مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۰ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 08 2017 May
مجموعه سینمایی مگامال اکباتان با ظرفیت 1400 صندلی عصر جمعه با نمایش فیلم «نهنگ عنبر 2» به کارگردانی سامان مقدم افتتاح می‌شود.


این مجموعه سینمایی با 10 سالن از سوی شرکت نگین آماده بهره برداری شده و با آغاز به کار آن 1400 صندلی به ظرفیت سالن‌های سینمایی افزوده می‌شود.

این مجموعه دارای 10 سالن سینمایی است که بزرگترین سالن آن 300 نفر گنجایش دارد. همچنین با افتتاح این مجموعه سینمایی، برای نخستین بار سالن سه بعدی صدا در کشور نیز کار خود را آغاز می‌کند.

تعبیه لژ خانوادگی در سالن‌های این مجموعه، طراحی تجهیزات نور و صدای منحصر به فرد و استفاده از بالاترین کیفیت و استاندارد نور و صدا از جمله ویژگی‌های این مجموعه است.

مجموعه سینمایی اکباتان به عنوان بزرگترین مجموعه سینمایی غرب تهران ساعت 20 جمعه 22 اردیبهشت همزمان با نمایش فیلم نهنگ عنبر آغاز به کار می‌کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها