در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۱۳۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲:۳۶ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - 03 2020 February
وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت گفت: در تماسی که با وزیر بهداشت چین داشتم، آمادگی کشورمان برای کمک به جلوگیری از فراگیر شدن بیماری کرونا را به وی اعلام کردم.
آمادگی ایران برای کمک به چین در مقابله با ویروس کرونا

وزیر بهداشت گفت: در تماسی که با وزیر بهداشت چین داشتم، آمادگی کشورمان برای کمک به جلوگیری از فراگیر شدن بیماری کرونا را به وی اعلام کردم.

به گزارش فارس، سعید نمکی عصر امروز در حاشیه افتتاح دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد: امروز تماسی با وزیر بهداشت چین داشتم.

وی افزود: آمادگی کشورمان را در زمینه مقابله با فراگیرشدن ویروس کرونا در این کشور به وی اعلام و ابلاغ کردم و به او گفتم بجای درخواست کمک از کشورهای غربی، ما آماده‌ایم تا در این زمینه به چین کمک کنیم.

وزیر بهداشت با اشاره به تجربیات ارزشمند و موفق کشورمان در زمینه مقابله با بروز بیماری‌های واگیردار بخصوص در مناطق سیل‌زده، خاطرنشان کرد: ما در شرایطی در این زمینه موفق عمل کردیم که غرب حتی اجازه نداد یک سنت کمک مالی به دست مردم آسیب دیده سیل برسد.

نمکی تصریح کرد: ما در زمینه بهره‌مندی از ظرفیت‌های بهداشتی و درمانی و واکسینه‌سازی جامعه و کنترل بیماری‌های واگیردار دارای تجربیات بسیار خوبی هستیم که به وزیر بهداشت چین اعلام کردم که ما آماده انتقال این تجربیات به آنها هستیم.

اخبار اجتماعی


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها