مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۳۲۷
تاریخ انتشار: ۲۱:۵۹ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - 03 2020 February
اخبار انتخابات مجلس یازدهم
از 247 نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی که برای کاندیداتوری در انتخابات دوره یازدهم ثبت نام کرده بودند، حدود 90 نماینده با اعلام نظر نهایی هیات نظارت و مهر تایید شورای نگهبان، رد صلاحیت شدند.
آخرین وضعیت احراز صلاحیت نمایندگان فعلی - اخبار انتخابات مجلس یازدهم
از 247 نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی که برای کاندیداتوری در انتخابات دوره یازدهم ثبت نام کرده بودند، حدود 90 نماینده با اعلام نظر نهایی هیات نظارت و مهر تایید شورای نگهبان، رد صلاحیت شدند.

به گزارش «تابناک»، هیات مرکزی نظارت بر انتخابات صلاحیت 97 نماینده فعلی مجلس برای کاندیداتوری در انتخابات دوره یازدهم را احراز نکرد. از این تعداد صلاحیت حدود 10 نماینده رد شده در مرحله بررسی در شورای نگهبان تائید شد و در عین حال صلاحیت برخی از تائیدشده ها نیز در شورای نگهبان رد شد.

بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان، محمدعلی وکیلی نماینده تهران، زهرا ساعی نماینده تبریز و محمدرضا بادامچی نماینده تهران، جلیل رحیمی جهان‌آبادی نماینده تربت جام، قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر، رحیم زارع نماینده آباده، سلام امینی نماینده ایلام، رضا کریمی نماینده اردبیل و هادی شوشتری نماینده قوچان 10 نماینده رد صلاحیت شده ای بودند که در دور جدید برسی ها صلاحیتشان در شورای نگهبان مورد تایید قرار گرفت.

همچنین علیرضا رحیمی نماینده تهران نیز از جمله نمایندگان تائید شده ای است که شورای نگهبان صلاحیتش را احراز نکرد.
طبق بررسی های به عمل آمده وضعیت صلاحیت تعدادی از نمایندگان فعلی به شرح زیر است:

نمایندگان رد صلاحیت شده:

رسول خضری نماینده پیرانشهر، علی اکبری نماینده شیراز، مصطفی ذوالقدر نماینده میناب، ولی ملکی نماینده مشکین شهر، فرهاد تجری نماینده سرپل ذهاب، قاسم میرزایی نیکو نماینده دماوند، غلامرضا حیدری نماینده تهران، غلامرضا شرفی نماینده آبادان، محمد ابراهیم رضایی نماینده خمین، مجید ناصری‌نژاد نماینده شادگان، عبدالحمید خدری نماینده بوشهر، محمدعلی پورمختار نماینده کبودر آهنگ، غلامرضا کاتب نماینده گرمسار، رمضان‌علی سبحانی فر نماینده سبزوار، بهروز بنیادی نماینده کاشمر، مسعود گودرزی نماینده ممسنی، امیر خجسته نماینده همدان، نادر قاضی پور نماینده ارومیه، محسن کوهکن نماینده لنجان، حسین مقصودی نماینده سبزوار، بهرام پارسایی نماینده شیراز، محمد دامادی نماینده ساری، بهروز نعمتی نماینده تهران، منصور مرادی نماینده قروه، معصومه آقاپور نماینده شبستر، احمد همتی نماینده سمنان، سیدحسین نقوی حسینی نماینده ورامین، محمد بیرانوند نماینده خرم آباد، محمد فیضی نماینده اردبیل، مسعود رضایی نماینده شیراز، محمد کاظمی نماینده ملایر، علی مطهری نماینده تهران، عبدالکریم حسین زاده نماینده نقده، طیبه سیاوشی نماینده تهران، سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین، فاطمه سعیدی نماینده تهران، غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت، محمود صادقی نماینده تهران، علیرضا رحیمی نماینده تهران، حسین رضازاده نماینده کازرون، عزیز اکبریان نماینده کرج، محمد جواد کولیوند نماینده کرج، عبدالرضا عزیزی نماینده شیروان، الیاس حضرتی نماینده تهران، علی وقف چی نماینده زنجان، شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده رامسر، عامر کعبی نماینده آبادان، محمدعلی شاعری نماینده بهشهر، محمدمهدی افتخاری نماینده فومن، علی گلمرادی نماینده ماهشهر، عین الله شریف پور نماینده ماکو و چالدران، اقبال محمدی نماینده رامهرمز، عبدالله سامری نماینده خرمشهر، سید حسین افضلی نماینده اقلید، حمید بنایی نماینده گناباد، عباسعلی پوربافرانی نماینده نایین، سید علاالدین خادم نماینده سپیدان، نگهبان سلامی نماینده خواف و رشتخوار، حسین نیازآذری نماینده بابل، ناصر شریفی نماینده بندر لنگه و جاسک، منصور مرادی نماینده قروه، علی‌اصغر یوسف‌نژاد، نماینده ساری، حمید بنایی نماینده گناباد، شهاب نادری، نماینده پاوه، علی ساری نماینده اهواز، محمدرضا تابش نماینده اردکان، هادی بهادری نماینده ارومیه، جلال محمودزاده نماینده مهاباد، شهروز برزگر نماینده سلماس، سید مصطفی ذوالقدر نماینده میناب، داود محمدی نماینده تهران، محمدباقر سعادت نماینده بوشهر، علی کاظمی بابا حیدر نماینده اردل، محمود محمودی شاه نشین نماینده شهریار، اسدالله قره خانی نماینده علی آباد کتول، محمد باسط درازهی نماینده سراوان، احمد بیگدلی نماینده خدابنده.

اما نمایندگانی هم بودند که توانستند از سد شورای نگهبان عبور کنند و صلاحیت انها توسط این شورا تایید شده است که اسامی آنها عبارتند از:

مسعود پزشکیان نماینده تبریز، فریدون حسنوند نماینده اندیمشک، غلامرضا تاج گردون نماینده گچساران، جبار کوچکی نژاد نماینده رشت، شهباز حسن پور نماینده سیرجان، سیدمهدی فرشادان نماینده سنندج، عبدالله رضیان نماینده قائمشهر، اللهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت، سهیلا جلودارزاده نماینده تهران، احمد امیرآبادی نماینده قم، حمدالله کریمی نماینده بیجار، امیرحسین قاضی زاده هاشمی نماینده مشهد، سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده فریمان، جلال میرزایی نماینده ایلام، رضا انصاری نماینده داراب، ذبیح الله نیکفر نماینده لاهیجان، فرید موسوی نماینده تهران، عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه، غلام محمد زارعی نماینده بویر احمد و دنا، محمد خالدی نماینده لردگان، محسن علوی نماینده لامرد، محمد مهدی زاهدی نماینده کرمان، کمال دهقانی نماینده تفت و میبد، مصطفی کواکبیان نماینده تهران، محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان، علاءالدین بروجردی نماینده بروجرد، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان، محمد مهدی برومندی نماینده مرودشت، نصرالله پژمانفر نماینده مشهد، احمد علیرضا بیگی نماینده تبریز، محمد اسماعیل سعیدی نماینده تبریز، محمد جواد جمالی نماینده فسا، حبیب الله دهمرده نماینده زابل، محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر، علی اکبر کریمی نماینده اراک، خدیجه ربیعی نماینده بروجن، علیرضا ابراهیمی نماینده رامیان و آزاد شهر، علیرضا سلیمی نماینده محلات، داوود محمدی نماینده قزوین، علیرضا محجوب نماینده تهران، فریده اولاد قباد نماینده تهران، مجتبی ذوالنور نماینده قم، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان، ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد، مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود، اکبر ترکی نماینده فریدن، محمدتقی کبیری نماینده خوی، روح‌الله حضرت پور نماینده ارومیه، علی کُرد نماینده خاش، زهرا سعیدی نماینده مبارکه، محمدجواد کریمی قدوسی نماینده مشهد، محمدرضا رضایی کوچی نماینده جهرم، جمشید جعفرپور نماینده لارستان محمد مهدی مفتح نماینده تویسرکان، احد آزادی خواه نماینده ملایر، سمیه محمودی نماینده شهرضا، هاجر چنارانی نماینده نیشابور، ولی الله نانواکناری نماینده بابلسر، محمدحسین فرهنگی نماینده تبریز، ناهید تاج الدین نماینده اصفهان، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، محمود بهمنی نماینده ساوجبلاغ، هادی قوامی نماینده اسفراین، حسن کامران نماینده اصفهان، مهدی شیخ نماینده تهران، محسن بیگلری نماینده سقز، ابوالفضل سروش نماینده تهران، محسن علیجانی نماینده تهران، علی بختیار نماینده گلپایگان، اصغر سلیمی نماینده سمیرم، علی ادیانی نماینده قائمشهر، احسن علوی نماینده سنندج، احمد مازنی نماینده تهران، پروانه مافی نماینده تهران، محمدرضا نجفی نماینده تهران، حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده رباط کریم، سیده فاطمه ذوالقدر نماینده تهران، هدایت الله خادمی نماینده دیر و کنگان، علی ابراهیمی نماینده شازند، جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت حیدریه، بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان، محمدعلی وکیلی نماینده تهران، زهرا ساعی نماینده تبریز، محمدرضا بادامچی نماینده تهران، قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر، رحیم زارع نماینده آباده، سلام امینی نماینده ایلام، رضا کریمی نماینده اردبیل، هادی شوشتری نماینده قوچان.

لازم به ذکر است که نتایج دومین مرحله بررسی صلاحیت شورای نگهبان 22 بهمن مشخص و در نهایت اسامی داوطلبان تائید شده در انتخابات مجلس در روز 23 بهمن اعلام می شود لذا این لیست قطعی نیست و احتمال تغییر آن ولو اندک وجود دارد.

اخبار سیاسیاخبار انتخابات


نام:
ایمیل:
* نظر: