مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۷ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 10 2017 May
نماینده مردم بوشهر در مجلس جزئیاتی از جلسه صبح امروز نمایندگان با رئیس‌جمهور را تشریح کردحجت‌الاسلام عبدالحمید خدری عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به نشست صبح امروز(چهارشنبه 20 اردیبهشت) اعضای فراکسیون متبوع خود با حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمور، گفت: در ابتدای این جلسه آقای محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس عرض خوشامدگویی به رئیس جمهور داشت.

وی ادامه داد: رئیس جمهور در این نشست درباره عملکرد چهارساله دولت در حوزه اقتصاد و سیاست‌خارجی گزارشی اجمالی به نمایندگان ارائه کرد.

نماینده مردم بوشهر در مجلس با تاکید براینکه در نشست صبح امروز آقای روحانی گزارشی از وضعیت و نحوه اجرایی شدن برجام به نمایندگان ارائه کرد، افزود: رئیس جمهور گزارشی درباره آثار و تبعات برجام که بر اقتصاد کشور به ویژه در حوزه نفت و پتروشیمی  به وکلای ملت ارائه کرد.

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه در این نشست آقای روحانی توضیحاتی درباره اوضاع منطقه، اروپا و آمریکا به نمایندگان ارائه کرد، اظهار داشت:  رئیس جمهور درباره وعده برخی از کاندیداها درباره افزایش یارانه‌ها مباحثی مطرح کرد.

خدری خاطرنشان کرد: رئیس جمهور در این نشست اعلام کرد امیدواریم مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر روستا بالای 80 درصد باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها