در مدار موردنظر نرسید.
سید احمد حسینی، سخنگوی فضایی وزارت دفاع اعلام کرد ماهواره‌بر سیمرغ، ماهواره‌ی ظفر را با موفقیت به فضا پرتاب کرد، اما ماهواره‌بر به سرعت موردنیاز جهت تزریق ماهواره در مدار موردنظر نرسید؛ بهینه‌سازی‌های لازم جهت پرتاب آتی انجام خواهد شد. او گفت:

در مأموریت پرتاب ماهواره‌ی ظفر توسط ماهواره‌بر سیمرغ همه‌ی فرایند‌های پرتاب فضایی از قبیل مونتاژ مراحل ماهواره‌بر و ماهواره، تست‌های پیش پرتاب، تزریق سوخت و پیش فشار گذاری، به‌طور کامل به انجام رسید، فرایند پرتاب و استارت موتور‌های مرحله‌ی یک ماهواره‌بر و جدایش مراحل و استارت موتور مرحله‌ی دو به درستی انجام شد و در انتهای مسیر، ماهواره‌بر به سرعت مورد نیاز جهت تزریق ماهواره در مدار مورد نظر نرسید.

او در پایان اضافه کرد بخش قابل توجهی از اهداف تحقیقاتی مد نظر از این پرتاب محقق شده است و داده‌های تله متری از فرایند پرتاب به‌طور کامل احصاء گشت که با تحلیل این داده‌ها و تطبیق عملکرد زیر سیستم‌ها با طراحی انجام شده، بهینه‌سازی‌های لازم جهت پرتاب آتی انجام خواهد شد.

فیلم لحظه پرتاب ماهواره ظفر که موفقیت آمیز نبود


توضیحات وزیر ارتباطات


فیلم توضیحات وزیر ارتباطات در خصوص ماهواره ظفر و ماهواره بر سیمرغ

دانلود فیلم توضیحات وزیر ارتباطات در مورد پرتاب ماهواره ظفر که موفقیت آمیز نبود


نام:
ایمیل:
* نظر: