مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۱۶۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۳ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 10 2017 May
رهبر انقلاب گفتند: در یک منطقه پر از ناآرامی و یک دنیای پر از تشنج، توانسته‌ایم محیط امنی به‌وجود بیاوریم؛ این را می‌خواهند از ملت بگیرند.
مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) صبح امروز با حضور و سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا برگزار شد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این مراسم گفتند: انتخابات یکی از زمینه‌هایی است که هم می‌تواند مایه‌ی اعتلا و آبرو بشود هم می‌تواند مایه‌ی ضعف و سستی و ایجاد مشکلات بشود. اگر مردم با نظم شرکت کنند، با اخلاق حرکت کنند، حدود اسلامی و قانون را رعایت کنند، این مایه‌ی عزت جمهوری اسلامی است.

ایشان افزودند: اگر قانون‌شکنی کنند، بداخلاقی کنند، اگر با حرف‌های خود دشمن را به خود امیدوار کنند، انتخابات به ضرر ما تمام خواهد شد.

رهبر معظم انقلاب گفتند: هدف میان‌مدت دشمن، مسئله‌ی اقتصاد و معیشت مردم  است؛ اینکه اقتصاد حرکت نکند و لنگ بماند، کار و تولید در کشور پایین باشد و بیکاری به‌عنوان یک بلا در کشور عمومیت پیدا کند تا مردم از جمهوری اسلامی به‌خاطر مشکلات معیشتی ناامید شوند.

ایشان تصریح کردند: ما در یک منطقه پر از ناآرامی و یک دنیای پر از تشنج، توانسته‌ایم محیط امنی به‌وجود بیاوریم؛ این را می‌خواهند از ملت بگیرند.

رهبر انقلاب با بیان اینکه هدف بلندمدت دشمن «تغییر اصل نظام اسلامی» است،گفتند: یک روزی به‌صراحت می‌گفتند جمهوری اسلامی از بین برود؛ بعداً دیدند نمی‌توانند و به ضررشان تمام می‌شود، آمدند این را تعدیل کردند و گفتند تغییر رفتار جمهوری اسلامی.

ایشان افزود: بنده همان‌وقت به مسئولان گفتم توجه داشته باشید، «تغییر رفتار» با «تغییر نظام» هیچ فرقی ندارد.تغییر رفتار یعنی راه اسلام و انقلاب و خط امام را می‌رفتیم، حالا زاویه بگیریم و کم‌کم در طرف مقابل قرار بگیریم. تغییر رفتار یعنی از بین بردن نظام اسلامی.

رهبرانقلاب گفتند: کاندیداهامراقب باشند بخاطرخطای تشخیص گسلهای قومی راتحریک نکنند و اگرکسی برخلاف امنیت کشوراقدام کند،قطعا سیلی_سختی خواهدخورد.

قرار است تا دقایقی دیگر سخنان صبح امروز رهبر انقلاب اسلامی در دانشگاه امام حسین (ع) درباره انتخابات، توصیه به نامزدهای ریاست جمهوری و اهمیت مسأله امنیت در انتخابات منتشر شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها