مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸ - ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ - 29 2017 May
آیت‌الله جنتی:
دبیر شورای نگهبان گفت: سلامت انتخابات را تایید می‌کنم که خیلی خوب بود اما تخلفات بسیاری هم شد که بخشی از آن متوجه مسئولان بود که تخلفات بسیاری کردند.

 آیت‌الله احمد جنتی در نشست هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری هم اشاره فرمودند از جانب خودم و خبرگان با همه وجودم از مردم تشکر می کنم که نشان دادند هنوز زنده و سرپا هستند و به اسلام، انقلاب، امام راحل و رهبرشان وفادارند.

او گفت: مردم به یک اشاره رهبر معظم انقلاب و تشویق ایشان در انتخابات حضور یافتند و آرای بسیاری در صندوق‌ها ریختند.

جنتی افزود: دنیا متوجه شد که مردمسالاری دینی در کشورمان حاکم است، خلاف ادعاهایی که به دروغ و با تزویر در این خصوص می کنند در کشورمان مردمسالاری دینی حقیقت دارد و این مردم هستند که با اختیار و آزادی کامل در انتخابات شرکت می کنند و به هر کسی نظرشان باشد رای می دهند.

رییس مجلس خبرگان اضافه کرد: در ایران به هیچ کسی اجبار نمی کنند که رای بدهد یا ندهد، مردم با عشق و علاقه و با احساس وظیفه دینی و ملی حضور می یابند و رای می دهند.

او تصریح کرد: البته سلامت انتخابات را تایید می‌کنم که خیلی خوب بود اما تخلفات بسیاری هم شد که بخشی از آن متوجه مسئولان بود که تخلفات بسیاری کردند.

رییس مجلس خبرگان گفت: برخی از این تخلفات را همه فهمیدند و برخی از تخلفات مبتنی بر گزارش‌های ناظران از دور و نزدیک و برخی مبتنی بر گزارش های مردمی بود.

او بار دیگر تصریح کرد: تخلفات انتخاباتی از نظر مالی و سیاسی چشمگیر بود و انتظار نداشتیم دستگاه‌های مجری انتخابات که باید مجری قانون باشند، خودشان قانون شکنی کنند به نحوی که همه مطلع شوند که این خلاف انتظار بود.

آیت الله جنتی گفت: البته نوعی از تخلفات هم بود که مانند همیشه صورت گرفت که آن را شورای نگهبان بررسی می کند، گزارشش را می گیرد و اگر لازم باشد بازرس می فرستد که البته اینها طبیعی است و در همه دوره های انتخابات اعم از مجلس و ریاست جمهوری بوده است.

رئیس مجلس خبرگان ابراز امیدواری کرد: کسانی که در این قضایا تخلفات بزرگ کردند از گناهانشان توبه کنند زیرا حق الناس گریبانشان را می گیرد و به فرموده رهبر معظم انقلاب واقعا حق الناس است.

آیت الله جنتی تصریح کرد: اگر این افراد توبه نکنند در دنیا و آخرت مسئولیت دارند و مجازاتش را خواهند دید.

او در بخش دیگری از این نشست گفت: اگر مسئولان بحرین ذره‌ای شعور، ادب، احترام و رأفت داشته باشند، نباید به ساحت آیت‌الله شیخ عیسی‌قاسم تعرض کنند.

او افزود: جرم آیت‌الله شیخ عیسی‌قاسم این است که برای احقاق حق و برقراری عدالت تلاش می‌کند؛ ظلم در بحرین شایع است، اما امیدواریم روزی شاهد پیروزی مردم این کشور باشیم.

رییس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جنایات رژیم عربستان سعودی، تصریح کرد: عربستان سعودی مانند همیشه مظلوم‌کشی و شیعه‌کشی می‌کند و اکنون هم متعرض شیعیان می‌شود و خانه‌هایشان را آتش می‌زند، اما عاقبت این وقایع، خیر است و باید صبر کنند که عاقبت صبر خیر است، همچنان که در کشور ما مردم سال‌ها مشقت‌ها را تحمل کردند، اما پیروز شدند و دشمن سقوط کرد.

آیت‌الله جنتی با نکوداشت سالروز آزادی خرمشهر، این واقعه را مایه فخر و مباهات مسلمانان دانست که هیچ کمتر از فتح بدر نبود، زیرا انقلاب اسلامی قدرتش را نشان داد.

او گفت: فتح خرمشهر دشمن را مبهوت کرد، زیرا آنان گفته بودند که اگر خرمشهر فتح شود، کلید بصره را هم می‌دهند و باور نمی‌کردند که رزمندگان ما با گذر از سنگرهای مستحکم، این شهر را بازپس بگیرند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود: فتح خرمشهر کار خدا بود و واقعا به تعبیر امام راحل، خرمشهر را خدا آزاد کرد.

آیت‌الله جنتی با نکوداشت جانفشانی ایثارگران و طلب رضوان الهی برای شهدا، ابرازامیدواری کرد که راه ایثار، جهاد و شهادت ادامه یابد تا همانطور که خرمشهر فتح شد، دیگر سنگرها نیز فتح شود و ما می‌توانیم این هدف را محقق کنیم، به نحوی که آمریکا و دشمنان را از آسیب رساندن به انقلاب اسلامی مأیوس کنیم.نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها