مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۵ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 08 2017 May
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه یک نقطه خاکستری در زندگی من پیدا نمی‌کنید گفت: 6 بار ایست اموال خود و فرزندانم را به قوه قضاییه ارائه داده‌ام.اسحاق جهانگیری کاندید دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه آنهایی که لیست اموالشان را نداده اند ارائه کنند گفت: بنده تا کنون حداقل ٥ یا ٦ بار فهرست اموال خود و فرزندانم را به رییس قوه قضاییه ارائه کرده ام.

وی با اعلام اینکه  قوه قضاییه همیشه رسیدگی کرده و اگر هم موردی ببیند برخورد می کند تصریح کرد: آنهایی که فهرست اموال خود را ارائه نکرده اند شعار ندهند، اینکه می گویند بیایید لیست را به مردم دهیم شعار تبلیغاتی است، همین آقای شهردار که این موضوع را بیان کرد باید طبق قانونی که مصوب است شهرداران کلانشهرها از جمله تهران، معاونان شهردار و شهرداران مناطق از دی ماه ٩٥ فهرست اموالشان را به قوه قضاییه می دادند، چرا تا الان فهرست اموالشان را نداده اند؟

وی افزود: اگر این مسائل از حالت شعاری بیرون بیایید و حالت واقعی به خود بگیرد حرف برای گفتن زیاد است؛ این ها یک نقطه خاکستری در زندگی من نمی توانند پیدا کنند

جهانگیری اظهار داشت: این ها یک نقطه خاکستری در زندگی من نمی توانند پیدا کنند، از نظر سیاسی، مالی و اخلاقی به فضل الهی این گونه زندگی کرده ام، خودم و فرزندانم در این امور درنهایت احتیاط، عمل کرده ایم.

کاندید دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ادامه داد: حتی یک جایی نیست که من مسئولیت داشته باشم و یکی از نزدیکانم در آنجا کنار من بوده باشد؛ بنده استاندار و وزیر بوده‌ام و یک نفر از بستگان و آشنایان خود را در استانداری نیاوردم و حتی یکی از نزدیکانم در وزارتخانه ای که تحت مسئولیت من بود رفت و آمد نداشت.

وی گفت: اکنون هم که معاون اول هستم هیچ یک از بستگان جزء کارمندانم نیستند اما آقایانی که حرفهایی می زنند به چه حسابی همسرشان و فرزندشان مشاورشان است.

جهانگیری در پایان افزود: اینها خوب نیست، مردم یک نفر را به عنوان مسئول انتخاب می کنند نه یک خانواده را.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها