مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۲۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۸ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - 27 2020 January
سخنگوی کمیسیون تلفیق
یارانه نقدی سال آینده ۷۲ هزار تومان می‌شود/ توزیع منابع به دست آمده از اصلاح قیمت بنزین میان ۷۸ میلیون یارانه بگیر
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ گفت: براساس تصمیم کمیسیون تلفیق از فروردین ۹۹ یارانه نقدی از ۴۵ هزارتومان به حدود ۷۲ هزار تومان افزایش می یابد.

هادی قوامی در نشست خبری امروز (دوشنبه، 7 بهمن) کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99، گفت: با توجه به اینکه مردم از عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه پرداخت یارانه معیشتی گلایه هایی داشتند در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال آینده مقرر شد؛ 20 درصد از 31 هزار میلیارد تومان حاصل از افزایش قیمت بنزین به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی پرداخت شود و باقیمانده منابع به دست آمده از اصلاح قیمت بنزین میان 78 میلیون یارانه بگیر توزیع شود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی افزود: از آنجا که تعداد مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی حدود 7 میلیون نفر است در مرحله نخست به هر فرد حدود 50 هزار تومان بابت یارانه معیشت پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: از فروردین سال 99 رقم یارانه نقدی از 45 هزار تومان به 72 هزار تومان افزایش می یابد به این معنا که 45 هزار تومان بابت یارانه نقدی و حدود 27 هزار تومان به ازای کمک معیشتی به همه یارانه بگیران پرداخت خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها