مرتب دستهای خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا با مواد ضدعفونی کننده الکلی ضدعفونی نمایید.       هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان و بینی خود را با آرنج یا دستمال بگیرید و بلافاصله  دستمال را دور انداخته و دست های خود را بشویید.       از تماس نزدیک با هر کسی که تب و سرفه دارد خودداری کنید .      
کد خبر: ۱۱۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۱ - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 06 2017 May
ستاره‌هایی که قراردادشان با استقلال تمام شده است
ا پایان لیگ برتر فعالیت تیم‌ها و بازیکنان برای فصل نقل و انتقالات آغاز شده است و چند تیم برای جذب بازیکنان مورد نظرشان وارد مذاکره شده و حتی به توافقاتی هم رسیده‌اند.


برای مثال تیم فوتبال پرسپولیس که تا این لحظه موفق شده است قرارداد اکثر بازیکنان کلیدی خودش را تمدید کند، با چند مهره مدنظر خود به توافق رسیده است تا نشان دهد عزم خود را برای حضور قدرتمند در لیگ هفدهم جزم کرده است.

در سوی مقابل باشگاه استقلال ظاهرا وضعیت خوبی ندارد و علاوه بر اینکه فعالیت این باشگاه در نقل و انتقالات مشخص نیست، قرارداد تعداد زیادی از بازیکنان کلیدی‌اش هم رو به اتمام است.

امید ابراهیمی، بهنام برزای، جابر انصاری، سیدمجید حسینی، کاوه رضایی، لئوناردو پادوانی، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید نورافکن، مجتبی حقدوست، علیرضا سیار، رابسون، ارشیا بابازاده بازیکنانی هستند که قراردادشان در پایان فصل با آبی‌پوشان به اتمام می‌رسد و در این بین خبرهایی مبنی بر عدم تمایل چند بازیکن از جمله کاوه رضایی و امید ابراهیمی به تمدید قرارداد با این باشگاه به گوش می‌رسد.

بازیکنانی که این فصل قراردادشان به اتمام می‌رسد نقشی کلیدی در روند نتیجه گیری‌های استقلالی‌ها داشته‌اند و بعید است منصوریان بخواهد این جوانان را به راحتی از دست بدهد.

بدین ترتیب تنها 11 بازیکن با استقلال قرارداد دارند که اسامی آنها به شرح زیر است:

مهدی رحمتی: دو سال 

خسرو حیدری: دو سال 

سیدحسین حسینی: دو سال 

علی قربانی: یک سال 

فرشید اسماعیلی: یک سال 

فرشید باقری: یک سال 

میعاد یزدانی: دو سال 

هرایر مگویان: یک سال 

سیدمحسن کریمی: یک سال

میلاد زکی‌پور: دو سال 

عظیم گوک: دو سال

حال باید دید مسئولان استقلال می‌توانند حضوری قدرتمند در فصل نقل و انتقالات داشته باشند و با بازیکنان مورد نظر خود به توافق برسند یا لیگ هفدهم فصل سختی برای منصوریان و هواداران استقلال خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها