مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۱۳۹
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۳ - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 06 2017 May
رییسی درباره عملکردش در قوه قضاییه
رییس موسسه الهادی گفت: آقای رئیسی در نظام قضایی بوده، ۱۰ سال در قوه قضاییه و سازمان بازرسی بوده که فسادهای گسترده در آن زمان در کشور صورت گرفت باید پرسید چرا آن زمان صدای کسی در نیامد؟ چرا کسی نگفت این همه فساد برای چیست؟ چرا این مسائل برای مردم شفاف‌سازی نشد.

حجت السلام هادی غفاری  درباره دومین مناظره دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری  با بیان این‌که در دومین مناظره هم ما برنامه‌ای از سوی نامزدها مشاهده نکردیم، گفت: متاسف و متاثر هستم اشخاصی که خود را نامزدهای انتخاباتی معرفی می‌کنند برنامه‌ای برای اداره کشور ندارند و فقط آمده‌اند که یک جناح را تخریب کنند و با این عمل رای بیاورند.

او خاطرنشان کرد: رفتار روحانی و جهانگیری طبیعی بود، به هر حال آنان کارهایی را انجام دادند که باید از عملکردشان دفاع می‌کردند و قطعا آن را نیز ادامه خواهند داد.

رئیس مؤسسهٔ الهادی در پاسخ به این سوال که رفتار نامزدهای انتخاباتی را در دومین مناظره چگونه ارزیابی می‌کنید، عنوان کرد: مشاهد کردیم که ۴ کاندیدای دیگر برنامه‌ای برای اداره کشور نداشتند، مناظره که جای سخنرانی نیست باید برنامه ارائه داد.

او خاطر نشان کرد: از بین آقایان هیچ کدام نگفتند که چه برنامه‌ای برای اداره کشور دارند، بعضی‌ها هم انگار فقط برای دعوا آمده بودند.

غفاری ادامه داد: آقای قالیباف مناظره را با رینگ بوکس اشتباه گرفته بود.آقای رییسی هم که کار اجرایی نکرده تا برنامه‌ای ارائه دهد.

عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام یاد گفت: آقای رییسی کتابچه‌ای را نشان دادند ولی حتی یک صفحه هم باز نکرد بخواند تا ببنیم چه برنامه‌ای دارد، البته متهم نمی‌کنم ان‌شاالله که ورق‌های آن سفید نباشد.

غفاری افزود:مگر می‌شود در ۱۵ روز یک برنامه ۲۰۰ صفحه‌ای نوشت، اگر ۱۰۰۰ کارشناس هم داشته باشیم نمی‌شود.

او با بیان اینکه رییسی درباره عملکردش در قوه قضاییه دربرخورد با مفاسد دولت گذشته شفاف‌سازی کند، تاکید کرد: آقای رئیسی در نظام قضایی بوده، ۱۰ سال در قوه قضاییه و سازمان بازرسی بوده که فسادهای گسترده در آن زمان در کشور صورت گرفت باید پرسید چرا آن زمان صدای کسی در نیامد؟ چرا کسی نگفت این همه فساد برای چیست؟ چرا این مسائل برای مردم شفاف‌سازی نشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها